Treść opublikowana przez diman
-
Spoty Katowice i okolice
a czy ty czasami nie powinienes byc w robocie
-
Spoty Katowice i okolice
siemano z rana
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano z rana
-
Spoty Katowice i okolice
narazie do dzisiaj
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra pany spadam jakby to powiedzial miron
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
stoi, stoi no i musze powiedziec, ze na drutach to sie znasz [br]Dopisany: 25 Styczeń 2010, 00:13_________________________________________________ no szloby, szloby znajomy z roboty w tym roku ma sie zabierac za stawianie domu wiec bede go zagadywal :> spoko[br]Dopisany: 25 Styczeń 2010, 00:18_________________________________________________ nara
-
Spoty Katowice i okolice
To dla kolegi z mysłowic raczej a no może i z mysłowic wydawało mi się że jest z sosnowca, a nie chciało mi się szukać Ty jesteś za bardzo niecierpliwy, już na starcie napisałeś że nie chcesz malować dokładek w kolor i nie chcesz innych jak 17'' felg, więc co tam ludzie Ci mają proponować? więcej luzu i spokoju W sumie to jest jeden z mysłowic i jeden z sosnowca co na batalionie non stop siedzą a na spoty to nie przyjeżdzają :gwizdanie: bo widocznie szkoda im na wahe :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to cza jakas fuche lapnac panowie zrobimy jakas spolke budowlana
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rób na "C" za nim jeszcze nie podrożało :gwizdanie: Arek, jak ja robiłem na magazynie to miałem to samo, ale są lepsze i gorsze dni, ważne że płacą i wiesz co możesz [br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 23:57_________________________________________________bo Diman, prawda może boleć, ale tylko jeszcze Ty z knurowskich lotników nie wykonałeś nalotu bo ja spokojny czlowiek jestem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
albo w EGIPSIE dzieki pany dobrze mi zyczycie tobie? nigdy poprostu uprzedzamy cie co moze cie spotkac gdy pojdziesz w slady prezesa aby mu dorownac w tej sprawie to akurat prezesa gonil nie bede :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
:polew:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 23:56_________________________________________________ wrzuc linka obadamy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
albo w EGIPSIE dzieki pany dobrze mi zyczycie nie no co Ty...My i źle Ci życzyć? coś Ci się wydaje no no zdaje se sprwe ze sie mi wydaje- Spoty Katowice i okolice
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
albo w EGIPSIE dzieki pany dobrze mi zyczycie- Spoty Katowice i okolice
ma więcej koni od mojego APU a na poważnie to widziałem, nawet Króla wyprzedził :> no co ty - muszę sprawdzić... no niestety krolu przegrywasz pisz cos zanim go nie ma[br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 23:47_________________________________________________ Przecież zna się chyba na żartach i do nie weźmie sobie tego co mówimy do serca :gwizdanie: no nie wiem ale wole go bronic moze mi sie da jeszcze karnac tym swoim qwatro Teraz to na pewno już nie da Ci pojeździć bo pomyśli że lecisz na jego furę :polew: nie no leciec nie lece ale fajnie sie tym jezdzilo- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tylko ląduj tak żeby Kaśka nie musiała Cie karmić słomką jak będziesz cały w gipsie przynajmniej będziesz miał okazję pobyć w EGIPCIE bylem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie bukowinka bedzie spokojna zadnych alkoholi no moze jakies piwko jedno- Spoty Katowice i okolice
Przecież zna się chyba na żartach i do nie weźmie sobie tego co mówimy do serca :gwizdanie: no nie wiem ale wole go bronic moze mi sie da jeszcze karnac tym swoim qwatro- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no niem moze na jakas ciepla wyspe [br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 23:41_________________________________________________ a tu sie mylisz sa wiezowce- Spoty Katowice i okolice
co ty od niego chcesz przeciez to glowny spamer katowicki- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a co sie stalo chyba za duzo Johnn'ego wczoraj bylo bo juz pare godzin na forum siedze i jakos zaskoczyc nie moge no to podobnie jak ja glowa mnie boli od rana ale wodeczka byla Diman - wóde piliśmy tą samą a mnie głowa właśnie nic a nic................ nie no nie mogę...Miron pił vódkę... no i wychodzi na to że więcej jak 2 kieliszki I popatrz jak nim sponiewierała noo teraz już wiem co tam tak na prawdę się działo... 4 kieliszki pozamiatały Mironem do kanału Pucek to jednak my w imperium byliśmy spokojni przynajmniej Diman nie musiał nas z piwnic wyciągać was nie ale za to somesa- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a co sie stalo chyba za duzo Johnn'ego wczoraj bylo bo juz pare godzin na forum siedze i jakos zaskoczyc nie moge no to podobnie jak ja glowa mnie boli od rana ale wodeczka byla Diman - wóde piliśmy tą samą a mnie głowa właśnie nic a nic................ no wlasnie nie wiem co jest grane chyba niskie cisnienie czy cos :gwizdanie: albo po prostu jesteś taki słaby no to chyba bedzie to slaby jakis jestem- Spoty Katowice i okolice
Kędzior wstawaj potrzebujemy Cię :naughty: zostaw go niech spi zaraz do roboty musi wstawac- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a co sie stalo chyba za duzo Johnn'ego wczoraj bylo bo juz pare godzin na forum siedze i jakos zaskoczyc nie moge no to podobnie jak ja glowa mnie boli od rana ale wodeczka byla Diman - wóde piliśmy tą samą a mnie głowa właśnie nic a nic................ no wlasnie nie wiem co jest grane chyba niskie cisnienie czy cos :gwizdanie: - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE