Treść opublikowana przez sedi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
brakuje mu chyba stabilizacji :gwizdanie: chyba ze przeoczyłem Ogólnie obiektywy w tych zakresach ogniskowych są dla amatorów w zupełności wystarczające, pozostaje kwestia najważniejsza a mianowicie optyka a co do Sony to się nie wypowiem. Pozdrawiam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jarko, sokolnh zgadzam się w 100% z Wami,sam jestem teraz w innej sytuacji ale zawsze jak mam możliwość staram się być i nie można dyskredytować tych którzy nie zawsze lub co tydzień nie mogą się stawić na spociku - chyba nie taka jest idea tego forum... Pozdrowienia dla Wszystkich bez wyjątku
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mój tez lada moment i teraz caly czas w pogotowiu dołączam się do przyszłych ojców w pogotowiu,termin tuż tuż ale małemu też coś nie śpieszno
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wszystkiego Najlepszego
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzięki Panowie za spota
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a nie wiesz czy bedzie jakis VAG?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
david wiesz juz cos o godzinie spota?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam Panów Ponawiam prośbę, weźmie ktoś VAGa na dzisiejszy spocik?Będę przewdzięczny
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mam prośbę,pytałem wcześniej ale zaginął mój post chyba ,weźmie ktoś VAGa na spota?Będę wdzięczny
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam Mam prośbę weźmie ktoś VAGa na spocik?
-
[ALL] Rysy i magiczna kredka
jedno jest takie że białe widać chyba podkład i raczej pasta nie usunie tego
-
[ALL] Rysy i magiczna kredka
a znasz jakąś inna alternatywe?
-
[ALL] Rysy i magiczna kredka
Witam, Mam pytanie,czy ktoś to stosował na rysy i jakie wrażenia? http://moto.allegro.pl/item1002442466_kredka_fix_it_pro_na_rysy_simoniz_reklama_tv.html Pozdrawiam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Rysiu jest nie do podje...
-
[ALL B5] Antena CB na relingu
Weź sobie kolego 520XL,fajne radyjko w porównaniu z 510 w 520 jest regulacja mocy sygnału tzw. RF GAIN, dobrze sprawdza się przy długich antenkach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wszystkim
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wszystkim- Dziecięce foteliki do samochodów
Mam jeszcze jedno pytanko,jak mam mocowanie ISO FIX to wystarczy sam fotelik w tym systemie czy musi być jeszcze baza? :gwizdanie:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Koledzy, Zdrowych i Rodzinnie ciepłych Świąt pełnych Radości i odpoczynku życzy Wam Wszystkim sedi- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wszystkim- [ALL] Zakłócenia w CB
jak wyłączysz ANL będziesz miał taki efekt a jak włączysz efekt "dodawania gazu" zniknie,ANL to filtr- [Małopolska] Widziany, widziana
Klubowe A4 B7 sedan czarny chyba z dwururką, fioletowy parking podziemny Galeria Bonarka koło 15.00.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja się fatalnie czułem - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!