Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. 18.45 i na lajcie jestem 19.10 [br]Dopisany: 02 Luty 2010, 13:31_________________________________________________ spokojnie Krolu, policz do dziesieciu i spowrotem bo ci cisnienie skoczy :polew: :polew: w takiej sytuacji przypomina mi się proton :decayed: no dokladnie
  2. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    panowie jeszcze poltorej stronki i swietujemy na spocie
  3. 18.45 i na lajcie jestem 19.10
  4. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    cos czuje, ze takim oto sposobem frekfencja na spocie bedzie duza :gwizdanie: do kato i tak jezdzi juz jakies 10 - 15 furek wiec spoko mysle ze jakos radykalnie sie to nie poprawi
  5. jak zawsze bardzo chetnie ale ciagle cos mi wyskakuje, dzisiaj bede "rezal" schody na poddasze i nie wiem ile mi to zajmie
  6. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    pewnie juz w macu siedziec bedziemy
  7. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    No wpisowe to chyba krata browarów mozesz uregulowac rachunek w MacDonaldzie i po co tak od razu odstraszacie :> a tam zaraz odstraszacie przyjedzie pozna sam bedzie zapraszal na spoty sama przyjedz pochwal sie swoja b5 bo widze ze swiezynka jakas wpadnę... znaczy się podjadę (żeby nie było wątpliwości) jaki kolor fury masz zebysmy poznali ze to swoj
  8. do Biedronki po sniadanko troche pokrzywiony ale nie omieszkam a ty moze tez sie wybierzesz [br]Dopisany: 02 Luty 2010, 13:11_________________________________________________ do Biedronki po sniadanko do lidla po sniadanko i browarek do spamiku po robocie trzeba się zbierać , wiec wszystkim nara kurkow nie pomyl bo zimno bede mial
  9. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    No wpisowe to chyba krata browarów mozesz uregulowac rachunek w MacDonaldzie i po co tak od razu odstraszacie :> a tam zaraz odstraszacie przyjedzie pozna sam bedzie zapraszal na spoty sama przyjedz pochwal sie swoja b5 bo widze ze swiezynka jakas
  10. co sie tak rozglada a takie przebiegłe życzonka spoko
  11. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    No wpisowe to chyba krata browarów mozesz uregulowac rachunek w MacDonaldzie i po co tak od razu odstraszacie :> a tam zaraz odstraszacie przyjedzie pozna sam bedzie zapraszal na spoty sama a to sorry nie wiedzialem nie masz imienia w opisie :gwizdanie:
  12. co sie tak rozglada
  13. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    No wpisowe to chyba krata browarów mozesz uregulowac rachunek w MacDonaldzie i po co tak od razu odstraszacie :> a tam zaraz odstraszacie przyjedzie pozna sam bedzie zapraszal na spoty
  14. kolorek poza tym standarcik
  15. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    mozesz uregulowac rachunek w MacDonaldzie
  16. idz juz bo sie spoznisz
  17. sto lat dla klubu
  18. nara spokojnej szychty nie zaspij przy tasmie
  19. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    poczytaj http://www.real.pl/markety.php?wojewodztwo=12&market=15 parking zielony
  20. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jak najbardziej zapraszamy
  21. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    zeby bylo smiesznie
  22. na poprawe humoru Dwóch facetów siedzi w barze i narzeka,jakie to ich zony są przerażające. Pierwszy mówi: Moja jest tak straszna,ze jak ją postawiłem na polu zamiast stracha na wróble, to ptaki oddały zeszłoroczne czereśnie... Drugi na to: A moja ma wymiary90/80/60 -To całkiem niezłe. -Taaak...Druga noga tak samo... Panna młoda jest tak nienasycona, że zmusza męża do maksymalnego małżeńskiego wysiłku.. Jeden numerek,drugi....czwarty ...siódmy... W końcu po dziesiątym zasypia.Budzi się nad ranem, a męża nie ma w łóżku. Idzie więc na poszukiwanie i widzi zapalone światło w łazience. Po cichu zagląda i widzi młodego stojącego nad sedesem i szepczącego: -No wyłaź i sikaj,przysięgam ,ze ona śpi...
  23. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    o znalazl sie twaldziel no Diman, widzę że odważny jesteś :> a ja dzisiaj też miałem być ale niestety muszę iść do pracy na II zmianę :gwizdanie:
  24. siema spokojnej szychty i uwazej na tasmociagi co cie tam zas nie zawali

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.