Treść opublikowana przez sedi
-
[ALL B7] Światła dzienne - nie świecą z tyłu
Vagiem powiadasz,moze koledzy na spociku pomoga
-
[ALL B7] Światła dzienne - nie świecą z tyłu
Qrcze a wydawało mi sie ze dzis mnie mijała jakas B7 i chyba jechała na dziennych i z tyłu sie swieciło,hmmmm
-
[ALL B7] Światła dzienne - nie świecą z tyłu
Witam, Mam bixenony i oczywiście światełka dzienne. W pozycji świateł wyłączonych działają oczywiście światełka dzienne. Problem polega w tym że podczas jazdy na dziennych nie świeci się nic w tylnych lampach Jak włącze postojowe lub ksenony to jest ok,wie ktos co moze byc przyczyna?
-
[B7 BLB] Wymaina gumek w sprężarce
ja po VINie sprawdzilem jaki jest kompresor, ja mam Denso. Zadzwon do ASO i sciemnij ze chcesz sprawdzic do zakupu i ci podadza co masz
-
[B7 BLB] Wymaina gumek w sprężarce
z tego co zrozumiałem to nie:)
-
[B7 BLB] Wymaina gumek w sprężarce
ni mam tela Napisałem do niego na PW i odpisał. Dzieki akjam a natrafilem na Twój profil na motostat Pozdrawiam serdecznie
-
[B7 BLB] Rozrząd - opinia o podzespołach
1. Conti chyba tez jest to mowisz ze najlepszy?
-
[B7 BLB] Rozrząd - opinia o podzespołach
Witam, Przymierzam się do wymiany rozrządu i mam do wyboru następujące części:(firmy do wyboru) 1.Pasek rozrządu (firmy:Gates,Bosch,Daiko) 2.Rolka prowadząca (firmy: INA,SNR) 3.Rolka napinająca (firmy: INA,SNR) 4.Pompa wody (RUVILLE) 5.Pasek wielorowkowy (GATES,KONTI,BOSCH) 6.Rolka na napinaczu przy pasku wielorowkowym (INA,SNR,FEBI) 7.Napinacz paska wielorowkowego Całkowity koszt operacji z robocizną ok.1000zł. Gwarancja tak jak w ASO (90 tys.km) Proszę o Wasze opinie na ten temat. Pozdrawiam
-
[B7 BLB] Wymaina gumek w sprężarce
no gosc twierdzi ze trzeba miec specjalny klucz bo jak nie mozna jakis wałek uszkodzic i to mnie troszke przeraza
-
[B7 BLB] Wymaina gumek w sprężarce
Witam, Muszę wymienić gumki w sprężarce i mam pytanko bo gość mi powiedział za usługę między 300-500 zł w Krakowie,bo niby jakis klucz trzeba miec spuścic gaz napełnić potem i takie tam. Robił ktoś to w Krakowie lub w okolicach i ile mniej więcej kosztowało? Dzięki i pozdrawiam
-
[B7 BLB] "Klekotanie" na wolnych obrotach
a do BLB jakie gumeczki? http://www.newageproduct.pl/?page=shop&run=det&id=117 te beda odpowiednie?
-
[B7 BLB] "Klekotanie" na wolnych obrotach
znasz kogos w Krakowie lub w okolicy żeby mógł solidnie ocenić obecny stan tych elementów? Qrcze nie wiem czy to było sprawdzane ale gość od którego kupiłem jeździł nawet z wymianą postojówki lub piór wycieraczek do ASO w Niemczech
-
SWAP uszkodzonego silnika 2.0 TDI BLB na BKD w Audi A4 B7
Bardzo mądre podejście,sam mam dokładnie takie same - nie można się dać zwariować,bo jak nie silnik to skrzynia,jak nie skrzynia to coś tam i w nieskończoność...jeżdzę i jest ok
-
[B7 BLB] "Klekotanie" na wolnych obrotach
słyszałem o tych temacikach,powiem tak-dbam o samochód ale nie dam się zwariować a powiedz mi znasz jakiegoś spoko mecha w Krakowie lub gdzieś w okolicach godnego polecenia?
-
[B7 BLB] "Klekotanie" na wolnych obrotach
a lałeś to STP lub podobne?Podobno spoko i troszke lepiej pracuje silnik,chodzi mi o kulture pracy.
-
[B7 BLB] "Klekotanie" na wolnych obrotach
narazie tego nie mam ale widzę że malutki przebieg,ja mam 223tys i jezdze nie mam zamiaru sie zastanawiac co sie moze stac bo tak bym jezdzil busem,wysterczy wejsc na mobile i zobaczyc jakie tam sa przebiegi i da sie,teraz mam zamiar zalac ten uszlachetniacz STP i zobaczymy co bedzie,bo na luzie troszke nim buja czasami delktanie;)
-
[B7 BLB] "Klekotanie" na wolnych obrotach
a jaki masz przebieg?sprzęgło od alternatora - jakie miałeś objawy?Ja musze chyba te gumki od klimy zmienic bo na wył. klimie cos klekota;)
-
[B7 BLB] "Klekotanie" na wolnych obrotach
Madas zgdadzam się z Tobą w 100% a Twoja niunia spoko?
-
[B7 BLB] "Klekotanie" na wolnych obrotach
kupiłem go przy przebiego 220tys. wiec 3tys km zrobione w Polsce ale znam przebiegi w tych autach ponad 350 tys..... W B7 juz nie sa te silniki co "kultowe" 1.9 wiec uwazam czy to jest BLB czy inny wszystko zalezy od eksploatacji i szczęścia:) A jakie macie przebiegi w Waszych BLBekach;)?
-
[B7 BLB] "Klekotanie" na wolnych obrotach
dlaczego duzo?
-
[B7 BLB] "Klekotanie" na wolnych obrotach
właśnie po wielkich poszukiwaniach wyszło że po włączeniu klimy dźwięku nie ma:) kierunek już znalazłem,ktoś mi sugerował że jakieś sprzęgło od kompresora od klimy ale nie znam się na tym:( PINIOWROCLAW a o co chodzi z tymi gumkami?
-
[B7 BLB] "Klekotanie" na wolnych obrotach
olej był wymieniany przy 210 tys. teraz jest 223tys i wlasnie szykuje sie do wymiany,zaobserwuje na ciepłym silniku czyli raczej nic poważnego? Przejechałem około 15km i też w sumie taki dźwięk był.
-
[B7 BLB] "Klekotanie" na wolnych obrotach
Witam, Dziś zauważyłem a właściwie usłyszałem takie jakby klekotanie na wolnych obrotach jakby się coś tukło i raz jest raz nie ma a po dodaniu gazu tego nie słychać,wie ktoś co to może być?
-
[B6 AVF] Wymiana rozrządu i paru innych rzeczy, koszty gratów..
Robiłem jakieś 4 mies. temu i zestaw oraz pompa wody w ASO przy zwrocie starej = 550zł + 150zł robocizna w warsztacie.
-
[ALL] RNS-E polskie menu
no właśnie:) A nie wiesz co jest grane jak komendy podczas nawigacji nie sa po polsku? To wynika z tego ze navi nie jest spolszczona?