Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a na PB 98 ultimate ściepka będzie??? Kędzior, pokażę Ci jak się jeździ Q :gwizdanie: słyszałem że jeździsz jak emeryt w tico na gazie i tak pucek te kedziorowe wozidlo sie lepiej upala od twojego wiec sie nie napinaj bo nie trzeba czekac az sie napompuje
  2. czasami moglbys mnie przewiesc a nie tylko dupe wozic :gwizdanie:
  3. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Chyba na postoju :polew: hehehe ciiiii :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2010, 22:39_________________________________________________Rafał pewnie woli inne sposoby przekonywania hahaha :baseball: :polew: :polew: albo :sex: [br]Dopisany: 18 Styczeń 2010, 22:42_________________________________________________ pucek jak ty jedziesz to juz odwoluje to co powiedzialem i bede
  4. nie - nie musisz - ale wpuszczony bez zapisania się nie będziesz Ty lepiej pisz kiedy jedziemy na deskę kiedy chcesz - tylko te warunki dość nie ciekawe podobno nasypało w górach śniegu Majkel, mam sobie organizować transport? Pucek ale co piwem sie tam nadupcymy ale co panowie kroi sie cos powaznego bo jak tak to sie z mironem zabiore :gwizdanie:
  5. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    To wolę nie jechać i kupić coś do auta [br]Dopisany: 18 Styczeń 2010, 22:36_________________________________________________ Chyba na postoju :polew: ty to jestes nic dla takiego spotkania nie potrafisz zrobic
  6. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Jak mnie moja puści to pojadę kup jej nowa szmate jakas to cie pusci diman jesteś jutro u nas? hehe ale pipy palą 6l/100 nie pamietam ile palą 1.8T i 2.8V6 ktoś mi podpowie.... :gwizdanie: [br]Dopisany: 18 Styczeń 2010, 22:24_________________________________________________kto jedzie do Gliwic w piątek ? Stanley a ze 5 litrów to maxymalnie wypija hhehe sie zobaczy narazie to jestem na nie bo nie wiem czy zdarze ale ja jestem nieobliczalny wiec wypatrujcie mnie tam jutro
  7. aaaaaaaa ten tera cos kojarze
  8. wiec was nie bedzie :gwizdanie: a ma nas nie byc? :gwizdanie:yyyyyy ino nie zaponijcie kto to harry66 a kto to
  9. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Jak mnie moja puści to pojadę kup jej nowa szmate jakas to cie pusci
  10. wiec was nie bedzie :gwizdanie:
  11. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    postaram sie w tym tygodniu pogadac z szefem chcialbym mniej wiecej wiedziec ilu było by chętnych czy powiedzmy 2 x w miesiącu to wystarczająco ? jak dla mnie w sam raz tankuje wlasnie 2* w miesiacu
  12. A komu tak guruguru "pomógł" banem ?? zobacz na watek jak klikniesz na slaskie koles mial problem z odkodowaniem fisa[br]Dopisany: 18 Styczeń 2010, 21:22_________________________________________________ Nie patrzyłem i nawet mi się nie chce bo wiem, że tu sobie cenią za to i za pół darmo nikt nie odda. W Polsce trzeba czekać tydzień na taką kratkę bo ją ściągają z Niemiec. :gwizdanie: sporo
  13. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    stanley to kiedy pierwsze tankowanie bo zbliza mi sie juz
  14. guru jakim ty jestes waznym moderatorem no no koles potrzebowal pomocy a ty mu dales bana :gwizdanie:
  15. gregory a patrzales w tej austri czy jest jakas kratka miales obejrzec
  16. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jak paliwko jest dobre to czemy nie na oszczednosci w dobie kryzysu jestem otwarty
  17. Widocznie nie był potrzebny nikt trzeźwy :polew:
  18. wszyscy widze ze sa u krola na urodzinach bo nic sie nie dzialo od poludnia a mnie nie zaprosil
  19. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    widze nuda pany ide stad
  20. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dzie sie pojawił ? byl przez chwile nawet na gg tez go widzialem ale sie przestraszyl ze tyle zyczen dla niego leci zawstydzony uciekl
  21. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    solenizant sie pojawil jeszcze raz wszystkiego najlepszego
  22. katowice nadrabialem sorry
  23. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: siemacie katowiczanie 100 lat KROLU

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.