Treść opublikowana przez diman
-
Spoty Katowice i okolice
na ktorym kanale jada
-
Spoty Katowice i okolice
ta a on to potrafi zrobić noooooooo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no zdziapke chlapnalem jak bys mogl mi ja podrzucic pod blok [br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 12:57_________________________________________________ chcialbym [br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 12:58_________________________________________________ Dokładnie. Wczoraj gadaliśmy o pasku wielorowkowym, a mi dziś tak strasznie zaczął mój piszczeć :wallbash:Wymiana paska albo napinacza mnie czeka co za merytoryczna niedziela no no
-
Spoty Katowice i okolice
no i nareszcie cos porzadnego sie rozkreca bo miszka jakos zniesmaczyl mi rano
-
Spoty Katowice i okolice
dokladnie mozesz ja do mnie zaprosic
-
Spoty Katowice i okolice
kedzior wklej jakies fotki lasek bo sie drentwo robi
-
Spoty Katowice i okolice
ja tu robie biznes a ty narzekasz przecież byś dostał coś z tego :gwizdanie: :polew: :polew: ja tu robie biznes a ty narzekasz przecież byś dostał coś z tego :gwizdanie: :polew: :polew: taaaa ale na gliwickich to już ostro, ponoć na dwa baty najmniej lecą :polew: :>
-
Spoty Katowice i okolice
tak zastanawiamy się nad sprzedaniem Miszki do was niechcecie kupić? drogo niechcemy dacie nam karton wódy i jest wasz :polew: stary jakie sprzedamy do was jak ja jestem tak samo u was na spotach jak i w gliwicach normalnie mnie obrazasz kolego [br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 12:14_________________________________________________z ze do katowic mam ciutke dalej do juz moj problem :gwizdanie:
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
widze ze podlapaliscie tematy z gliwickich :gwizdanie:
- Spoty Katowice i okolice
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dzisiaj wyjątkowo spokojnie aż jestem pod wrażeniem :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czekolada To chyba wybiore sie z wami A zęby wam się nie popsują od tej czekolady? spoko luz ja lubie slodkie :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 00:39_________________________________________________ ida spac narazie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czekolada To chyba wybiore sie z wami
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czekolada
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zbieramy siły na środę :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ja juz po imprezie za zdrowie mamy wypite wiec mozna na forum posiedziec no i jeszcze raz wszystkim dziekuje za zyczenia- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dzieki pucol- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kezor zorganizuj cos konkretnie bo chetnie bym sie wyrwal z domu, jesli mozna oczywiscie dolaczyc :gwizdanie: można można, tylko w soboty sa słabe imprezy :gwizdanie: \czy ty aby na formule nie miales patrzec :gwizdanie: podziekowania od kasi- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wino :gwizdanie: Dobrze się składa bo mam w domu jedno- Spoty Katowice i okolice
a ja widzę, tylko takei u ciebie :gwizdanie: ciekawe jakby u mnie takie wigladaly moglbys mi takie cos zrobic kezor w VT bo widzialem ze dobry jestes :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
no to sa te - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE