Treść opublikowana przez vini212
-
[B5 ADR] Co to za urządzenie (zdjęcie) ?
hehe a dzwiek jakby zawory....
-
[B5 AEB] Problem z odpaleniem samochodu
mialem podobne objawy ...wymieniłem czujnik temperatury płynu chłodniczego...teraz pali za pierwszym.
-
[B5 ADR] Olej w przepustnicy
najlepiej jest ja wyciągnąć bo wtedy masz lepsze dojście...przy okazji ponownie możesz przeczyścić przepustnice
-
[B5 AJL] Szarpanie i brak mocy
Czyli nawet czyszczenie może popsuć....
-
[B5 ARG] Silnik uruchamia się co drugi raz
Wzajemnie:)
-
[B5 ADP] Wolne schodzenie z obrotów
Wydaje mi sie że tak poprostu powinno być
-
[B5 ARM] Problem z obrotami na postoju
Przepustnice kupiłeś nową??
-
[B6 ASN] Rodzaje chłodnic
najprosciej sprawdzić w katalogu
-
[B5 ARG] Silnik uruchamia się co drugi raz
Mialem podobne problemy, okazało sie że czujnik temperatury płynu chłodniczego jest do wymiany... Sprawdz go na Vagu
-
[ALL B5] Falujace obroty - Brak błedów w Vagu
ja w swojej audicy wyczyściłem przepustnice, zaadaptowałem ja i obroty sa idealne, czujnik jak byś mial do wymiany to na VAGU by to wykazało
-
[ALL] Zakup felg - kilka pytań technicznych
zawsze istnieje ryzyko, orginał to orginał
-
[B6 BEX] Po każdym tankowaniu muszę długo kręcić zanim zapali
a wez go zatankuj, zakrec wlew, odpal a potem zgaś. nastepnie odkreć wlew i spróbuj odpalić jeżli odpali normalnie to znaczy że ze zbiornikiem jest wszystko ok.
-
[B5 ADR] Jedyna w swoim rodzaju:)))
postaram sie wrzucić lepsze fotki tych felg:)) a profil jest 225/45:)
-
[B5 ADR] Jedyna w swoim rodzaju:)))
A oto moja laleczka:) 1,8 125 km dwie poduchy klimatronik 17 calawe felgi Lampy Angel eyes http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b6e4037dbbc079e9.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0c93d7a395ecb3a1.html
-
[B5 AHH] Świst wewnątrz auta przy 180 km/h
mam ten sam problem.... u mnie też uszczelki wyglądają ok.
-
[ALL B5] Szarpniecia podczas przyspieszania
Znalazłem moją usterkę. Uszkodzony był przewód gumowy łączący przepływomierz z przepustnicą. Malutka dziurka a tyle zachodu. Jednym słowem samochód dostawał za dużo powietrza. wartości nie zgadzały sie z tym co wysyła przepływomierz. Dziękuje wszystkim za rady
-
[ALL B5] Szarpniecia podczas przyspieszania
dzisiaj moge śmiało wykluczyć przepustnice....teraz jest jak nówka:) Moje Objawy nasiliły sie przy jeżdzie na gazie... na bezynie można powiedzieć że jest dobrze. jest delikatne szarpniecie ale nie strzela... teraz czeka mnie wizyta u gazownika w celu regulacji...
-
[ALL B5] Szarpniecia podczas przyspieszania
sonda lambda była sprawdzana na diagnostyce, jest ok...
-
[ALL B5] Szarpniecia podczas przyspieszania
macie racje od czegoś trzeba zaczać. dzieki
-
[ALL B6] Drżenie kierownicy
ja obstawiam ze to tarcze sa zwichrowane.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Rozszczelnienie objawia sie wydocznymi plamami oleju na siniku... Moim zdaniem nie ma sensu zmieniać na półsyntetyk, zle ci pracował na mineralnym??
-
[ALL B5] Szarpniecia podczas przyspieszania
samochodem jezdze ze 3 miesiace i cały czas jest to samo wiec paliwo odpada. samochód kupiłem bez gazu i byla juz ta usterka:(
-
[ALL B5] Szarpniecia podczas przyspieszania
Witam Mam taki problem że podczas gwałtownego przyspieszenia auto w granicach 1000 do 1500 obrotów ma problem z równa praca tzn. strzela, przerywa. Po przekroczeniu tego progu jest wszystko w porządku. Byłem już w zakładzie gdzie zrobili mi diagnostykę. wyskakuje tylko jeden błąd a mianowicie "spalanie stukowe na 1, 2, 3, 4 cylindrze czyli jeżeli dobrze rozumiem to właśnie są te strzały. Mechanicy rozkładają ręce... Liczę że tutaj znajdę jakiąś podpowiedz... Auto jest po wymianie świec, przewodów, przepływomierza, czujnika temperatury płynu chłodniczego.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich klubowiczów:)