Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Głośniki tył a adapter pytanie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam byc moze temat sie powtorzy ale nie mogłem znalesc odpowiedzi , a mianowicie chodzi mi o podłączenie tylnych głosników , mam radio clariona , lecz teraz zakupiłem dwa orginalne tylne głosniki do audi a4 95r, i teraz jest pytanie , aby podłączyc je do radia potrzebny jest mi adapter ? poniewaz chciałbym to zrobic pod istniejącą już instalacją , Jesli da sie to zrobic to prosze o pomoc , Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item1068765849_glosniki_tyl_sub_adapter_do_audi_a3_a4_a6_a8.html i tyl zagra mialem ten sam problem przy nie ori radiu

ps. mam taki adapter na zbyciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby podłączyć same głośniki nic nie potrzeba, chyba że masz zestaw BOSE. Najprościej to podłączyć głośniki pomijając wzmacniacz, wtedy wszystko będzie grało cacy i nie trzeba będzie przekierowywać mocy na tył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby podłączyć same głośniki nic nie potrzeba, chyba że masz zestaw BOSE. Najprościej to podłączyć głośniki pomijając wzmacniacz, wtedy wszystko będzie grało cacy i nie trzeba będzie przekierowywać mocy na tył.

jesli pomine wzmacniacz efekt grania bedzie słabszy prawda ? :confused4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten wzmacniacz ma 2x20w :kox:

a ja opisywałem jak podłączyć z nieoryginalnego radia aktywny tył (czyli głośniki ze wzmacniaczem) bez adaptera czyli za darmo :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzmacniacz 2x20 W radio 4x45W więc pominiecie wzmacniacza nie spowoduje utraty brzmienia. Da się też podłączyć tył jeśli radio ma chincze, wystarczy podłączyć ori wzmacniacz przez chincze i też dobrze gra, tyle że moc trzeba przekierować na tył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzmacniacz 2x20 W radio 4x45W więc pominiecie wzmacniacza nie spowoduje utraty brzmienia. Da się też podłączyć tył jeśli radio ma chincze, wystarczy podłączyć ori wzmacniacz przez chincze i też dobrze gra, tyle że moc trzeba przekierować na tył

radio ma 4x27W(RMS) w przypadku opisu 4x50
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten wzmacniacz ma 2x20w :kox:

a ja opisywałem jak podłączyć z nieoryginalnego radia aktywny tył (czyli głośniki ze wzmacniaczem) bez adaptera czyli za darmo :gwizdanie:

Podeślij jak podłączyć to i ja pokombinuje u siebie w B6 bo tył mi wogóle nie gra :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

które radio ma 27W RMS? jak bedzie 15-20W to już sukces ;)

Według papierów 4x50, ale mniejsza z tym bo nie o tym mowa w wątku :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...