Treść opublikowana przez vini212
-
[ALL B5] Czym sie różnia skrzynie CJW od CJV
dziekuje:)
-
[ALL B5] Czym sie różnia skrzynie CJW od CJV
Witam Jak w temacie... Czym się różni skrzynia CJW od CJV . Czy przy wymianie sterownika skrzyni trzeba go adaptować?? Z góry dzięki za pomoc
-
[B5 AAH] Jaka skrzynia??
Witam Uszkodziła mi sie skrzynia biegów (aut 5 biegowa). Jakiej skrzyni mam szukać?? Oznaczenie wg etki to cjv a mechanicy twierdzą że to dcf czy coś takiego, Jakie są koszta przerobienia na manual?? czy znacie warsztat w wawie kótry sie tym zajmuje??? Jaka skrzynia manualna będzie pasować do tego silnika
-
[B5 AAH] Dziwny silniczek na przewodzie od nagrzewnicy.
nr 0392 020 024. w necie pisze że jest to dodatkowa pompa cieczy chłodniczej. Tylko po co to jest? Mam bardzo słabe ogrzewanie. Jakiś czas temu wymieniałem nagrzewnice bo ciekła. Samochód trzyma 90 stopni podczas jazdy cały czas. Dodam że auto szybko się nagrzewa. [br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 17:55_________________________________________________Jeszcze takie pytanie który silniczek odpowiada za ciepłe powietrze? Jaki kod powinien mieć mój klimatronik ( mam 00043) [br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 18:41_________________________________________________Zacząłem grzebać i wychodzą dziwne rzeczy:) Czy panel klimatronika pasuje z B4??[br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 21:51_________________________________________________Prosiłbym o pomoc jeśli ktoś zna odpowiedz na moje pytania
-
[B5 AAH] Dziwny silniczek na przewodzie od nagrzewnicy.
Witam. Mam na przewodzie doprowadzającym płyn do nagrzewnicy( koło akumulatora) silniczek. Czy tak jest w oryginale czy ktoś coś dorzucił od siebie:) Z góry dzięki za pomoc
-
Czujnik kalibracyjny KME
Witam Czy jest ktoś z wawy kto posiada taki czujnik PS-CC1? Chciałbym sobie zrobić mapę bęzyny i gazu żeby w końcu wyregulować ten gaz. Czujnik kosztuje koło 200zl, a mi jest on potrzebny dosłownie na 2 godz. Jest ktoś kto posiada taki zestaw kalibracyjny i mógłby go użyczyć?
-
[ALL B5] Wyświetlacz temperatury w zegarach- pytanko...
drugi pasek do biegów (automat) to napewno
-
[B5 AAH] Prośba o zrozumienie błędów
wtryski i dolot sprawdzone, wszystko z nimi ok. wiec zostaje sonda. Jest jakaś możliwość sprawdzenia ją vagiem??[br]Dopisany: 13 Lipiec 2010, 12:45_________________________________________________Zauważyłem taką opcje że po skasowaniu błędów pokazuje mi większy stan paliwa.
-
[B5 AAH] Prośba o zrozumienie błędów
Pisząc 1 i 2 wtrysk masz na myśli wtryski od pierwszego i drugiego cylindra?
-
[B5 AAH] Prośba o zrozumienie błędów
wczoraj wykasowałem błędy, pojeździłem troche i powróciły dwa błędy: 17514 P1106 Obwód ogrzewania czujnika O2 (B1-S2) – napiecie za niskie – przeciek powietrza 16557 P0173 Wywazenie paliwa – usterka (bank 2) Jak byś mógl jeszcze raz to opisać i powiedzieć od czego zacząć
-
[B5 AAH] Prośba o zrozumienie błędów
więc wykasowałem i powróciły: 17514 - Oxygen (Lambda) Sensor: B2 S1: Voltage too Low / Air Leak P1106 - 35-00 - - 16505 - Throttle Position Sensor (G69): Implausible Signal P0121 - 35-10 - - - Intermittent 16559 - Fuel Trim: System Too Rich: Bank 2 P0175 - 35-00 - - 16556 - Fuel Trim: System Too Rich: Bank 1 P0172 - 35-00 - - 16557 - Fuel Trim: Malfunction: Bank 2 P0173 - 35-00 - - 16554 - Fuel Trim: Malfunction: Bank 1 P0170 - 35-00 - -
-
[B5 AAH] Prośba o zrozumienie błędów
17509 - Oxygen (Lambda) Sensor: B1 S1: Voltage too Low / Air Leak P1101 - 35-00 - - 17514 - Oxygen (Lambda) Sensor: B2 S1: Voltage too Low / Air Leak P1106 - 35-00 - - 16505 - Throttle Position Sensor (G69): Implausible Signal P0121 - 35-10 - - - Intermittent 16559 - Fuel Trim: System Too Rich: Bank 2 P0175 - 35-00 - - 16556 - Fuel Trim: System Too Rich: Bank 1 P0172 - 35-00 - - 16557 - Fuel Trim: Malfunction: Bank 2 P0173 - 35-00 - - 16554 - Fuel Trim: Malfunction: Bank 1 00786 - Temp Sensor in Headliner (G86) 30-00 - Open or Short to B+ 00799 - Coolant Temperature Sensor (G110) 30-00 - Open or Short to B+ 00601 - Potentiometer On Positioning Motor for Central Flap (G112) 30-10 - Open or Short to B+ - Intermittent 00603 - Footwell/defroster Flap Positioning Motor (V85) 41-10 - Blocked or No Voltage - Intermittent 01273 - Fresh Air Blower (V2) 17-10 - Control Difference - Intermittent
-
[B5 AAH] Nie pracuje na wszystkich cylindrach
Witam wszystkich klubowiczów. Jak w temacie czasami przestaje mi pracować jeden cylinder na benzynie, auto posiada instalacje gazową na której chodzą wszystkie gary. Dodam ze na Vagu nie ma błędów, wymienione zostały przewody świece i ten wtryskiwacz, nic to nie pomogło. Czy może to mieć coś wspólnego z gazem? Jeden gazownik powiedział że to może być uszkodzona listwa od gazu przez co przestaje pracować jeden cylinder( zawsze ten sam)bo komputer dostaje złe dane. Z góry dzięki za pomoc
-
[B5 AAH] Czasami pracuje na 5 cylindrach.
