Treść opublikowana przez diman
-
Spoty Katowice i okolice
stanley pewnie basie do domu probuje doprowadzic a ona" jeszcze nie chce sie bawic"
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie znowu ale za***iście zimno z autem bylem no i malo brakowalo bym nie doszedl spowrotem tak zimno
-
Spoty Katowice i okolice
zabierz mnie tam nastepnym razem :slina: siemacie może zamiast do Somesa sie tam wybierzemy jestem za spoko klimat a d*py jeszcze lepsze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to w takim razie 17.45 na bp
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
bish pisalem juz mironowi pare postow wyzej jak to nie problem to ja jestem za
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witamy samego Prezesa Prezesów Co tam zasypało was już Śniegu trochę mamy , ale quattro mi cholernie brakuje Prezes i nie ma q nieładnie oj nieładnie nie ma - i dlatego właśnie jego kadencja dobiega końca Prezesie nr 2[br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 15:27_________________________________________________Diman - BP 17.45 ? ja musze jeszcze przed 18 skoczyc dokumpla do gliwic wiec z wspolnym wyjazdem bedzie lipa chyba ze poczekacie na mnie pod jego blokiem 10 minut
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
narty[br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 10:25_________________________________________________ nara jak wszyscy sobie ida to ja tez se pojde
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spoko to bede w zlotowej
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i dobrze [br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 10:20_________________________________________________czyli co bierzemy zlotowa zeby przypalu nie bylo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
obie
-
Spoty Katowice i okolice
zabierz mnie tam nastepnym razem :slina: siemacie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zebys wiedzial kiedys tak rezalem jak do szkoly sie chodzilo nikit wtedy nawet o audi nie marzyl nie mial odwagi[br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 09:43_________________________________________________ jedzie twardziel bo ich tam wiecej bylo ale jeden sie obstal
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Diman zobacz mojego posta z wcześniejszej strony[br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 09:39_________________________________________________ gorszy ja kasuję całe tematy No tak glutek zamyka w różowym klimacie [br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 09:32_________________________________________________Tak narzekałeś że mało osób a już się 17 uzbierało no co się śmiejesz - jest 17 - żaden to blew W sumie nie ...... od początku listy było widać że coś kombinujesz jaki bo kilka bylo zacytuj
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano dzis wielki dzien
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
I TU MASZ RACJE NIECH SIE TEN GLUT USPOKOI Z TYM MODEROWANIEM
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A to pracujesz na zewnątrz? z tego co pamietam to na jakim magazynie czy cos takiego [br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 20:11_________________________________________________ale mi sie z takimi temperaturami zapowiada jeszcze przerwa gregor szykuj mi tam u ciebie jakies miejsce :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Co tam Dimek, robota jest? jeszcze mam wolne takze kafelkuje u kumpla lazienke
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema gregor [br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 19:30_________________________________________________ no mysle ze jednak spokoj bedzie wiec zapisuj sie na sobote
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema kedzior
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema somes dawno cie nie bylo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to co ci jest noga w gipsie ze tak do tego kompa przyrosles
-
Spoty Katowice i okolice
siemacie katowiczanie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie pany z rana sky ty to sie serio na tym L 4 nudzisz
-
Spoty Katowice i okolice
spadam nara