Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. WARUMMM??? pisz po polsku do mnie Max, koszulkę mam od czwartku i nie byles w nie w imperium bys nie musial nic robic same by podbijaly
  2. no mysle ze teraz bys siedzial najpierw w szpitalu na opatrzeniu ran a potem na izbie wytrzezwien to jest pewniak zabić kogoś chciałem? nie ale twoje chodzenie dawalo wiele do zyczenia wszystkich tracales i to wiele ludzi wkurzylo :gwizdanie:
  3. no mysle ze teraz bys siedzial najpierw w szpitalu na opatrzeniu ran a potem na izbie wytrzezwien to jest pewniak
  4. jak zes sie wpierniszyl babie do szatni i siales postrach tez nie ochrona juz po tobie patrzyla
  5. tez spadam sie zdrzemnąć
  6. guru do roboty nie poszedl wiec ma lus dzwonil podobno wczoraj do bosa swojego pucek mial k.o.ale sie trzymal :gwizdanie: ale somes to mial zgon totalny kezor krolu jak bedziemy nastepnym razem sie wybierac to do was bedziemy dzwonic w pierszej kolejnosci nawet o 4 rano :gwizdanie:
  7. ja wrocilem tak jak moj post z rana 6.30 :gwizdanie: a guru byl jeszcze spia pijoki
  8. to co dużo było i masakra zwloki wiozlem do domu nieziemskie wszyscy czej
  9. nareszcie fuha skonczona cza dychnac bo jestem za***iście zjebany ale co tam spontan sie udal ale widze ze ochlapusy jeszcze nie wstali
  10. sorry krolu to bylo troche pozno zeby cos smsowac a pozatym to byl spontan
  11. siemacie znowu no i po imprezie :gwizdanie: pijusy porozwozeni cza sie lekko zdrzemnac bo za godzine cza wstawac do pozniej :>
  12. dobra to ja sie zbieram do pozniej nara
  13. ja tam moge jechac nie ma problemu jestem trzezwy jeszcze ej, ja musiał bym się ogolić ja tez
  14. to co jedziemy czy jak
  15. widzialem ale mi sioe nie chcialo poprawiac gon sie :decayed:zara ci poprawie
  16. dobra widze ze kazdy napalony jest wiec ja ide po fure i dajemy gdzies do pucka na dicho
  17. nie przeszlo mi juz Kurde ale normalnie mnie zaskoczyłeś ogulnie spokojny czlowiek jestem ale takie napinanie mnie ma
  18. Guregoru ty ja za tydzien bede na spocie 22 biere se wolne To musisz załatwiać z Mironem dobre powiem sekretarce hahah [br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 00:53_________________________________________________ nie przeszlo mi juz a co jest? nic
  19. a jja miałem nadzieję że po furę na parking poszedł bo mieliśmy jechać guru by musial podjechac :gwizdanie:
  20. zeby tylko Tobie rogi kiedyś nie urosły Somes rogacz albo jesteś c**jem albo trafisz na c**ja :polew:
  21. mimo to sprawdź proszę... :polew: Za 100 nie dużo ale może wiek im nie pozwala brać więcej rury jakieś stare? to co somes wpadne po ciebie obadamy je

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.