Treść opublikowana przez diman
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
a ja mam wolne f*ck
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano z rana i znowu wolne ja sie zabije
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nara do jutra
-
Spoty Katowice i okolice
dobra pany ja spadam bo ciezki dzien jutro nara do jutra [br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 23:11_________________________________________________ :polew: :polew:[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 23:10_________________________________________________ diman strony im nabijasz no to co wala mnie strony gadka sie liczy
-
Spoty Katowice i okolice
nie, nie chciało mi się ich dodawać bo nie ma sensu oki
-
Spoty Katowice i okolice
krolu 3 fotki ci nie hulaja w linku z allegro :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Krolu no pikne,to jutro mi je do SG przywiez za 800 paczek ktore przywieziesz pewnie ci posci :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
nom teraz ciężko o dobrą pracę co tam Diman porabiasz? gdzie reszta ziomali? wlasnie pisalem sobie cv do roboty jutro ide pare porozdawac po firmach nie ma na co czekac a ziomale nie wiem gdzies pouciekali chyba ze strachu przed nami :gwizdanie: hehe no wiadomo :silacz: chodź Diman na kopalnie byś z Puckiem targał a gdzie sa przyjecia na ktora kopalnie
-
Spoty Katowice i okolice
nom teraz ciężko o dobrą pracę co tam Diman porabiasz? gdzie reszta ziomali? wlasnie pisalem sobie cv do roboty jutro ide pare porozdawac po firmach nie ma na co czekac a ziomale nie wiem gdzies pouciekali chyba ze strachu przed nami :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
wypoczywa lapie pewnie nowy temat do spamu Odkąd poszedł do pracy to prawie go nie ma na forum :polew: wiec cza go znowu zarazic co by L4 zlapal ee teraz trzeba trochę poharatać :gwizdanie: się odpoczęło od roboty to teraz należy nadgonić i tu dobrze prawisz tez chyba bede musial czegos nowego poszukac bo tu gdzie pracuje sie lipa dzieje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mi by wystarczyla chociaz ta akcyza :gwizdanie: mi też [br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 19:50_________________________________________________do jutra narazie baw sie dobrze nie zapomnij zalozyc okularow :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
wypoczywa lapie pewnie nowy temat do spamu Odkąd poszedł do pracy to prawie go nie ma na forum :polew: wiec cza go znowu zarazic co by L4 zlapal
-
Spoty Katowice i okolice
wypoczywa lapie pewnie nowy temat do spamu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mi by wystarczyla chociaz ta akcyza :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ten to nienapasiony znowu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wiemy.... wiemy, miałeś zostać mechanikiem samochodowym i byłeś dziennie uśmirowany po łokcie o tym to tylko Ty wiedziałeś no cóż, może teraz bym miał swój warsztat :gwizdanie: i bys mnie przygarnął :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
czyli puckowe esy :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:nabijasie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
geju... kto jak kto ale Ty wierzyć nie musisz No tak pewnie wszyscy inni uwierzyli Pucek się dopiero przed nami otwiera, jeszcze trochę potrwa zanim pokaże swoją prawdziwą naturę czułego romantyka to jest jak z rezaniem pomalu do przodu
-
Spoty Katowice i okolice
eeee no rewela
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak bedzie znowu za detektywa robil to wogule jutro do roboty nie zdarzy :gwizdanie: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
na mnie ten film zrobił ogromne wrażenie, może dlatego że jestem romantykiem No już tu nie czaruj przy Pani Adrenalinie pani aderenalina gdzie :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
na rente a nie grozic mi tu oldboyu :decayed: obaczymy jutro daj mu jutro popalić, bo widzę że się jakoś rozbrykał :gwizdanie: pucek mowie ci ta dzisiejsza młodzież się panoszy ja cholera
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
na rente a nie grozic mi tu oldboyu :decayed: obaczymy jutro