Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
do jutra
-
Spoty Katowice i okolice
dobra pany powaznie spadam do jutra
-
Spoty Katowice i okolice
dobra ja spadam bo sie niesmacznie zrobilo
-
Spoty Katowice i okolice
:gwizdanie: a po drodze do knurowa
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
no spoko kloccie sie
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Żeby Ci ten hot-dog kiedyś nie przeszedł przez gardło i dimanowi za to że wtedy w gliwicach je zjedliście wszystkie :gwizdanie: :polew: mam nadzieje że mieliście po nich problemy gastryczne :polew: nie ale warto bylo widziec wasze miny :>- Spoty Katowice i okolice
Żeby Ci ten hot-dog kiedyś nie przeszedł przez gardło i dimanowi za to że wtedy w gliwicach je zjedliście wszystkie :gwizdanie: :polew:- Spoty Katowice i okolice
noooo [br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 23:29_________________________________________________i do piekarni o 5.00 rano :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
ja ci dam emeryci- Spoty Katowice i okolice
ta teraz to kolega a tak to go tylko obgadujesz i wyzywasz :polew: :polew: chudy jest spoko- Spoty Katowice i okolice
a mialeś iśc :gwizdanie: noooo Kolega Królu mnie zaprosił :> no to wpadniesz po mnie co- Spoty Katowice i okolice
a mialeś iśc :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
widzieliśmy twoje zdjęcie z czasów młodości niezaprzeczaj narka Stanley a jak z mlodosci to moze byc prawda :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
wy sie kurna smiejcie ze starego dimana ale z ta fryzura ala wodecki to juz przegiecie :polew: :polew:- Spoty Katowice i okolice
może tam są Twoje korzenie może mógłbym tam zapuśćić korzeń jak by jakaś fajna dupeczka była :gwizdanie: http://www.a4-klub.pl/smf/all_kedzierzynkozle_i_okolice-t116453.30.html próbuj :polew: dobre :polew: Diman co ci nagrać na płytkę? cos fajnego ale nie wiem czy jutro bede- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak u mnie z wydechu na starych wtryskach [br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 22:13_________________________________________________ czyli jednak miałem jechać swoim :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spadam po moja bede pozniej- Spoty Katowice i okolice
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
http://www.youtube.com/watch?v=vwAtu6uJ_Sc&rel=0&color1=0xb1b1b1&color2=0xcfcfcf&hl=en_US&feature=player_embedded&fs=1 zobaczcie sobie ten filmik ci ludzie chyba sie naogladali paranormal activity :polew:- Spoty Katowice i okolice
:polew: :polew: siemasz Katowicki reszta Może Bulik nas odwiedzi a to ja nie jade pierdziele- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No i to jest stary pucek Stary pucek do nas wrócił nie bój nic rezacz...jak obiecałem to dotrzymuję słowa Patrikos, Ty mnie nie pouczaj no tak w koncu masz tytul rezaca roku nie, wymieniłem olej i filtr ostatnio, a i 4 wahacze aż tak dużo miałeś wyjebanych wahaczy (czytaj 4) :gwizdanie: ja też ostatnio kilka rzeczy zrobiłem umył na BP :nabijasie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie Do mnie sama przychodzi na konto, nie muszę po nią nigdzie jechać jechac nie musisz ale do roboty idziesz a ja nie :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No i to jest stary pucek Stary pucek do nas wrócił nie bój nic rezacz...jak obiecałem to dotrzymuję słowa Patrikos, Ty mnie nie pouczaj no tak w koncu masz tytul rezaca roku nie, wymieniłem olej i filtr ostatnio, a i 4 wahacze [br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 19:54_________________________________________________Łukasz, przecież Ty jesteś "R E Z A C Z E M" :nabijasie: - Spoty Katowice i okolice