Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    spoko
  2. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a ja mam wolne f*ck
  3. siemano z rana i znowu wolne ja sie zabije
  4. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dobra pany ja spadam bo ciezki dzien jutro nara do jutra [br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 23:11_________________________________________________ :polew: :polew:[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 23:10_________________________________________________ diman strony im nabijasz no to co wala mnie strony gadka sie liczy
  5. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nie, nie chciało mi się ich dodawać bo nie ma sensu oki
  6. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    krolu 3 fotki ci nie hulaja w linku z allegro :gwizdanie:
  7. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Krolu no pikne,to jutro mi je do SG przywiez za 800 paczek ktore przywieziesz pewnie ci posci :gwizdanie:
  8. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nom teraz ciężko o dobrą pracę co tam Diman porabiasz? gdzie reszta ziomali? wlasnie pisalem sobie cv do roboty jutro ide pare porozdawac po firmach nie ma na co czekac a ziomale nie wiem gdzies pouciekali chyba ze strachu przed nami :gwizdanie: hehe no wiadomo :silacz: chodź Diman na kopalnie byś z Puckiem targał a gdzie sa przyjecia na ktora kopalnie
  9. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nom teraz ciężko o dobrą pracę co tam Diman porabiasz? gdzie reszta ziomali? wlasnie pisalem sobie cv do roboty jutro ide pare porozdawac po firmach nie ma na co czekac a ziomale nie wiem gdzies pouciekali chyba ze strachu przed nami :gwizdanie:
  10. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    wypoczywa lapie pewnie nowy temat do spamu Odkąd poszedł do pracy to prawie go nie ma na forum :polew: wiec cza go znowu zarazic co by L4 zlapal ee teraz trzeba trochę poharatać :gwizdanie: się odpoczęło od roboty to teraz należy nadgonić i tu dobrze prawisz tez chyba bede musial czegos nowego poszukac bo tu gdzie pracuje sie lipa dzieje
  11. mi by wystarczyla chociaz ta akcyza :gwizdanie: mi też [br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 19:50_________________________________________________do jutra narazie baw sie dobrze nie zapomnij zalozyc okularow :gwizdanie:
  12. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    wypoczywa lapie pewnie nowy temat do spamu Odkąd poszedł do pracy to prawie go nie ma na forum :polew: wiec cza go znowu zarazic co by L4 zlapal
  13. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    wypoczywa lapie pewnie nowy temat do spamu
  14. mi by wystarczyla chociaz ta akcyza :gwizdanie:
  15. a ten to nienapasiony znowu
  16. Wiemy.... wiemy, miałeś zostać mechanikiem samochodowym i byłeś dziennie uśmirowany po łokcie o tym to tylko Ty wiedziałeś no cóż, może teraz bym miał swój warsztat :gwizdanie: i bys mnie przygarnął :gwizdanie:
  17. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    czyli puckowe esy :gwizdanie:
  18. geju... kto jak kto ale Ty wierzyć nie musisz No tak pewnie wszyscy inni uwierzyli Pucek się dopiero przed nami otwiera, jeszcze trochę potrwa zanim pokaże swoją prawdziwą naturę czułego romantyka to jest jak z rezaniem pomalu do przodu
  19. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    eeee no rewela
  20. jak bedzie znowu za detektywa robil to wogule jutro do roboty nie zdarzy :gwizdanie: :polew:
  21. na mnie ten film zrobił ogromne wrażenie, może dlatego że jestem romantykiem No już tu nie czaruj przy Pani Adrenalinie pani aderenalina gdzie :gwizdanie:
  22. na rente a nie grozic mi tu oldboyu :decayed: obaczymy jutro daj mu jutro popalić, bo widzę że się jakoś rozbrykał :gwizdanie: pucek mowie ci ta dzisiejsza młodzież się panoszy ja cholera
  23. na rente a nie grozic mi tu oldboyu :decayed: obaczymy jutro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.