Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tu nie ma sie co śmiać pasuje Ci dziewczynka to zostaw ten pas z czarnym "wackiem" co sie nim zabawiasz z Kasią i działaj Doradca się znalazł no, z trójką dzieci To może ja Ci coś podpowiem Luźno poradze sobie:wink:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tu nie ma sie co śmiać pasuje Ci dziewczynka to zostaw ten pas z czarnym "wackiem" co sie nim zabawiasz z Kasią i działaj Doradca się znalazł no, z trójką dzieci
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja wam się dam śmiać dobry
-
Spoty Katowice i okolice
rozwalona kabina prysznicowa u Griszy
-
Bukowina '14 Hot-Line
również na oficjalnym wątku podziękuje za miłe spotkanie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czyli możesz spokojnie a potem a na koniec na razie nie piję aż do zatoru
-
Spoty Katowice i okolice
ja też żyje ale co to za życie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
aloha żule trochę spokoju Mały śpi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
NIE Synek Ty to zawsze jestes gotow ps lenka sie pytala mnie dzis czy Pucek jedzie z dzieckiem Pucol dzieci nosi ze sobą cały czas
-
Spoty Katowice i okolice
Mam coś dla Ciebie.... skromnego na drogę...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja się boję niejadę
-
Wspólny Wyjazd Bukowina
Pijoki na zlot się jedzie żeby porozmawiać o motoryzacji i poznać nowych ludzi a nie gorzoła ino pić :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bo ? Gleba za słaba czy co
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucol dawaj foty kółek:naughty:
-
Wspólny Wyjazd Bukowina
Żule i lansiarze zwykłej wyborowej się już nie chycą w d*pach się poprzewracało przez te audiki:facepalm:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemanko:hi: Miron najlepszego:drunk: w końcu osiągnąłeś ten piękny wiek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Teraz to możesz gluta zabrać na bukowinę przynajmniej zabierzesz jego kolor fury ze sobą na felgach
-
Wspólny Wyjazd Bukowina
Nie no turbinę studzę obowiązkowo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Padre, ale to 19'' Tu trza mieć gleba:naughty: Ta waszo gleba to jo już mom i to dużo
-
Wspólny Wyjazd Bukowina
No to będę musiał też na tego orlena podjechać nie wiem czy to nie zadaleko
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hamer rewela nareszcie jakieś kółko w moim typie jak bedziesz je w przyszłym sezonie poganiał to biore
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Za tydzień kolego będzie słabiutki zlot bo większość na bukownę jedzie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No ładnie się prezenci- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE