Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. spokojnie dochodzimy do konca dnia mysle ze najlepsza godzina to 0.0 jest do opuszczenia tego forum[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 23:56_________________________________________________dobra mysle ze nie bede czekal spadam nara
  2. spoko koles nie dal za wygrana impra musi trwac :polew:
  3. ja tez nie hahahqa oj chyba pujde spac hihihihihihi i nie bede was meczyc no idz idz bo nie idzie cie zrozumiec odpocznij
  4. o co chodzi bo nie kumam wogole
  5. nara spoko ja pogasze mozecie isc
  6. Więc zrezygnuj z tamtego To żeś doj**ał :thumbdown: Od kiedy Tyś taki katowicki się zrobił on jest uniwersalny jak ja jedzie tu i tam
  7. Dimek ty tak załapujesz dziwne klimaty bez kobity przychodzisz ......... no jak stanley bierze swoja to mojej juz nie biore Yyyy to może ja wezmę twoja :gwizdanie: jak sie zgodzi to czemu nie Dawaj namiary na PW i się ogarnie ten temat :gwizdanie: PW poszlo z nr Yaaasne poszło Styki już zagrały ......... taki pies ogrodnika Ale spoko nie to nie znajdę ją sobie na NK :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: pw poszlo dzwonisz czekam siedzi kolo mnie Że co że chcesz kontrolować i podsłuchiwać rozmowę spoko to se ide a ty se pogadasz Jutro jak będziesz w pracy wolne mam
  8. Dimek ty tak załapujesz dziwne klimaty bez kobity przychodzisz ......... no jak stanley bierze swoja to mojej juz nie biore Yyyy to może ja wezmę twoja :gwizdanie: jak sie zgodzi to czemu nie Dawaj namiary na PW i się ogarnie ten temat :gwizdanie: PW poszlo z nr Yaaasne poszło Styki już zagrały ......... taki pies ogrodnika Ale spoko nie to nie znajdę ją sobie na NK :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: pw poszlo dzwonisz czekam siedzi kolo mnie Że co że chcesz kontrolować i podsłuchiwać rozmowę spoko to se ide a ty se pogadasz
  9. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Jak to nie probem... chcialybm po prostu się z chlopakami browarka napic jak coś to Diman nas przenocuje :gwizdanie: spoko dwa miejsca mam
  10. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Jak to nie probem... chcialybm po prostu się z chlopakami browarka napic no to ja chyba jednak z puckiem sie zabiore jak ty krolu bedziesz pil a będziesz, ze mną śpiewać ;> jasne
  11. Dimek ty tak załapujesz dziwne klimaty bez kobity przychodzisz ......... no jak stanley bierze swoja to mojej juz nie biore Yyyy to może ja wezmę twoja :gwizdanie: jak sie zgodzi to czemu nie Dawaj namiary na PW i się ogarnie ten temat :gwizdanie: PW poszlo z nr Yaaasne poszło Styki już zagrały ......... taki pies ogrodnika Ale spoko nie to nie znajdę ją sobie na NK :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: pw poszlo dzwonisz czekam siedzi kolo mnie
  12. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Jak to nie probem... chcialybm po prostu się z chlopakami browarka napic no to ja chyba jednak z puckiem sie zabiore jak ty krolu bedziesz pil
  13. Dimek ty tak załapujesz dziwne klimaty bez kobity przychodzisz ......... no jak stanley bierze swoja to mojej juz nie biore Yyyy to może ja wezmę twoja :gwizdanie: jak sie zgodzi to czemu nie Dawaj namiary na PW i się ogarnie ten temat :gwizdanie: PW poszlo z nr
  14. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    spoko ty sie zajmiesz chlopakami a ja zona :bicz3: :bicz3: pieronie[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 22:46_________________________________________________a to pisałeś o swojej żonie? no wsumie tak obie blondynki wiec kto sie pokapuje Diman, a Ty idziesz ze swoją ? bo nie widze twojej na liście :gwizdanie: niestety nie bo pracuje do pozna
  15. Dimek ty tak załapujesz dziwne klimaty bez kobity przychodzisz ......... no jak stanley bierze swoja to mojej juz nie biore Yyyy to może ja wezmę twoja :gwizdanie: jak sie zgodzi to czemu nie
  16. Diman Kaśka pracuje rozumiem ? no niestety :>
  17. Dimek ty tak załapujesz dziwne klimaty bez kobity przychodzisz ......... no jak stanley bierze swoja to mojej juz nie biore
  18. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    spoko ty sie zajmiesz chlopakami a ja zona :bicz3: :bicz3: pieronie[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 22:46_________________________________________________a to pisałeś o swojej żonie? no wsumie tak obie blondynki wiec kto sie pokapuje
  19. boi sie bo powiedzialem ze sie zajme jego zonka wiec woli po imieniu
  20. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    spoko ty sie zajmiesz chlopakami a ja zona
  21. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja raczej auto będe mieć na seriwsie, a moj kierowca nie da rady wiec raczej mnie nie bedzie wiedzialem ze ta delegacja jest spalona na samym poczatku moge przyjechać Toyotą no problem [br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 22:37_________________________________________________ kędzior to już drugi dzień jak sobie barmanisz nie żebym ci wyliczał ale czy ty masz jakąs meline skąd ty tyle wódy bierzesz codziennie do żabki po 1L. latasz weź no powiedz bo nie wiem :polew: KędziSAN to koneser, smakosz.... jak ja no i to nie jest problem przeciez to nie o fure chodzi[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 22:41_________________________________________________stanley jak ci to pomoze to ja pozycza alfa od barata

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.