Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spokojnie dochodzimy do konca dnia mysle ze najlepsza godzina to 0.0 jest do opuszczenia tego forum[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 23:56_________________________________________________dobra mysle ze nie bede czekal spadam nara
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spoko koles nie dal za wygrana impra musi trwac :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nara wszystkim idacym
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja tez nie hahahqa oj chyba pujde spac hihihihihihi i nie bede was meczyc no idz idz bo nie idzie cie zrozumiec odpocznij
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
o co chodzi bo nie kumam wogole
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nara spoko ja pogasze mozecie isc
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nara
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Więc zrezygnuj z tamtego To żeś doj**ał :thumbdown: Od kiedy Tyś taki katowicki się zrobił on jest uniwersalny jak ja jedzie tu i tam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nara
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dimek ty tak załapujesz dziwne klimaty bez kobity przychodzisz ......... no jak stanley bierze swoja to mojej juz nie biore Yyyy to może ja wezmę twoja :gwizdanie: jak sie zgodzi to czemu nie Dawaj namiary na PW i się ogarnie ten temat :gwizdanie: PW poszlo z nr Yaaasne poszło Styki już zagrały ......... taki pies ogrodnika Ale spoko nie to nie znajdę ją sobie na NK :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: pw poszlo dzwonisz czekam siedzi kolo mnie Że co że chcesz kontrolować i podsłuchiwać rozmowę spoko to se ide a ty se pogadasz Jutro jak będziesz w pracy wolne mam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dimek ty tak załapujesz dziwne klimaty bez kobity przychodzisz ......... no jak stanley bierze swoja to mojej juz nie biore Yyyy to może ja wezmę twoja :gwizdanie: jak sie zgodzi to czemu nie Dawaj namiary na PW i się ogarnie ten temat :gwizdanie: PW poszlo z nr Yaaasne poszło Styki już zagrały ......... taki pies ogrodnika Ale spoko nie to nie znajdę ją sobie na NK :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: pw poszlo dzwonisz czekam siedzi kolo mnie Że co że chcesz kontrolować i podsłuchiwać rozmowę spoko to se ide a ty se pogadasz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
SLABY JESTES
-
Spoty Katowice i okolice
Jak to nie probem... chcialybm po prostu się z chlopakami browarka napic jak coś to Diman nas przenocuje :gwizdanie: spoko dwa miejsca mam
-
Spoty Katowice i okolice
Jak to nie probem... chcialybm po prostu się z chlopakami browarka napic no to ja chyba jednak z puckiem sie zabiore jak ty krolu bedziesz pil a będziesz, ze mną śpiewać ;> jasne
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dimek ty tak załapujesz dziwne klimaty bez kobity przychodzisz ......... no jak stanley bierze swoja to mojej juz nie biore Yyyy to może ja wezmę twoja :gwizdanie: jak sie zgodzi to czemu nie Dawaj namiary na PW i się ogarnie ten temat :gwizdanie: PW poszlo z nr Yaaasne poszło Styki już zagrały ......... taki pies ogrodnika Ale spoko nie to nie znajdę ją sobie na NK :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: pw poszlo dzwonisz czekam siedzi kolo mnie
-
Spoty Katowice i okolice
Jak to nie probem... chcialybm po prostu się z chlopakami browarka napic no to ja chyba jednak z puckiem sie zabiore jak ty krolu bedziesz pil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dimek ty tak załapujesz dziwne klimaty bez kobity przychodzisz ......... no jak stanley bierze swoja to mojej juz nie biore Yyyy to może ja wezmę twoja :gwizdanie: jak sie zgodzi to czemu nie Dawaj namiary na PW i się ogarnie ten temat :gwizdanie: PW poszlo z nr
-
Spoty Katowice i okolice
spoko ty sie zajmiesz chlopakami a ja zona :bicz3: :bicz3: pieronie[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 22:46_________________________________________________a to pisałeś o swojej żonie? no wsumie tak obie blondynki wiec kto sie pokapuje Diman, a Ty idziesz ze swoją ? bo nie widze twojej na liście :gwizdanie: niestety nie bo pracuje do pozna
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dimek ty tak załapujesz dziwne klimaty bez kobity przychodzisz ......... no jak stanley bierze swoja to mojej juz nie biore Yyyy to może ja wezmę twoja :gwizdanie: jak sie zgodzi to czemu nie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Diman Kaśka pracuje rozumiem ? no niestety :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dimek ty tak załapujesz dziwne klimaty bez kobity przychodzisz ......... no jak stanley bierze swoja to mojej juz nie biore
-
Spoty Katowice i okolice
spoko ty sie zajmiesz chlopakami a ja zona :bicz3: :bicz3: pieronie[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 22:46_________________________________________________a to pisałeś o swojej żonie? no wsumie tak obie blondynki wiec kto sie pokapuje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
boi sie bo powiedzialem ze sie zajme jego zonka wiec woli po imieniu
-
Spoty Katowice i okolice
spoko ty sie zajmiesz chlopakami a ja zona
-
Spoty Katowice i okolice
ja raczej auto będe mieć na seriwsie, a moj kierowca nie da rady wiec raczej mnie nie bedzie wiedzialem ze ta delegacja jest spalona na samym poczatku moge przyjechać Toyotą no problem [br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 22:37_________________________________________________ kędzior to już drugi dzień jak sobie barmanisz nie żebym ci wyliczał ale czy ty masz jakąs meline skąd ty tyle wódy bierzesz codziennie do żabki po 1L. latasz weź no powiedz bo nie wiem :polew: KędziSAN to koneser, smakosz.... jak ja no i to nie jest problem przeciez to nie o fure chodzi[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 22:41_________________________________________________stanley jak ci to pomoze to ja pozycza alfa od barata