Treść opublikowana przez diman
-
Spoty Katowice i okolice
Miszka, 6.03. idziemy na piwo bedzie wikesze grono a czemu ja nic nie wiem i nikt mnie nie zaprosił :mysli: pewnie za dużo zjadłem :polew: Max,zaproszenia dopiero bedą rozsyłane, hehehe[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 23:11_________________________________________________ Krolu, wez laptop w przyszly wtorek, ja wezme pendrive i mi zgrasz podjedz na piatek do gliwic na spota to sie poscigamy [br]Dopisany: 03 Luty 2010, 23:14_________________________________________________na dwa kompy z krolem bedziemy jezdzic :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
weszy bo u niego w watku sie nic nie dzieje :gwizdanie: to co idziemy zespamić jego wątek :gwizdanie: bo jak sie wkrecimy na obroty to im 100 postow przybedzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
weszy bo u niego w watku sie nic nie dzieje :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja mam swoj kolor sam rezalem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja mam tylko ese biala perle ;(
-
Spoty Katowice i okolice
cza bedzie go o geneze spytac J E L I T O co to ma byc
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
o lizanie breloczka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kryzys jest kazdy grosz sie liczy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pisze do ciebie tych parę linijek,żebyś wiedział,że do ciebie pisze.Jak ten list dostaniesz,to znaczy,że do ciebie doszedł.Jak go nie dostaniesz,to daj mi znać,to go wyśle jeszcze raz.Pisze do ciebie wolno,bo wiem,że nie potrafisz szybko czytać. Niedawno tata przeczytał w jakiejś gazecie,że najwięcej wypadków zdarza się kilometr od domu,więc przeprowadziliśmy się trochę dalej.Mieszkamy teraz w fajnej chałupce,jest tu pralka,choć nie jestem pewna,czy się nie zepsuła.Wczoraj wrzuciłam do niej pranie,pociągnęłam za sznurek i pranie gdzieś wsiąkło.Pogoda nie jest najgorsza,w zeszłym tygodniu padało tylko 2 razy, za pierwszym razem 3 dni,a za drugim 4.Co do kurtki,którą chciałeś wujek Piotr powiedział,że jak ci ją poślę z guzikami,to będzie dużo kosztować,bo guziki są ciężkie.Dlatego oderwałam guziki i włożyłam do kieszeni. Twoja siostra Julka,która wyszła za mąż,w końcu urodziła, nie znamy jeszcze płci,więc ci nie powiem czy jesteś ciociom czy wujkiem. Gorzej z twoim bratem Jankiem, zamknął samochód i zostawił w środku kluczyki.Musiał iść do domu po drugi komplet,żeby nas wyciągnąć. twoja mamusia Dusia. PS chciałam ci włożyć do listu parę złotych,ale już zakleiłam... :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Twoja zabawy są nam znane :gwizdanie: poczekaj jak na następnej imprezie nasypię Ci coś do soczku koniec ze wspólnym imprezowaniem a mialo byc tyle grili ;(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
szału nie ma czarna RS4... fele te takie kozackie czerwono czarne 19' i RECARO białe tak gdzie miron zaczepia magnes :kox: no to jutro bede musial jeszcze porezac w srodku bo nic nie robilem :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Sponsorem mojego dzisiejszego browarka jest a-rek :notworthy: Tylko teraz grac nie mogę a Diman jest dalej niż ja ... :gwizdanie: :gwizdanie: graj graj to sie zmiezymy na spocie porownamy fury jak porezales [br]Dopisany: 03 Luty 2010, 22:46_________________________________________________ nfs shift- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
myslisz ze nadrabia :nabijasie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i malo placi- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
patrz co ten hujek mi napisał na pw... ooocccchhhhhhhhhhhh aaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhh oooooooooo tttaaaaaakkkkkkkkkkk oooooooohhhhhhhhhhhhh ooooooooooo jjjjjjjjjjjjjjjaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa uuuuuuuuuuuuuuuuuuuu taaaaaaaak taaaaaaaaaaaaaaaaaak taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak Już ty to on to wszystkim wyslal ja mam to samo- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja tam odpisalem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mi wyliczyli na 50tyś :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czekaj obadam- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja się odezwę, może mnie przewiezie evką w bukowinie lizus- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
podróżuje po forum- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no i popatrz na jakiego mężczyzne wyroslem no dobrze ze mi przypomniales to zdjecie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czyli o tasmie nic nie mowili :gwizdanie: :gwizdanie: na kursie z obsługi "taśmy" byłem jakieś 2 lata temu no i takie zasadnicze bledy popelniasz- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czyli o tasmie nic nie mowili :gwizdanie: - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE