Treść opublikowana przez musti
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
[ALL B6] BRAK KLIMY
Ja dziś dobijałem klime ale przed tym zanim to zrobili musieli mi założyć sprzęgło koło klimy bo wszystko było ok klima się włączała ale nie dmuchała niestety.Teraz wszystko gra jak należy i dmucha za***iście.Cena 150 zł dobicie + 150 kosz sprzęgło.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
RĘCZNIKI KLUBOWE - http://www.a4-klub.pl/smf/recznik_plazowy_1_tura_zbieramy_chetnych-t87352.0.html - Klubowicze co z Wami ? :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
z chęcią Ci pomożemy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
miłego smażenia się
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hello kuźwa ale skwar
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
To bez znaczenia Trzeniu czy Alfa czy Omega
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
to teraz różaniec w rączkę bierz i na kolanach na Jasną Górę zapraszają
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Spotkania na drodze
Dziś w Ożarowie Mazowieckim spotkane czarne Audi A4 B5 z naklejeczką klubową na klapie po prawej stronie blaszki WZ 7072* ok 19:35.Leciałem za Tobą błękitno niebieską B6 trąbiłem i świeciłem długimi ale kolega miał zero reakcji.Skręciłeś obok Mazurkasa w lewo ja poleciałem prosto.Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to dorób immo bo bez tego ,to se możesz kluczykiem gile z nosa wyciągać :kox: :kox: musze podłączyć kompa bo bez tego to :gwizdanie:.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ok zdjąłem to.coś małego w tej luce na dole jest taki prostokącik ale czy to immo.Pomoże ktoś ? to jest immo , podepnij vaga i pokaż błedy Nie masz drugiego kluczyka może ? Właśnie nie mam , ale dorobić idę
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ok zdjąłem to.coś małego w tej luce na dole jest taki prostokącik ale czy to immo.Pomoże ktoś ?- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A jak to zdjąłeś?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie mam właśnie możliwości tu tkwi problem,Moskal ma kabel ale walnięty- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a kluczyk Ci ostatnio nie upadł? może pestka wypadła. Jaka pestka Spec ? Nie upadł mi właśnie.Auto potrzebne a nie wiem co z nim zrobić kuź Pestka od immo. A jak ta pestka wygląda sory że pytam ale jestem laik w tych sprawach ? Jest w stanie gdzieś to kupić czy jak?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a kluczyk Ci ostatnio nie upadł? może pestka wypadła. Jaka pestka Spec ? Nie upadł mi właśnie.Auto potrzebne a nie wiem co z nim zrobić kuź- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bydlaki mam problem z odpaleniem auta ponieważ mruga mi kontrolka żółta z kluczykiem na dole.Kuźwa za cholere nie mogę nic zrobić odłączałem klemę na jakiś czas po podłączeniu to samo .Co jeszcze zrobić by rozwiązać usterkę ? Dzięki z góry za pomoc- [ALL B6] Problem z odpaleniem
wiem wiem że kontrolka mruga postaram się skręcić vaga i podłączyć- Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.