Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Niska prędkość maksymalna


piotr19q

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam pytanko do Was. Jechalem ostatnio na obwodnicy 200 i to bylo wszystko na co bylo stac moje Audi natomiast ostatnio scigalem sie z Audi a4 b6 1.9 tdi i wziolem go 2 dlugosci. Niby wszystko ok tylko ta predkosc max troche za mala.Jeszcze pare lat temu jechalem nim 230. Co moze byc nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam turbo i jechałem swoja A4 220 ....

nie dołując to dodam że na gazie:)

Ciekawe na jakich kółkach/oponach, jak duża był górka i jak silny wiatr w plecy... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam turbo i jechałem swoja A4 220 ....

nie dołując to dodam że na gazie:)

Ciekawe na jakich kółkach/oponach, jak duża był górka i jak silny wiatr w plecy... :gwizdanie:

albo ile wczesniej wypil :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

"Jeszcze pare lat temu jechalem nim 230." Sądzę że licznik nie stoi Ci w miejscu a autko nie stoi w garażu tylko jest ciągle eksploatowane i to raczej nie głaskane-wziąłeś to pod uwagę.

Ale sprawdzić nie zaszkodzi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaz, gaz, gaz... wyboiste drogi i co jeszcze? Ja w ostatnią sobotę rozpędziłem się do 210 i miałem luz między podłogą a pedałem gazu - a jechałem na LPG. A może tarcza sprzęgła ma już swój wiek i przebieg. A co do gazu jak by w cylindrach nie było odpowiedniego sprężu to i paliwo lotnicze nic nie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bzdura panowie, u mnie na budziku jest już 250tys km a ostatnio leciałem nim 240km/h i jeszcze by sie bujnął gdyby nie niedzielni kierowcy, więc kolego piotr19q :vaglogi: bo napewno coś jest nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loco87 Jeżdze na standartowych 15" a co do gazu to mam go od roku i zrobione na gazie 30tys.Dodam ze mam boosta i pokazuje mi jak mocno depnę 0,6 bara.W przyszłym tygodniu kupuje kabelek i zaczynam swoja przygode z Vagiem[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2009, 20:06_________________________________________________możliwe ze to wina n75?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wolisz to możemy wróżyć :naughty: kup kabelek albo znajdź kogoś kto ma w okolicy i zróbcie porządne logi, bez tego ani rusz :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...