Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Miszka, 6.03. idziemy na piwo bedzie wikesze grono a czemu ja nic nie wiem i nikt mnie nie zaprosił :mysli: pewnie za dużo zjadłem :polew: Max,zaproszenia dopiero bedą rozsyłane, hehehe[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 23:11_________________________________________________ Krolu, wez laptop w przyszly wtorek, ja wezme pendrive i mi zgrasz podjedz na piatek do gliwic na spota to sie poscigamy [br]Dopisany: 03 Luty 2010, 23:14_________________________________________________na dwa kompy z krolem bedziemy jezdzic :gwizdanie:
  2. weszy bo u niego w watku sie nic nie dzieje :gwizdanie: to co idziemy zespamić jego wątek :gwizdanie: bo jak sie wkrecimy na obroty to im 100 postow przybedzie
  3. weszy bo u niego w watku sie nic nie dzieje :gwizdanie:
  4. ja mam swoj kolor sam rezalem
  5. ja mam tylko ese biala perle ;(
  6. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    cza bedzie go o geneze spytac J E L I T O co to ma byc
  7. kryzys jest kazdy grosz sie liczy
  8. Pisze do ciebie tych parę linijek,żebyś wiedział,że do ciebie pisze.Jak ten list dostaniesz,to znaczy,że do ciebie doszedł.Jak go nie dostaniesz,to daj mi znać,to go wyśle jeszcze raz.Pisze do ciebie wolno,bo wiem,że nie potrafisz szybko czytać. Niedawno tata przeczytał w jakiejś gazecie,że najwięcej wypadków zdarza się kilometr od domu,więc przeprowadziliśmy się trochę dalej.Mieszkamy teraz w fajnej chałupce,jest tu pralka,choć nie jestem pewna,czy się nie zepsuła.Wczoraj wrzuciłam do niej pranie,pociągnęłam za sznurek i pranie gdzieś wsiąkło.Pogoda nie jest najgorsza,w zeszłym tygodniu padało tylko 2 razy, za pierwszym razem 3 dni,a za drugim 4.Co do kurtki,którą chciałeś wujek Piotr powiedział,że jak ci ją poślę z guzikami,to będzie dużo kosztować,bo guziki są ciężkie.Dlatego oderwałam guziki i włożyłam do kieszeni. Twoja siostra Julka,która wyszła za mąż,w końcu urodziła, nie znamy jeszcze płci,więc ci nie powiem czy jesteś ciociom czy wujkiem. Gorzej z twoim bratem Jankiem, zamknął samochód i zostawił w środku kluczyki.Musiał iść do domu po drugi komplet,żeby nas wyciągnąć. twoja mamusia Dusia. PS chciałam ci włożyć do listu parę złotych,ale już zakleiłam... :polew:
  9. Twoja zabawy są nam znane :gwizdanie: poczekaj jak na następnej imprezie nasypię Ci coś do soczku koniec ze wspólnym imprezowaniem a mialo byc tyle grili ;(
  10. szału nie ma czarna RS4... fele te takie kozackie czerwono czarne 19' i RECARO białe tak gdzie miron zaczepia magnes :kox: no to jutro bede musial jeszcze porezac w srodku bo nic nie robilem :gwizdanie:
  11. Sponsorem mojego dzisiejszego browarka jest a-rek :notworthy: Tylko teraz grac nie mogę a Diman jest dalej niż ja ... :gwizdanie: :gwizdanie: graj graj to sie zmiezymy na spocie porownamy fury jak porezales [br]Dopisany: 03 Luty 2010, 22:46_________________________________________________ nfs shift
  12. myslisz ze nadrabia :nabijasie:
  13. patrz co ten hujek mi napisał na pw... ooocccchhhhhhhhhhhh aaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhh oooooooooo tttaaaaaakkkkkkkkkkk oooooooohhhhhhhhhhhhh ooooooooooo jjjjjjjjjjjjjjjaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa uuuuuuuuuuuuuuuuuuuu taaaaaaaak taaaaaaaaaaaaaaaaaak taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak Już ty to on to wszystkim wyslal ja mam to samo
  14. mi wyliczyli na 50tyś :gwizdanie:
  15. ja się odezwę, może mnie przewiezie evką w bukowinie lizus
  16. podróżuje po forum
  17. no i popatrz na jakiego mężczyzne wyroslem no dobrze ze mi przypomniales to zdjecie
  18. czyli o tasmie nic nie mowili :gwizdanie: :gwizdanie: na kursie z obsługi "taśmy" byłem jakieś 2 lata temu no i takie zasadnicze bledy popelniasz
  19. czyli o tasmie nic nie mowili :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.