Treść opublikowana przez sedi
-
[ALL B7] SD Problem
A może ktoś polecić sprawdzoną kartę 4gb do naszej RNS-E?
-
[ALL B7] SD Problem
no ale patrze na allegro i cos nie widze markowych
-
[ALL B7] SD Problem
http://www.allegro.pl/item908204597_karta_transcend_sd_4gb_nie_sdhc_czytnik_kart_24h.html taka bedzie dobra?
-
Problem z WiFi
powiem Ci że mój też jest blisko wyrzutu bo już mnie trafia z nim a jaki polecasz w zastępstwo?
-
Problem z WiFi
mówisz ze po wymianie routera wszystko wróciło do normy? A jak sytuacja wyglądała jak ten komp który działał ok był wyłączony to tamten też rozłączał dalej czy tylko jak dwa były włączone?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
koledzy czy wie ktoś jak wymienić ten czujnik od parktronica z tyłu bo jeden padł i przy włączaniu wstecznego biegu jest taki pisk jak....
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mam pytank wymieniał ktoś z Was moze czujnik parkowania z tyłu?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- [ALL] Pozytywne opinie o multitronic
Witam wszystkich, Temat Multi jest jak ocean i każdy ma prawo mieć swoje zdanie jednak żeby je mieć pasowałoby albo pojeździć na tej skrzyni albo ją mieć a nie wypowiadać się jak ktoś nie ma pojęcia i słyszy tylko jakieś tam suche fakty że naprawa to 6 tys zł,bo użytkowników tej skrzynki może to frustrować. Posiadam już drugą Audi z ta skrzynią,przebieg 230tys i wszystko jak należy,wymiana oleju co 50tys,normalna eksploatacja a wrażenia niesamowite. Wszystko zależy kto co lubi,ja robie dużo km,dużo jazdy po mieście w korkach a komfort nieoceniony.To że się zdarzaja wypadki awaryjności tej skrzyni wynika w większości wypadków ze złej jej eksploatacji lub nie wiedzy właściciela jak o nią dbać albo oddawanie jej w ręce mechanika dla którego to zwykły automat. Tak na marginesie,ostatnio mój kolega za remont manuala w swojej audi wypłacił prawie 2,5 tyś więc wszystko się może zepsuć. Ja osobiście sobie bardzo chwalę ale nie neguje skrzyń innych bo nimi nie jezdze i nie ma co podburzać użytkowników innych skrzyń skoro nie mam o nich pojęcia. Pozdrawiam Wszystkich użytkowników MULTITRONIC innych również pozdrawiam- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wszystkim- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzięki za spota koledzy- Problem z WiFi
qrcze ale drugi lapek chodzi ok- Problem z WiFi
win XP,Edimax,standard B+G- Problem z WiFi
Witam, Mam problem z moim drugim laptopem a mianowicie często rozłącza się i cały czas pisze pobieranie adres sieciowego,po czym pochodzi chwilkę i znowu niby pobiera adres sieciowy a drugi chodzi bez problemu w tej samej sieci,wie ktoś co może być przyczyna?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
aaa to urodzinki więc ja też się przyłączam Zdrowia i Wszystkiego Co Sobie Wymarzysz- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kefirek nie pomaga?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
widze ze wzyscy spia- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
spoko PABLO będę na bank a Żywczyk tak dobrze wchodzi...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja dziś w domku ale bronki lecą i tez jest przyjemnie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzięki Kerczi- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie,wielka prośba jakby ktoś mógł zabrać na spota VAGa bo nie wiem czy przypadkiem nie padł mi czujnik jakiś z parktronica,z góry WIELKIE DZIĘKI- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kerczi bedziesz na spociku?- Jaki aparat - lustrzanka cyfrowa
nie no pewnie ze sie zdarzaja dobre akcje ale nie zawsze a raczej rzadko :gwizdanie:- Jaki aparat - lustrzanka cyfrowa
...ale nie dla idiotów jak bys był na spociku to zabierz sprzeta ja tez taka konfiguracje wybrałem :>- Jaki aparat - lustrzanka cyfrowa
no w Media przeginaja,tez chyba jutro sie udam po podobny zestawik daj znac jak wrażenia bedziesz na spociku? - [ALL] Pozytywne opinie o multitronic