Treść opublikowana przez musti
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cześć
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Dzięki kolego Toć jak coś to dzwoń zgubić się na pewno nie zgubisz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Italiano goń B5 i nowe fele a przesiądź się w Q7
-
[ALL] Głośniki tył a adapter pytanie
Podeślij jak podłączyć to i ja pokombinuje u siebie w B6 bo tył mi wogóle nie gra
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
18.06.2010 godz 20 parking pod kościołem Św.Anny - Kto będzie ? 1.Mr.Moskal 2.Mr.Musti 3.Cordi 4.Klaudiusz 5.Milczar 6.Senior Paraf + pies 7.Yaki 8. 9. 10.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no nie gadaj że nie stać Cię na konto na torrentach jeśli swoje odnajdę to Ci podeślę
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Mi to lotto kiedy i tak siedze w domu. To co piątek 21 ?
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
będę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panie odrobię w polu nie mam wyboru muszę sprzedać b6 stary kredens , wrotki , TV to jeśli jeszcze zdarzy się sopt WPR a Ty przyjdziesz bez samochodu pod McD i powiesz: "chłopaki, poratujcie starego klubowicza i kopsnijcie 2 zeta na wino" - NA MNIE MOŻESZ LICZYC kopsne Ci nawet piątaka bez przesady Paraf głupolu :gwizdanie: może jakiś spot bo zapomniałem już jak wyglądasz staruchu- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panie odrobię w polu nie mam wyboru muszę sprzedać b6 stary kredens , wrotki , TV to jeśli jeszcze zdarzy się sopt WPR a Ty przyjdziesz bez samochodu pod McD i powiesz: "chłopaki, poratujcie starego klubowicza i kopsnijcie 2 zeta na wino" - NA MNIE MOŻESZ LICZYC kopsne Ci nawet piątaka bez przesady Paraf głupolu- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
to rusz cztery litery a nie tylko w domu siedzisz zboku- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panie odrobię w polu nie mam wyboru muszę sprzedać b6 stary kredens , wrotki , TV- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pierwsze słyszę :gwizdanie: musti :doh1: dobrze, że moskal ma dobre serce - a może to patriotyzm lokalny... No niestety stało się , a Wujek Moskal bardzo mi pomógł :oklaski:- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jo wrażenia były dość duże- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Tyskie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a moich zdolności manualnych nie pochwalisz ??? tylko siekiera ???? takim długim drucikiem w tak małej dziurce grzebać to jest sztuka , w tym przypadku zaprocentowały dziesiątki dawno temu odebranych porodów u krów/świń/kur/bazantów :kox: :kox: Pochwalę te Twoje zdolności matrymonialne dobrze Ci szła ta praca z drucikiem chyba nie raz już to robiłeś Akurat wyjrzałem do okna i patrze parówa leci kuźwa jakieś przeczucie miałem że już jedziesz zresztą od Kłodzka nie miałeś już daleko- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Serwis 24 h ..................... :gwizdanie: dojazd do klienta do 320 km :naughty Dokładnie działamy w każdej porze- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Ja też go znam to stary zboczuch chyba wiem dla kogo już ta wlepka na klapę ma być . Ja również jestem do końca tyg w domu i ze spotem nie ma problemu- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Awaryjne otwieranie auta polecamy Moskal i Musti a tak na poważnie to szyb szukam , boczną zamówiłem ale trójkąta ni ma . Może ktoś ma coś na prodej ?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Takie na szybko :gwizdanie: Podziękowania dla Wujka Moskala za fachowość w biciu szyb , Adasia , Pixiego , Kokosa , Musashiego , Młodzika- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzień dobry - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.