Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spoko o dziwo mam motywacje na razie więc jadę z tym po trochu pokażę Ci na nartach ty ale ja nie dam rady jechac w sobote na niedziele to musze przelozyc ale mysle ze to dla ciebie nie jest problem co
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dopiero dwie to pokarz biceps :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tak samo jak sedany no coś ty sedna ma stylowa linie z tyłu... a avant... projektanci nie mieli weny... i od linijki tył narysowali Mówcie co chcecie mi bardziej podoba sie Avant -B5 to był w tamtych latach najładniejszy kombiak razem z Volvo V40 - ale to rzecz gustu i dlatego o gustach sie nie dyskutuje bo ty masz zryty
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Avancika nie sedana avancika mam sedan jest cool w budzie b5
-
Spoty Katowice i okolice
o zieloni strasza slask powialo groza :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
ja to malo kiedy mam okazje wypic, a w barku to jeszcze kilka flaszek stoi to dlatego musisz sobie dzisiaj cos otworzyc a jak nie chcesz sam pic do mnie podjedz sie napijemy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ale jak tak poogladalem te wasze b5 w tym batalionie to mi sie zachcialo takiego sedana
-
Spoty Katowice i okolice
no to pyrsk
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
załóżcie b5 rezacze ja wykonam naklejki i t-shirt'y to ja kupie b piuntke
-
Spoty Katowice i okolice
no to zdrowko :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
załóżcie b5 rezacze krolu to bys sie tez zapisal co
-
Spoty Katowice i okolice
nie ja drina juz walnalem i zabieram sie za drugi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Rudi poczytaj dobrze kilka stron wczesniej, a sie dowiesz no wlasnie znowu nie czytasz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
NARA
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zdziwiony co i to bez ciebie co by to bylo jak bys byl :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 22:27_________________________________________________ szerokiej drogi ja o tym samym myslalem Diman to daj znac kiedy jedziemy arek mysle ze sobota wieczorkiem bedzie odpowiednia
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jakiej zabawy.....to wyjazd służbowy......................... :gwizdanie:...............kto by się tam bawił akurat ale nie martw sie dorota sama nie zostanie wpadne na kawke
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to sie zdziwisz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: A powiedziałeś mu że tylko 3 czy że aż 3 że 3 od momentu jak je kupiłeś nie no co ty ja to mam dzis brudne i nie umyte auto fujjjjjjjjjGuru to ma przy naszym perła lakier mi sie podoba biały taki jak on ma lizus jak moze ci sie podobac ten kremowy glut
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czyli teraz no wlasnie kolacyjke smignalem i sie za driny zabieram :gwizdanie: kaj to jedziesz chyba nie do mie do garazu hahah //// po zapasik nie mam swoje zapasy w barku
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czyli teraz no wlasnie kolacyjke smignalem i sie za driny zabieram :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wital sie juz dzisiaj i w niubiu i tutaj nie czytacie forum
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
juz jestem nie jest zle
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra ide z tym autem pomalu ze spamem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
szkoda
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
miron nie jedziesz moze do sklepu gdzies corsa bys mnie z parkingu przywiozl