Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a co sie stalo chyba za duzo Johnn'ego wczoraj bylo bo juz pare godzin na forum siedze i jakos zaskoczyc nie moge skocz se do piwnicy to Ci przejdzie :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a co sie stalo chyba za duzo Johnn'ego wczoraj bylo bo juz pare godzin na forum siedze i jakos zaskoczyc nie moge no to podobnie jak ja glowa mnie boli od rana ale wodeczka byla
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
co to jest konkurs myslicieli
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a co sie stalo
-
Spoty Katowice i okolice
no prosze kedzior poszedl spac i watek umarl
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nara
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
za klubowicza jakiego klubowicza krolu to VIP
-
Spoty Katowice i okolice
ty to pucek kochany jestes teraz Ty się zakochałeś? pamiętaj że ja bawić się "kuleczkami" nie lubię spoko wiecej cie nie bede podrywal po tym co powiedziałeś na spocie to teraz trochę się zastanawiam, czy dobrze zrobiłem montując Ci ten bi xenon bo mogło mnie coś niemiłego spotkać spoko ja na sile nie biore wiec nic ci nie grozi [br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 23:05_________________________________________________ to ty spadaj spac to tu jeszcze robisz potem to wypadki sa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no też tak myślę, non stop próbuję to sobie wyobrazić a ja mam to ciagle przed oczami
-
Spoty Katowice i okolice
ty to pucek kochany jestes teraz Ty się zakochałeś? pamiętaj że ja bawić się "kuleczkami" nie lubię spoko wiecej cie nie bede podrywal
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mysle ze to dla co poniektorych i tak za wysoko :gwizdanie: załatwiłem nam pokoje w podziemiach troche mnie uspokoiles :>
-
Spoty Katowice i okolice
ty to pucek kochany jestes
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mysle ze to dla co poniektorych i tak za wysoko :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
A ty nie masz czasem siłki ? :mysli: silki nie ale hale tak
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no cos tam majki wspominal zeby mu te kafellki poprawic bo cos poodpadalo
-
Spoty Katowice i okolice
:mysli: :mysli: już był darmowy McDOnald :wallbash: jeszcze browara chcą.. no nie wiem ja tam musialem sam za siebie placic bo wyslali mi rachunek do uregulowania
-
Spoty Katowice i okolice
co krolu wspominal ze bedzie browar na zlocie wiec co lykniemy :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie krzyczal ino patrzal w sina dal
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie chciałem - musiałem noo to jak musiałeś to na prawdę musiał być dobry powód Miron zawstydził turbodymomena i innych super bohaterów Nasze miny były bezcenne jak sie z dimanem odwróciliśmy a Mirka juz za nami nie było a chciałbyc pierwszy przy furtce I tym sposobem wyscig do furtki wygrało 2X BLB chciałem Was wyprzedzić kanałami Dobra my teraz tak śmiechy chichy ale tak naprawde to nie wygladało na cos smiesznego Dobrze ze diman miał komóre z latarką bo naszego Prezesa nie było widac na poziomie -1 :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie chciałem - musiałem noo to jak musiałeś to na prawdę musiał być dobry powód Miron zawstydził turbodymomena i innych super bohaterów Nasze miny były bezcenne jak sie z dimanem odwróciliśmy a Mirka juz za nami nie było a chciałbyc pierwszy przy furtce I tym sposobem wyscig do furtki wygrało 2X BLB chciałem Was wyprzedzić kanałami :polew: [br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 22:30_________________________________________________ tym razem zdecydowanie było dołem no bylo dolem jakims 2 metrowym
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a impreza jak najbardziej udana [br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 22:27_________________________________________________ nie chciałem - musiałem noo to jak musiałeś to na prawdę musiał być dobry powód Miron zawstydził turbodymomena i innych super bohaterów Nasze miny były bezcenne jak sie z dimanem odwróciliśmy a Mirka juz za nami nie było a chciałbyc pierwszy przy furtce I tym sposobem wyscig do furtki wygrało 2X BLB :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
stary smiechu nie bylo to nie wygladalo dobrze dlatego nikt sie nie smial
-
Spoty Katowice i okolice
to tak jak ja ale troche nad tym ubolewam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
lizus
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: