Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
WARUMMM??? pisz po polsku do mnie Max, koszulkę mam od czwartku i nie byles w nie w imperium bys nie musial nic robic same by podbijaly
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
noooo grubo bylo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no mysle ze teraz bys siedzial najpierw w szpitalu na opatrzeniu ran a potem na izbie wytrzezwien to jest pewniak zabić kogoś chciałem? nie ale twoje chodzenie dawalo wiele do zyczenia wszystkich tracales i to wiele ludzi wkurzylo :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no mysle ze teraz bys siedzial najpierw w szpitalu na opatrzeniu ran a potem na izbie wytrzezwien to jest pewniak
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak zes sie wpierniszyl babie do szatni i siales postrach tez nie ochrona juz po tobie patrzyla
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no pijok sie wybudzil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tez spadam sie zdrzemnąć
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
guru do roboty nie poszedl wiec ma lus dzwonil podobno wczoraj do bosa swojego pucek mial k.o.ale sie trzymal :gwizdanie: ale somes to mial zgon totalny kezor krolu jak bedziemy nastepnym razem sie wybierac to do was bedziemy dzwonic w pierszej kolejnosci nawet o 4 rano :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja wrocilem tak jak moj post z rana 6.30 :gwizdanie: a guru byl jeszcze spia pijoki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to co dużo było i masakra zwloki wiozlem do domu nieziemskie wszyscy czej
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nareszcie fuha skonczona cza dychnac bo jestem za***iście zjebany ale co tam spontan sie udal ale widze ze ochlapusy jeszcze nie wstali
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
sorry krolu to bylo troche pozno zeby cos smsowac a pozatym to byl spontan
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie znowu no i po imprezie :gwizdanie: pijusy porozwozeni cza sie lekko zdrzemnac bo za godzine cza wstawac do pozniej :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra to ja sie zbieram do pozniej nara
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spoko guru jedziesz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja tam moge jechac nie ma problemu jestem trzezwy jeszcze ej, ja musiał bym się ogolić ja tez
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to co jedziemy czy jak
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
widzialem ale mi sioe nie chcialo poprawiac gon sie :decayed:zara ci poprawie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra widze ze kazdy napalony jest wiec ja ide po fure i dajemy gdzies do pucka na dicho
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie przeszlo mi juz Kurde ale normalnie mnie zaskoczyłeś ogulnie spokojny czlowiek jestem ale takie napinanie mnie ma
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Guregoru ty ja za tydzien bede na spocie 22 biere se wolne To musisz załatwiać z Mironem dobre powiem sekretarce hahah [br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 00:53_________________________________________________ nie przeszlo mi juz a co jest? nic
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a jja miałem nadzieję że po furę na parking poszedł bo mieliśmy jechać guru by musial podjechac :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie przeszlo mi juz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zeby tylko Tobie rogi kiedyś nie urosły Somes rogacz albo jesteś c**jem albo trafisz na c**ja :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mimo to sprawdź proszę... :polew: Za 100 nie dużo ale może wiek im nie pozwala brać więcej rury jakieś stare? to co somes wpadne po ciebie obadamy je