Treść opublikowana przez vini212
-
[B5 ADR] Duże spalanie i dziwny objaw podczas jazdy
kable i świece wymienione. duże spalanie nadal. potrafi nawet strzelić w tłumik przy odpalaniu.... czego to może być wina?[br]Dopisany: 02 Sierpień 2009, 18:39_________________________________________________na vagu mam błedy typu spalanie stukowe na wszystkich cylindrach, sonda sygnał nie zrozumiały. pali mi po mieści około 16l przy jeżdzie bez klimy i naprawde spokojnie.. ja użyje klimy i troche przycisne to potrafi spalić nawet 20l gazu
-
[B5 ADR] Duże spalanie i dziwny objaw podczas jazdy
wymieniłem świece, objaw odłączania sie jednego cylindra minął. Zostało tylko teraz duże spalanie
-
[B5 ADR] Jak powinny być włożone baterie do pilota od centralnego zamka??
jeszcze pytanie czy po wyminie baterii trzeba kodować kluczyk?? Jeśli tak to jaki jest najlepszy sposób???
-
[B5 ADR] Duże spalanie i dziwny objaw podczas jazdy
mam założone NGK v-line 3 elektrodowe
-
[B5 ADR] Duże spalanie i dziwny objaw podczas jazdy
z minerała jak bym sie przezucil na pół syntetyk to napewno by ciekł. Wiec smarowanie napewno bede mial lepsze ale na zewnątrz:)
-
[B5 ADR] Duże spalanie i dziwny objaw podczas jazdy
samochód nie jest młody. a pozatym jak go kupiłem to był troche mokry. po zalaniu minerałem czyściutki
-
[B5 ADR] Duże spalanie i dziwny objaw podczas jazdy
świec i przewody wymieniłem jakieś 10000 km temu. Już by padły? a olej mam wlany mineralny.
-
[B5 ADR] Duże spalanie i dziwny objaw podczas jazdy
Wiatm Mam taki problem, czasami jest takie wrażenie jakby jeden cylinder nie pracował dosłownie przez chwile. Po odjęciu gazu i dodaniu ponownie jest ok. Na vagu żadnych błędów. No i do tego jeszcze wysokie spalanie . Mam jeszcze kilka pytań eksploatacyjnych: Co ile km powinno sie wymieniać: Olej świece przewody Z góry dzięki za pomoc
-
[B5 ADR] Jak powinny być włożone baterie do pilota od centralnego zamka??
a świeci ci lampka??
-
[B5 ADR] Dziwne dzwięki przy skręcie
ten hałas wydobywa sie z tyłu, a nic nie było tam ruszane.
-
[B5 ADR] Jak powinny być włożone baterie do pilota od centralnego zamka??
Witam, Mam problem ponieważ niewiem jak ułożyć baterie w pillocie ori (nie scyzoryk). Prosiłbym o jakiś rysunek a najlepiej zdjęcie Z góry dzięki.
-
[B5 ADR] baterie w pilocie
opis jest ale nie zrozumiały, mam ten sam problem
-
[B5 ADR] Dziwne dzwięki przy skręcie
witam przy bardzo gwałtownym skręcie w prawą strone np. na ham. ręcznym ( w lewą jest ok ) słychać coś w rodzaju tarcia. Nie wiecie co to może być? Z góry dzięki
-
[B5 ADR] Problem z kupieniem przedodu od wysprzęglika
Witam . Gdzie można kupić przewód doprowadzający płyn do wysprzęglika na terenie warszawy??? Jest to przewód metalowo gumowy.
-
[B5 ADP] Szarpie jak jest zimny
Najpierw Vag.... Ja tez obstawiam czujnik temperatury płynu chłodniczego
-
[B5 AEB] Niska prędkość maksymalna
ja nie mam turbo i jechałem swoja A4 220 .... nie dołując to dodam że na gazie:)
-
[B5 ADP] Rezerwa starcza tylko na 20-25 km
no to rzeczywiście troszke za mało.... ja robie jakieś 70 km
-
[B5 AEB] Padnięta sonda lambda
na vagu powinno wykazać....
-
[B5 ADR] Co to za urządzenie (zdjęcie) ?
te zdjecie jest twojego silnika
-
[B5 ADR] Jedyna w swoim rodzaju:)))
a to nowe fotki [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2009, 19:31_________________________________________________www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0d56c9cc3c2a0054.html[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2009, 19:33_________________________________________________www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1b950002d3c3e0d8.html[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2009, 19:35_________________________________________________www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/00985ff487dc19fd.html www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/44755254d83ff149.html[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2009, 19:36_________________________________________________dzieki za link do lamp:)
-
[B5 ADR] Jedyna w swoim rodzaju:)))
cieżko jest dostać te po 2 lifcie..
-
[B5 ADR] Jedyna w swoim rodzaju:)))
a co sądzicie o tych http://www.allegro.pl/item611990592_audi_a4_94_01_lampy_tylne_lampa_tyl_black_clear.html
-
[B5 ADR] Jedyna w swoim rodzaju:)))
Mysłe o tym ale troszke funduszy brakuje... a przecież nie założe byle czego...[br]Dopisany: 31 Marzec 2009, 23:41_________________________________________________jakie lampy na tył proponujecie?? Mam te pierwsze orgi... Jakbyście mogli to prosze o fotki....
-
[B5 ADR] Jakie świece zapłonowe polecacie ?
tylko v line:)))
-
[B5 ARG] Przepalający sie bezpiecznik pompy paliwa
zapewne pompa robi gdzieś zwarcie...