Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nie, mamy pługi ty masz no rzeczywiście jak ty na zadupie się wyprowadziłeś
  2. gon sie leszczu czemu cie nie bylo lepiej sie tlumacz Co tu się tłumaczyć ......... nikt mnie nie lubi
  3. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siemacie na katowicech snieg lezy jeszcze w wielkiej aglomeracji
  4. gon sie leszczu czemu cie nie bylo lepiej sie tlumacz
  5. siemano no ja juz tez wrocilem ze spota milo bylo ale wyjadkowo krotko no i troche leb mnie boli :gwizdanie:
  6. siemacie znowu ale to szybko minelo :gwizdanie:
  7. fajnie by bylo ale ja nie mam sily wiec do jutra
  8. to juz [br]Dopisany: 05 Luty 2010, 00:07_________________________________________________dobra spadam bo jutro o 5.30 pobudka cza zamkanac oko na chwile
  9. ta rzeczywiscie zapomnialem ze bylo prawie jak na weselu
  10. kasia mowi ze nie omieszka was odwiedzic
  11. A auto nie kopci? Własnie nie widzialem zeby kopcił, nie przerywał tez nic szedł jak burza. NIe to co wtedy jak miałem wąż rozerwany na 4 cm. Ale wróciłem i auto jest juz ciche nic nie świszczy jest jak u Dimana Tylko teraz znowu scyzoryk przestał działać, chyba bateria padła Q...wa kto to powtarza że audi sie nie psuje no i po spocie u mirona dzieki za browarek
  12. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Hm... To za 15 minut u mnie! :polew: :polew: zaproponowal i uciekl lalus jeden
  13. Dimek jeden dzień w robocie i już się rozchorowałeś tak mi sie wydaje ze chyba zajme sie domem
  14. ....no to jutro będzie jaki ja jestem niewyspany,oooooo jak mnie w krzyzu jebie :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:
  15. przywieź mi długopis i jedno zimne piwko :gwizdanie: sratatata[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 20:43_________________________________________________ koniec leberstwa za dużo tego, Miron nic nie robi, Diman to samo, Królu też, tylko ja zapierdalam :gwizdanie: robić lebry :> ktos musi robic takie zycie ktos musi jebac na tych na gorze [br]Dopisany: 04 Luty 2010, 20:42_________________________________________________ przywieź mi długopis i jedno zimne piwko :gwizdanie: wlasnie z tym piwkiem do mnie giba :gwizdanie: a potem do mnie - to co mam lecieć do żabki :gwizdanie: a jak ja bede bez auta :gwizdanie:
  16. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    co ty z ta kasa bedziesz robil ciagle w robocie siedisz będzie nam stawiał browary na następnej imprezie, no i wódeczkę :>[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 20:32_________________________________________________Ty Diman (siema) widziałęś jak pitnął od razu chyba sie wystraszyl ze bede chcial od niego pozyczyc pare groszy :gwizdanie: Luzik... no to jak juz tak zagadujesz to pozycz 10 tysi :gwizdanie:
  17. koniec leberstwa za dużo tego, Miron nic nie robi, Diman to samo, Królu też, tylko ja zapierdalam :gwizdanie: robić lebry :> ktos musi robic takie zycie ktos musi jebac na tych na gorze [br]Dopisany: 04 Luty 2010, 20:42_________________________________________________ przywieź mi długopis i jedno zimne piwko :gwizdanie: wlasnie z tym piwkiem do mnie giba :gwizdanie:
  18. chory jestem a musze do roboty isc i nic mi sie nie chce ;(
  19. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    co ty z ta kasa bedziesz robil ciagle w robocie siedisz będzie nam stawiał browary na następnej imprezie, no i wódeczkę :>[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 20:32_________________________________________________Ty Diman (siema) widziałęś jak pitnął od razu chyba sie wystraszyl ze bede chcial od niego pozyczyc pare groszy :gwizdanie:
  20. z Dimanem ? dziewczyne zmieniłeś dobrze że nie napisałeś o byłej dziewczynie :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 20:31_________________________________________________sama ELYTA siedzi na śląskich Pucek, gregory, Guregoru i 0 Gości przegląda ten wątek. :> e tam tez mi elita no no
  21. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    co ty z ta kasa bedziesz robil ciagle w robocie siedisz
  22. guru dawaj to mnie przywieziesz przy okazji z parkingu :gwizdanie: a i ja se odbiore
  23. dobra pany ja sie zbieram bo jutro pierwsza szychta po 3,5 tygodniowej przerwie wiec musze sie wyspac bo nie dam rady do jutra

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.