Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ciebie tam nie chcemy
-
Spoty Katowice i okolice
a na PB 98 ultimate ściepka będzie??? Kędzior, pokażę Ci jak się jeździ Q :gwizdanie: słyszałem że jeździsz jak emeryt w tico na gazie i tak pucek te kedziorowe wozidlo sie lepiej upala od twojego wiec sie nie napinaj bo nie trzeba czekac az sie napompuje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czasami moglbys mnie przewiesc a nie tylko dupe wozic :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Chyba na postoju :polew: hehehe ciiiii :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2010, 22:39_________________________________________________Rafał pewnie woli inne sposoby przekonywania hahaha :baseball: :polew: :polew: albo :sex: [br]Dopisany: 18 Styczeń 2010, 22:42_________________________________________________ pucek jak ty jedziesz to juz odwoluje to co powiedzialem i bede
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie - nie musisz - ale wpuszczony bez zapisania się nie będziesz Ty lepiej pisz kiedy jedziemy na deskę kiedy chcesz - tylko te warunki dość nie ciekawe podobno nasypało w górach śniegu Majkel, mam sobie organizować transport? Pucek ale co piwem sie tam nadupcymy ale co panowie kroi sie cos powaznego bo jak tak to sie z mironem zabiore :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
To wolę nie jechać i kupić coś do auta [br]Dopisany: 18 Styczeń 2010, 22:36_________________________________________________ Chyba na postoju :polew: ty to jestes nic dla takiego spotkania nie potrafisz zrobic
-
Spoty Katowice i okolice
Jak mnie moja puści to pojadę kup jej nowa szmate jakas to cie pusci diman jesteś jutro u nas? hehe ale pipy palą 6l/100 nie pamietam ile palą 1.8T i 2.8V6 ktoś mi podpowie.... :gwizdanie: [br]Dopisany: 18 Styczeń 2010, 22:24_________________________________________________kto jedzie do Gliwic w piątek ? Stanley a ze 5 litrów to maxymalnie wypija hhehe sie zobaczy narazie to jestem na nie bo nie wiem czy zdarze ale ja jestem nieobliczalny wiec wypatrujcie mnie tam jutro
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
aaaaaaaa ten tera cos kojarze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wiec was nie bedzie :gwizdanie: a ma nas nie byc? :gwizdanie:yyyyyy ino nie zaponijcie kto to harry66 a kto to
-
Spoty Katowice i okolice
Jak mnie moja puści to pojadę kup jej nowa szmate jakas to cie pusci
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wiec was nie bedzie :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
postaram sie w tym tygodniu pogadac z szefem chcialbym mniej wiecej wiedziec ilu było by chętnych czy powiedzmy 2 x w miesiącu to wystarczająco ? jak dla mnie w sam raz tankuje wlasnie 2* w miesiacu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A komu tak guruguru "pomógł" banem ?? zobacz na watek jak klikniesz na slaskie koles mial problem z odkodowaniem fisa[br]Dopisany: 18 Styczeń 2010, 21:22_________________________________________________ Nie patrzyłem i nawet mi się nie chce bo wiem, że tu sobie cenią za to i za pół darmo nikt nie odda. W Polsce trzeba czekać tydzień na taką kratkę bo ją ściągają z Niemiec. :gwizdanie: sporo
-
Spoty Katowice i okolice
stanley to kiedy pierwsze tankowanie bo zbliza mi sie juz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
guru jakim ty jestes waznym moderatorem no no koles potrzebowal pomocy a ty mu dales bana :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
gregory a patrzales w tej austri czy jest jakas kratka miales obejrzec
-
Spoty Katowice i okolice
jak paliwko jest dobre to czemy nie na oszczednosci w dobie kryzysu jestem otwarty
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Widocznie nie był potrzebny nikt trzeźwy :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wszyscy widze ze sa u krola na urodzinach bo nic sie nie dzialo od poludnia a mnie nie zaprosil
-
Spoty Katowice i okolice
widze nuda pany ide stad
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no nic :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
dzie sie pojawił ? byl przez chwile nawet na gg tez go widzialem ale sie przestraszyl ze tyle zyczen dla niego leci zawstydzony uciekl
-
Spoty Katowice i okolice
solenizant sie pojawil jeszcze raz wszystkiego najlepszego
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
katowice nadrabialem sorry
-
Spoty Katowice i okolice
:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: siemacie katowiczanie 100 lat KROLU