Witam wszystkich klubowiczów. Jak w temacie czasami przestaje mi pracować jeden cylinder na benzynie, auto posiada instalacje gazową na której chodzą wszystkie gary. Dodam ze na Vagu nie ma błędów, wymienione zostały przewody świece i ten wtryskiwacz, nic to nie pomogło. Czy może to mieć coś wspólnego z gazem? Jeden gazownik powiedział że to może być uszkodzona listwa od gazu przez co przestaje pracować jeden cylinder( zawsze ten sam)bo komputer dostaje złe dane. Z góry dzięki za pomoc
-
[ALL B5] Jakie dekielki do tych felg
jak ja dzwoniłem to powiedział ze ma na stanie tylko trzy sztuki. powiedział ze jak sie coś zmieni to da znać. zostawiłem swój nr i tyle. Do tej pory nikt nie dzwonił.
-
[ALL B5] Jakie dekielki do tych felg
nr sie zgadza ale koleś twierdzi że ma tylko trzy sztuki. Musze szukać dalej
-
[ALL B5] Jakie dekielki do tych felg
Ten koleś sam nie wie jakie ma:) Ma sie odezwać. [br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 12:12_________________________________________________krzysaudi Nie chcesz sprzedać samych dekli???
-
[ALL B5] Jakie dekielki do tych felg
dzieki za pomoc:)) [br]Dopisany: 11 Listopad 2009, 13:12_________________________________________________Czy nie orientuje sie ktoś gdzie można dokupić takie dekle???
-
[B5 AAH] Nie działające światła stop i tempomat....
Żebym ja to wiedział... jeden czujnik jest czarny a drugi biały. przy czarnym jest przyczepiony cięki wężyk gumowy. wiem żę jeden miał końcówke 811....345b czy coś takiego[br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 11:40_________________________________________________świata stopu już działają, ale tempomat nie....Chciałem sprawdzić bezpiecznik nr 11 ale go tam nie ma. Auto mam od niedawna poprzedni właściciel twierdzi że tempomat raz mu działa raz nie. Stwierdził że jak było deszczowo to sie częściej włączał. Czego to może być wina[br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 09:39_________________________________________________Wczoraj jadąc do białegostoku tempomat zadziałał ale ta chwila nie trwała zbyt długo. W drodze powrotnej odechciało mu sie funkcjonować. Wie ktoś co może być przyczyną??[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 11:24_________________________________________________Mógłby mi ktoś pomóc?
-
[B5 AAH] Nie działające światła stop i tempomat....
WITAM Jak w temacie nie działa mi stop i tempomat czy ma to coś wspólnego ze soba?? Dodam że auto jest w automacie. Na pedale hamulca są zamontowane dwa jakieś czujniki który jest od stopu??
-
[ALL B5] Jakie dekielki do tych felg
poszukałbym ale nie wiem jaki jest ich nr.
-
[ALL B5] Jakie dekielki do tych felg
witam !!! Jak w temacie jakie dekielki do tych felg. Gdzie można takie kupić z góry dzieki za pomoc . pozdro http://www.allegro.pl/item803310110_alufelga_audi_a4_205_60_5x112_opona_pirelli.html
-
[B5 ADR] Duże spalanie i dziwny objaw podczas jazdy
byłem w warsztacie obstawiają ze to sonda.... jak najlepiej ją sprawdzić??
-
[B5 ADR] Duże spalanie i dziwny objaw podczas jazdy
cewka dawała za duży prąd. Złego sformułowania użyłem. Maja pomarańczowy osad miedzy ceramiczną częścia a metalową i dostały przebicia[br]Dopisany: 26 Sierpień 2009, 19:26_________________________________________________no cóz jestem w pukcie wyjścia, dławienie ustało a duże spalanie nadal( 18l przy dynamicznej jezdzie w mieście). nie wiem gdzie teraz szukać przyczyny...
-
[B5 ADR] Duże spalanie i dziwny objaw podczas jazdy
wymieniłem cewke zapłonową i jest dużo lepiej jeszcze musze świece wymienić bo te nowe juz sie powypalały. jak już bede pewny że wszystko jest ok to napisze