Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  2. Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego ale dla pierdołek się nadaje
  3. Idzie prosto podziękował za dzisiaj Siemanko
  4. Ja nie wiem czy wogule jutro dotrę misje na wrocław mi wsadzili do grafiku a tak poza tym dobry wieczór
  5. A jak się do tego czasu rozwiedziesz to się zmieni na Diman + 1 i Kasia + 1 Ale spoko - zrobimy tak żebyście mieli inne domki No to troche mnie uspokoiłeś
  6. Dobrze, że mnie już zapisałeś jak się do tego czasu nie rozwiodę to rodzinnie
  7. Liczysz że drugi kpl tak samo szybko pójdzie jak pierwszy ---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ---------- Audi A4 B7 3,0 dizel qłatro 2007r (3936460105) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Patrzcie jak Pucek przepłacił za te swoje 3.0tdi qłatro:grin: I to o 3 lata młodsze hehe i pewnie niebite No ba igła
  8. Liczysz że drugi kpl tak samo szybko pójdzie jak pierwszy ---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ---------- Audi A4 B7 3,0 dizel qłatro 2007r (3936460105) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Patrzcie jak Pucek przepłacił za te swoje 3.0tdi qłatro:grin: I to o 3 lata młodsze hehe
  9. Egon dzisiaj na BP w Knurowie pogadane
  10. Spokojnej szychty i nie narób czegoś
  11. Gregor za Ciebie opendzlował :hi:Wekendzik
  12. Aloha dzieki za dzisiaj jak zwykle to bywa wesoło
  13. He całkiem niezły pomysł już dwonie do mojej kierowniczki co mnie znowu do chaty odstawiła
  14. Co zaś sie dowalasz do smerfa ? ---------- Post dopisany at 16:05 ---------- Poprzedni post napisany at 16:04 ---------- śmiałem się Tomku.......... btw....kto pije w piątek ?? ---------- Post dopisany at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany at 22:00 ---------- bo nie wiem ,czy sie zamieniać .... ---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:15 ---------- w razie czego...biorę szkło...bo ostatnio to myślałem ,że nie dam rady do końca dotrzymać Hmmmm to może i ja się pojawię hej hay hello

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.