Treść opublikowana przez sedi
-
[ALL] RNS-E polskie menu
swoją droga to ciekaw jestem czy to skomplikowane ale chyba wkłada się płyte i tyle tylko skad ja wziasc?
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
masz manuala czy multi?w sumie nie jest taki ekonom ten silniczek,miałem wczesniej 1.9 tdi 130 KM i tam traske robiłem 5.9l
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
widze ze kolega depta a jakie masz spalanie?
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
na tym STP jest napisane ze co 5tys km zalecaja stosowac,rozumiem ze co 4 tankowania to tak około 4tysie wyjda
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
a jest jakaś różnica międy STP a LM? Bo widzę że jedni leją to a drudzy tamto.
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
dzieki ale nie chce ryzykować za delikatna sprawa
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
czytam właśnie Wasze opinie i chyba też muszę wlać ten specyfik tylko który polecacie do A4 B7 2.0 TDI BLB? Czytam o różnych i nie wiem na który się zdecydować.
-
[ALL B7] Cichy Parktronic?
tak tez uczynie,czekam tylko na ramke klubowa pod rejstracje zeby łyso nie wypaść
-
[ALL B7] Cichy Parktronic?
dzięki,wreszcie musze zakupic i sie nauczyc obsługi VAGa bo widze ze bez tego lipa
-
[ALL B7] Cichy Parktronic?
Witam, Mam pytanko odnośnie czujnka cofania,mam wrażenie że mój Parktronic troszkę cicho działa no chyba że tak ma być bo np. u kolegi w Skodzie jest dużo głosniejszy,też tak macie?
-
[B7 BLB] Rozrząd - ile części?
Witam, Mam pytanko czy ktoś się z Was orintuje ile kosztują części do wymiany rozrządu w BLB 2.0 TDI?(razem z pompa),bo mam juz 223 tys. najechane i koló 230 tys. pasowałoby juz wymienic. Jak miałem B6 AVF to za komplet zapłaciłem w ASO 550zł bo oddałem starą pompę.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
SHELL jest chyba sponsorem Audi w Le Mans, mam niunie z Niemiec i ostatni przeglad miała 13 tysi temu i juz był zalany Shell wiec chyba Castrol juz wypada
-
[B6 AVF] Kilka pytań odnośnie bluetooth i navi rns-e
dzięki sprawdze. A jesli chodzi o odbieranie rozmów z kierownicy?
-
[ALL] Trzeszczace CB przy dodawaniu gazu
a masz włączone ANL?
-
[B6 AVF] Kilka pytań odnośnie bluetooth i navi rns-e
U mnie jest sytuacja podobna, pojawia sie ksiazka na Navi ale miedzy zegarami nie ma nic:( Kiera tez multi i jedynie co mozna z niej robic to rozlaczac rozmowy,nawet z odbieraniem jest problem. Przycisk MODE tez niewiele moze ,po wcisnieciu jest jakis komunikat po niemiecku i tyle. Da sie jakos tak zrobic zeby to z sensem działało ? (głównie chodzi mi o ksiazke na FISie i odbieranie rozmów)
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
U mnie w mojej niuni B7 Avancik jest 223.000 i sprawdzony z książką i po VINie,roczek 2005
-
[ALL B7] Migający ksenon
rozumiem ze z allegro to raczej ciezko o orginał,a gdzie kupic ewentualnie?I jaka temp.swiatła? te beda dobre? http://www.allegro.pl/item786354819_zarowka_zarnik_xenon_d1s_philips_35w_gwarancja.html
-
[ALL B7] Migający ksenon
Dzieki juz sie dokopałem:) Ale wielkie dzieki,żarniki rozumiem DS1,co sądzicie o Philipsie?
-
[ALL B7] Migający ksenon
dzieki,gdzie opcja SZUKAJ to wiem wpisuje ksenon i szukam...[br]Dopisany: 21 Październik 2009, 19:45_________________________________________________znalazłemale o żarówce postojowej a dalej lipa...
-
[ALL B7] Migający ksenon
może złe słowa wpisuje:/
-
[ALL B7] Migający ksenon
Witam, Zauważyłem ostatnio że czasmi na sekunde gasi sie i zapala prawy ksenon,czesto na nierównościach,miał ktoś oś podobnego?
-
[B7 BLB] Kiedy wymienić olej?
a jak poznac czy jest longlife?
-
[B7 BLB] Kiedy wymienić olej?
Witam, Do dziś wydawało mi sie to pytanie banalnie proste ale dziś mi gość zabił klina w ASO Audi. Zawsze wymieniałem co ok.15 tys km a kolo powiedział ze jak sie zapali inspekcja to dopiero wtedy sie wymienia, a Wy koledzy jak robicie?
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
witam, mam pytanko jako ze nie mam dostepu do VAGa, czy da sie odczytac wersje BT z tego co sie wyswietla na telefonie? U mnie to jest AUDI UHV 0386. Dzięki i pozdrawiam
-
[B7 BLB] Który ON używacie? tylko 2.0 tdi !!!
dzięki Madas za pocieszenie,widzę że mamy podobną konfigurację A sprawdza sie to pod VAGiem?