Treść opublikowana przez sedi
-
[B7 BLB] Dźwięk z silnika
ostatnio zauważyłem ale nie wiem czy to nie łożysko od alternatora będzie?
-
[B7 BLB] Dźwięk z silnika
gumki juz wymieniałem a o pompie czytałem,jednak nie sadze zeby to było to,dzwiek jest tylko na wolnych obrotach a po dodaniu gazu ustaje,jakby gdzies jakis luz i coś klekota delikatnie
-
[B7 BLB] Dźwięk z silnika
moze byc siezko bo nie mam czym(w telefonie nie ma jak)
-
[B7 BLB] Dźwięk z silnika
Witam, Mam pytanko na wolnych obrotach słychać jakiś dziwny dźwięk jakby lekkie klekotanie,po dodaniu gazu zanika. Czy to może mieć związek z alternatorem?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mysle ze bedzie spox prawie jestem
-
[B7 BKN] Migające światło bi-xenonowe
wystarczy zamienic żarniki miejscami i wszystko się wyjaśni,czy żarnik czy przetwornica
-
[ALL] Wieszak na fotel
Witam, Patrzyłem po forum ale nie mogę znaleść a mianowicie chodzi mi o chromowany wieszak na fotel kierowcy lub pasażera an kurtke marynarke itp. pytanko jaki polecacie i na co warto zwrócić uwagę przy zakupie?
-
[ALL B7] Pytanie o multitronic
dawno nie wrzucałem ale wiem ze bez problemu podaczas jazdy sie wrzuca,wiec hamulca nie potrzeba napewno
-
[ALL B7] Pytanie o multitronic
bez
-
[ALL B7] Pytanie o multitronic
powinno gładko schodzić na tryb S,gdyż nie jest tak że żeby jezdzic na sporcie to musisz z niego ruszac,mozna przełączać podczas jazdy i powinno płynnie wchodzic na S i z powrotem.
-
[ALL B7] Pytanie o multitronic
S - tryb Sport,powinno się dać przełączyć podczas jazdy w końcu do tego służy.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam wszystkich, SIEMIAN przypominam się odnośnie tych lustereczek,daj znać co i jak,dzięki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to zapewne nie ma,SIEMIAN czekam zatem na wycene,miej litość pozdrawiam i spokojnej nocy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja mam taki kod wyposazenia 6TS 5SL 6XC 4KC takie co mi sie kojarza z lustrami i szybami i chyba z nich wynika ze nie ma grzania a kolor maja taki zielonkawy a moze te zew to fotochromy bo nie rażą w nocy jak wew lustro
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
spoko dzięki KERCZI i czekam SIEMIAN na wycene
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
oki czekam a SIEMIAN masz asferyczne?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a ile byś chciał SIEMIAN za nie? I jeszcze jedno głupiutkie pytanko,jak jest różnica między asferycznymi a fotochromami?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a mówisz że Wąski coś może zaradzić?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chodziło mi o asferyczne :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale to nie fotochrom?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
teoretycznie tak ale pewnie nie tanie są...a nie chciałbym wydać kilkuset złotych na lusterka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
KERCZI a powiedz mi to same maty szukać?Bo szkła chciałbym mieć dalej asferyczne.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chłopaki dzięki za wiarę we mnie ale lustereczka się włącza podgrzewaniem tylnej szybki A tak na poważnie to sam się boje tego robić bo z moimi zdolnościami zepsuje sobie te asferyczne lustereczka i szukam kogoś kto może pomóc lub gdzie coś takiego w rozsądnych kosztach mogę zrobic.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam serdecznie wszystkich, Mam takie pytanko,bo normalnie dziś zagotowałem. Mianowicie chodzi o to że w mojej wspaniałej Audi mam zew. lusterka asferyczne i nie sądziłem że mogą nie być...podgrzewane!! Po prostu dramat i w związku z tym koledzy mam pytanko, g :wallbash:gdzie mogę zrobić gdzieś w naszej okolicy żeby grzały a może ktoś z Was pomoże bo ja z takimi rzeczami jestem na bakier,dzięki i pozdrawiam
-
[B5 ARM] Nie działa obrotomierz i a wskaźnik prędkości drga w miejscu
U mojego teścia był ten sam problem,okazało się że wymiana licznika rozwiązała wszystkie problemy,koszt około 200zł.Pozdrawiam