Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
18.45 i na lajcie jestem 19.10 [br]Dopisany: 02 Luty 2010, 13:31_________________________________________________ spokojnie Krolu, policz do dziesieciu i spowrotem bo ci cisnienie skoczy :polew: :polew: w takiej sytuacji przypomina mi się proton :decayed: no dokladnie
-
Spoty Katowice i okolice
panowie jeszcze poltorej stronki i swietujemy na spocie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
18.45 i na lajcie jestem 19.10
-
Spoty Katowice i okolice
cos czuje, ze takim oto sposobem frekfencja na spocie bedzie duza :gwizdanie: do kato i tak jezdzi juz jakies 10 - 15 furek wiec spoko mysle ze jakos radykalnie sie to nie poprawi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak zawsze bardzo chetnie ale ciagle cos mi wyskakuje, dzisiaj bede "rezal" schody na poddasze i nie wiem ile mi to zajmie
-
Spoty Katowice i okolice
pewnie juz w macu siedziec bedziemy
-
Spoty Katowice i okolice
No wpisowe to chyba krata browarów mozesz uregulowac rachunek w MacDonaldzie i po co tak od razu odstraszacie :> a tam zaraz odstraszacie przyjedzie pozna sam bedzie zapraszal na spoty sama przyjedz pochwal sie swoja b5 bo widze ze swiezynka jakas wpadnę... znaczy się podjadę (żeby nie było wątpliwości) jaki kolor fury masz zebysmy poznali ze to swoj
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
do Biedronki po sniadanko troche pokrzywiony ale nie omieszkam a ty moze tez sie wybierzesz [br]Dopisany: 02 Luty 2010, 13:11_________________________________________________ do Biedronki po sniadanko do lidla po sniadanko i browarek do spamiku po robocie trzeba się zbierać , wiec wszystkim nara kurkow nie pomyl bo zimno bede mial
-
Spoty Katowice i okolice
No wpisowe to chyba krata browarów mozesz uregulowac rachunek w MacDonaldzie i po co tak od razu odstraszacie :> a tam zaraz odstraszacie przyjedzie pozna sam bedzie zapraszal na spoty sama przyjedz pochwal sie swoja b5 bo widze ze swiezynka jakas
-
IV Urodziny Audi A4 Klub Polska :)
co sie tak rozglada a takie przebiegłe życzonka spoko
-
Spoty Katowice i okolice
No wpisowe to chyba krata browarów mozesz uregulowac rachunek w MacDonaldzie i po co tak od razu odstraszacie :> a tam zaraz odstraszacie przyjedzie pozna sam bedzie zapraszal na spoty sama a to sorry nie wiedzialem nie masz imienia w opisie :gwizdanie:
-
IV Urodziny Audi A4 Klub Polska :)
co sie tak rozglada
-
Spoty Katowice i okolice
No wpisowe to chyba krata browarów mozesz uregulowac rachunek w MacDonaldzie i po co tak od razu odstraszacie :> a tam zaraz odstraszacie przyjedzie pozna sam bedzie zapraszal na spoty
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nic
-
moje sreberko 2.0 tdi 140 km avant
kolorek poza tym standarcik
-
Spoty Katowice i okolice
mozesz uregulowac rachunek w MacDonaldzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
idz juz bo sie spoznisz
-
IV Urodziny Audi A4 Klub Polska :)
sto lat dla klubu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nara spokojnej szychty nie zaspij przy tasmie
-
Spoty Katowice i okolice
poczytaj http://www.real.pl/markety.php?wojewodztwo=12&market=15 parking zielony
-
Spoty Katowice i okolice
jak najbardziej zapraszamy
-
Spoty Katowice i okolice
zeby bylo smiesznie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
na poprawe humoru Dwóch facetów siedzi w barze i narzeka,jakie to ich zony są przerażające. Pierwszy mówi: Moja jest tak straszna,ze jak ją postawiłem na polu zamiast stracha na wróble, to ptaki oddały zeszłoroczne czereśnie... Drugi na to: A moja ma wymiary90/80/60 -To całkiem niezłe. -Taaak...Druga noga tak samo... Panna młoda jest tak nienasycona, że zmusza męża do maksymalnego małżeńskiego wysiłku.. Jeden numerek,drugi....czwarty ...siódmy... W końcu po dziesiątym zasypia.Budzi się nad ranem, a męża nie ma w łóżku. Idzie więc na poszukiwanie i widzi zapalone światło w łazience. Po cichu zagląda i widzi młodego stojącego nad sedesem i szepczącego: -No wyłaź i sikaj,przysięgam ,ze ona śpi...
-
Spoty Katowice i okolice
o znalazl sie twaldziel no Diman, widzę że odważny jesteś :> a ja dzisiaj też miałem być ale niestety muszę iść do pracy na II zmianę :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema spokojnej szychty i uwazej na tasmociagi co cie tam zas nie zawali