Treść opublikowana przez piccaso
-
Klekot na wodę :)
zimą przy mrozach daleko na tym nie dojedziesz.
-
Wałbrzych
kiedyś kupowałem w Limanówce w komplecie były wszystkie gumki na stronę
-
Wałbrzych
Pozdrowienia dla kolegi z niebieskiego avanta którego poniosło dziś na STARYM ZDROJU.Nalepka klubowa .
-
Wałbrzych
Nie ma sprawy ile to roboty Ja proponuje 15.10.11 jest to sobota o godz 11- nastej . inne propozycje to piszcie
-
[B5 ADR] Potrójny pisk
aku do wymiany
-
[ALL B5] Szyberdach - sam się otwiera
A ma ktoś może schemacik do szyber dachu
-
[ALL B5] Pompa centralnego zamka
Może troche banalne, bezpieczniki sprawdzałeś
-
Pracy szukam
Raz byłem na truskawkach juz nigdy więcej, pobudka 3 w nocy 4 wyjazd na pole, jak bydło na pakę do ciężarówki Dostałem koszyk w nim 10 kobiałek do których wchodził około 40-50 deko truskawek za cały koszyk płacił 2 euro powrót około 21- wszej.Na początku to nawet nie zarabiałem na żarcie i obskurny pokój w którym mieszkało 12 osób porażka :n
-
Wałbrzych
- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Lepiej poszukaj licznika z diesel,unikniesz dodatkowych kosztów- [ALL B5] Lampki w tylnych słupkach
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=200725.0 Tu kolega ma do sprzedania- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Podejdzie tylko on jest od benzyny- Wałbrzych
OK Dzięki jutro będę dzwonił- Wałbrzych
U nas tylko Freon się troczę tym bawił.Ja ostatnio byłem przekodować licznik na Poniatowie u Sowy, 50 dyszek to kosztowało- Wałbrzych
Panowie gdzie najlepiej jechać na ustawienie zbieżności- Giełda Utrecht ktoś sie wybiera na przyszły tydzień ?
Może to pomoże http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=38421.0- Wałbrzych
- Wałbrzych
- [ALL B5] 1,6 Miga kontrolka płynu chłodzącego i gaśnie
Dolej płynu- [B5 ADR] Wyciek oleju pomóżcie!!
Tydzień temu miałem podobną sytuacje,okazało się ze to czujnik oleju się rozwarstwił i przy większych obrotach przepuszczał olej- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Nie sprawdzałem kodów. Jutro podjadę sprawdzić dzięki za rade- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Witam.Po wymianie licznika z fisem wersja eu od benzyny strasznie zaniża obroty. Na wolnych obrotach pokazuje 500\ob na minutę przy starym liczniku było 900\obrotów na min i tak samo w czasie jazdy oszukuje na km i obrotomierzu w stosunku do starego licznika. Nie wiem co mam zrobić z tym fantem bardzo proszę o pomoc- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Dzięki wielki . Odpuszcze sobie .- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Mam pytanko czy ta manetka podejdzie do audi z 95 http://moto.allegro.pl/item1094379326_przelacznik_zespolony_manetka_manetki_audi_a4.html- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Witam Znalazłem tani licznik z fis-em na alegro może komuś przypasuje http://moto.allegro.pl/item915133269_audi_a4_b5_licznik_z_fisem_z_anglika_1_8_5v_adr.html - Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5