Treść opublikowana przez diman
-
Spoty Katowice i okolice
nie, mamy pługi ty masz no rzeczywiście jak ty na zadupie się wyprowadziłeś
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
gon sie leszczu czemu cie nie bylo lepiej sie tlumacz Co tu się tłumaczyć ......... nikt mnie nie lubi
-
Spoty Katowice i okolice
siemacie na katowicech snieg lezy jeszcze w wielkiej aglomeracji
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
gon sie leszczu czemu cie nie bylo lepiej sie tlumacz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano no ja juz tez wrocilem ze spota milo bylo ale wyjadkowo krotko no i troche leb mnie boli :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie znowu ale to szybko minelo :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
fajnie by bylo ale ja nie mam sily wiec do jutra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to juz [br]Dopisany: 05 Luty 2010, 00:07_________________________________________________dobra spadam bo jutro o 5.30 pobudka cza zamkanac oko na chwile
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ta rzeczywiscie zapomnialem ze bylo prawie jak na weselu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kasia mowi ze nie omieszka was odwiedzic
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A auto nie kopci? Własnie nie widzialem zeby kopcił, nie przerywał tez nic szedł jak burza. NIe to co wtedy jak miałem wąż rozerwany na 4 cm. Ale wróciłem i auto jest juz ciche nic nie świszczy jest jak u Dimana Tylko teraz znowu scyzoryk przestał działać, chyba bateria padła Q...wa kto to powtarza że audi sie nie psuje no i po spocie u mirona dzieki za browarek
-
Spoty Katowice i okolice
Hm... To za 15 minut u mnie! :polew: :polew: zaproponowal i uciekl lalus jeden
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dimek jeden dzień w robocie i już się rozchorowałeś tak mi sie wydaje ze chyba zajme sie domem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
....no to jutro będzie jaki ja jestem niewyspany,oooooo jak mnie w krzyzu jebie :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
przywieź mi długopis i jedno zimne piwko :gwizdanie: sratatata[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 20:43_________________________________________________ koniec leberstwa za dużo tego, Miron nic nie robi, Diman to samo, Królu też, tylko ja zapierdalam :gwizdanie: robić lebry :> ktos musi robic takie zycie ktos musi jebac na tych na gorze [br]Dopisany: 04 Luty 2010, 20:42_________________________________________________ przywieź mi długopis i jedno zimne piwko :gwizdanie: wlasnie z tym piwkiem do mnie giba :gwizdanie: a potem do mnie - to co mam lecieć do żabki :gwizdanie: a jak ja bede bez auta :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
co ty z ta kasa bedziesz robil ciagle w robocie siedisz będzie nam stawiał browary na następnej imprezie, no i wódeczkę :>[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 20:32_________________________________________________Ty Diman (siema) widziałęś jak pitnął od razu chyba sie wystraszyl ze bede chcial od niego pozyczyc pare groszy :gwizdanie: Luzik... no to jak juz tak zagadujesz to pozycz 10 tysi :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
koniec leberstwa za dużo tego, Miron nic nie robi, Diman to samo, Królu też, tylko ja zapierdalam :gwizdanie: robić lebry :> ktos musi robic takie zycie ktos musi jebac na tych na gorze [br]Dopisany: 04 Luty 2010, 20:42_________________________________________________ przywieź mi długopis i jedno zimne piwko :gwizdanie: wlasnie z tym piwkiem do mnie giba :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
chory jestem a musze do roboty isc i nic mi sie nie chce ;(
-
Spoty Katowice i okolice
co ty z ta kasa bedziesz robil ciagle w robocie siedisz będzie nam stawiał browary na następnej imprezie, no i wódeczkę :>[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 20:32_________________________________________________Ty Diman (siema) widziałęś jak pitnął od razu chyba sie wystraszyl ze bede chcial od niego pozyczyc pare groszy :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
z Dimanem ? dziewczyne zmieniłeś dobrze że nie napisałeś o byłej dziewczynie :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 20:31_________________________________________________sama ELYTA siedzi na śląskich Pucek, gregory, Guregoru i 0 Gości przegląda ten wątek. :> e tam tez mi elita no no
-
Spoty Katowice i okolice
co ty z ta kasa bedziesz robil ciagle w robocie siedisz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
guru dawaj to mnie przywieziesz przy okazji z parkingu :gwizdanie: a i ja se odbiore
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie z rana
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra pany ja sie zbieram bo jutro pierwsza szychta po 3,5 tygodniowej przerwie wiec musze sie wyspac bo nie dam rady do jutra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
co kupiles cos