tomlic

• Skrzynia
  • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia tomlic

Reputacja

1. Witam mam pytanie odnośnie vimhack. Chce odblokować tv free podczas jazdy. Obecnie moja nawigacja posiada wersje softu SW 0800. Czy jest ktoś kto jest mi w stanie wytłumaczyć jak to zrobić i podesłać pewne linki do pobrania z plikami. Dodam że obecnie posiadam PL menu i po wszystkich operacjach chciałbym pozostawić język polski. Był bym bardzo wdzięczny jak ktoś z forum podesłałby mi wypalone płytki oczywiści za wszystko zapłacę. Mam już tuner TV a nie mam czasu się tym zająć. Szukam na forum i nie mogę znaleźć nic konkretnego a najważniejsze pewnego. Z góry dzięki
  2. Witam mam kilka pytań odnośnie montażu Bt zamontowałem moduł z końcówką D u siebie w aucie no i kilka spraw dodam radyjko BNS 5.0 (rns-low) dokładane (ale już kiedys i wszytsko śmigało bez Bt) auto a4 b6: 1. Co może być nie tak telefon łączy się z BT mogę odebrać połączenia dzwonić ale na wyświetlaczy NAVI jest cały czas napis "please insert sim card". Nie widać ikony zasięgu i Bt jest tylko napis SIM - zamiast zasięgu. (dodam na kilku telefonach nowych i starej noki też) 2. Z podpiętym modułem BT działają mi tylko przednie głośniki. jak ustawiam w radyjku na tył. to słychać tylko szum?? 3. trzecia sprawa to kwestia podpięcia k-line w kablu który kupiłem od NAVIK k-line jest w tym samym miejscu co k-line od radyjka . Można je razem połączyć? Na razie nie mam jak sprawdzić kodowania. Będę bardzo wdzięczny za pomoc..
  3. A czy wersja androida ma znaczenie? Generalnie zależy mi tylko na tym żeby telefon się połączył z blutkiem i dźwięk był słyszany w głośnikach no i oczywiście mikrofon. Czyli można śmiało kupować z końcówką D?
  4. Podpowie mi ktoś czy blutel z końcówka D bedzie się łączył z telefonem na androidzie??
  5. Witam mam pytanie odnośnie bluetooth do swojej nawigacji - model bns 5.0 (wygląda jak rns-e) tylko wyświetlacz świeci się na czerwono) . Jest tam też opcja TELEFON. Czy ktoś z forumowiczów orientuje się jak wygląda instalacja podłączenia zestawu bluetooth w moim przypadku. Auto a4 b6 2001 rok radyjko bns 5.0 - 2007 rok. 1. Jaki sterownik bluetooth? 2. Czy kable do rns-e do bluetooth podejdą - jak przerabiałem instalację z concerta 1 din na 2 din bns, wystarczyło zamienić dwa piny i działa? 3. Jak wygląda sprawa kodowania? 4. Mikrofon mam już zamontowany - sprawdzałem, jeden problem z głowy Interesuje mnie jak najtańsza wersja bez wodotrysków - steromnik ma wyszukać telefon i dzwonić (książka nieistotne). System tel. android, iOS. Może ktoś ma do odsprzedania taki zestaw. Pozdrawiam
  6. Dzięki wszystkim za zainteresowanie.. W którym to bloku sprawdziłeś że turbina przerywa, zrobię jeszcze raz pomiar i zobaczymy czy będzie podobnie. Jak przerywa to jakie mogą być przyczyny, i później jak ewentualnie wyeliminować ten problem. Dodam jeszcze że za 4000 czeka mnie wymiana rozrządu i tutaj pytanie kolega wcześniej wspomniał o regulacji kąta synchronizacji czy zrobić to teraz czy lepiej po wymianie rozrządu?
  7. Ok dzięki jutro zrobię na 011 BS a możesz mi powiedzieć po jakim bloku widzisz że kąt synchronizacji jest do regulacji i jakie powinny być wartości żeby było poprawnie.
  8. Witam czym może ktoś zerknąć fachowym okiem na moje logi. Dzięki Dynamiczne: Log (0 - 001) Log (1 - 008) Log (2 - 011) Log (3 - 003) Log (4 - 000) Log (5 - 004) Log (6 - 010) Statyczne: Log (0 - 001) Log (1 - 011) Log (2 - 023) Log (3 - 013,018) Log (4 - 004) Log (5 - 000) Log (6 - 007) Log (7 - 003)
  9. Witam czy ktoś się może orientuje co to może być za moduł i od czego są te kable, rozbierałem ostatnio boczki w bagażniku (kombi) i napotkałem się po lewej stronie (od kierowcy) na coś takiego. Myślę że to może być instalacja do ori haka bo we wnęce tylnej klapy jest naklejka z dopuszczalna masa na hak, a haka brak. Mogę sprawdzić jakoś vagiem czy jest sprawny nie długo będę montował hak więc może się przydać. A może to coś innego??
  10. Witam tak jak w temacie poszukuje schematu kości tych co podpina sie do zegarów A4 B6 rok 2001 nr części ( 1J0 972 977 C - zielona, 1J0 972 977 M - niebieska ) tak wychodzi z ETKI . Dokładnie chciałem podłączyć sygnał GALA do radia z tego co słyszałem ciągnie się go właśnie z tych kości (z zegarów). Znalazłem na forum jak pociągnąć CAN http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_podlaczenie_can_z_zegarow_do_radia-t22520.0.html . Może wiecie jak to zrobić nigdzie nie mogę tego znaleźć. Dzięki
  11. jak byś sie zdecydował mam to radyjko Symphony II rok 2006 do sprzedania możemy się dogadać. 100% sprawne
  12. OK dzieki[br]Dopisany: 29 Grudzień 2009, 23:35_________________________________________________Wszystko śmiga!!!Dzięki za pomoc!!
  13. W temacie GALA dalej cisza... może ktoś wie jak to zrobić dokładniej...???