Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. Diman napewno myje umyte [br]Dopisany: 30 Styczeń 2010, 18:01_________________________________________________serio tu cisza jak makiem zasial wszyscy rezaja cos a ja sie juz nudze :gwizdanie:
  2. siemacie z pieknego rana [br]Dopisany: 30 Styczeń 2010, 08:07_________________________________________________dobra do pozniej (czyt pozniej nie poznan krolu )
  3. dobra ja spadam spac narty do jutra
  4. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    i ja
  5. to ja też ze 2 jakieś zawine to ja bede bez
  6. melduje sie dotarlem do konca spamu jak chciałeś mnie zrobić jak mi w lusterku znikałeś? Diman za nami jechał i nagrywał jak musiałem ostro przyhamować byś się zmieścił potwierdzam guru powymieniaj co trzeba bo somes cie troche objezdza
  7. ej chopy ale momy za loknami pikno zima [br]Dopisany: 29 Styczeń 2010, 09:47_________________________________________________ powodzenia
  8. no chyba ze lekko wyblakl :gwizdanie:
  9. nie potrzebuje adwokata ;(
  10. Myślę że można by posiedzieć pod Forum Ty napewno posiedzisz - będziesz miał tak tyłek skopany, że nawet nie pomyślisz o siedzeniu A co chcesz się ze mną spróbować uuuuupppppp :gwizdanie:........zapomniałem - trenowałeś u Chinioli :gwizdanie: sorki - nic do Ciebie nie mam stary nie pamietaz juz ze on ma cziorny pas ktory u japanczykow zdobyl ty to masz odwaga
  11. Arek nie.. ja niekoniecznie.. Bry bedzie bedzie
  12. moze jakis mac bedzie dla cieplejszej atosfery i zjedzenia jakiegos jedzonka
  13. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siemacie
  14. starej z chaty sie nie da wyrzucic a tesciowa owszem czyli nie jest zle
  15. siemacie zadymiarze z rana :gwizdanie:
  16. miło, że o mnie wspomniałeś :nabijasie:
  17. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    chyba zartujesz spokoj bedzie zobaczysz jutro na forum sie kazdy napina a na zywo spokoj
  18. tez tak mysle ze na zywo na forum sie to wyjasni i bedzie spokoj raz na zawsze
  19. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    tak z nim
  20. Tak Krolu ale teraz nie mam czasu odpisać i tak mi rąk brakuje ( forum, pw, sms i tel ) wyslij cos na moj nr to ci pomoge rozladowac atmosfere
  21. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no trzeba bo ekipa jest za***ista i mozna sobie spokojnie zyc i imprezowac jak my wczoraj
  22. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a juz mi sie tam nie chce pomalu siedziec wole u was spokojniej jest :gwizdanie:
  23. no dawaj spokojnie moja tez bedzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.