Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sedi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sedi

  1. swoją droga to ciekaw jestem czy to skomplikowane ale chyba wkłada się płyte i tyle tylko skad ja wziasc?
  2. masz manuala czy multi?w sumie nie jest taki ekonom ten silniczek,miałem wczesniej 1.9 tdi 130 KM i tam traske robiłem 5.9l
  3. widze ze kolega depta a jakie masz spalanie?
  4. na tym STP jest napisane ze co 5tys km zalecaja stosowac,rozumiem ze co 4 tankowania to tak około 4tysie wyjda
  5. a jest jakaś różnica międy STP a LM? Bo widzę że jedni leją to a drudzy tamto.
  6. dzieki ale nie chce ryzykować za delikatna sprawa
  7. czytam właśnie Wasze opinie i chyba też muszę wlać ten specyfik tylko który polecacie do A4 B7 2.0 TDI BLB? Czytam o różnych i nie wiem na który się zdecydować.
  8. sedi odpowiedział(a) na sedi temat w Audi A4 B6/B7
    tak tez uczynie,czekam tylko na ramke klubowa pod rejstracje zeby łyso nie wypaść
  9. sedi odpowiedział(a) na sedi temat w Audi A4 B6/B7
    dzięki,wreszcie musze zakupic i sie nauczyc obsługi VAGa bo widze ze bez tego lipa
  10. Witam, Mam pytanko odnośnie czujnka cofania,mam wrażenie że mój Parktronic troszkę cicho działa no chyba że tak ma być bo np. u kolegi w Skodzie jest dużo głosniejszy,też tak macie?
  11. Witam, Mam pytanko czy ktoś się z Was orintuje ile kosztują części do wymiany rozrządu w BLB 2.0 TDI?(razem z pompa),bo mam juz 223 tys. najechane i koló 230 tys. pasowałoby juz wymienic. Jak miałem B6 AVF to za komplet zapłaciłem w ASO 550zł bo oddałem starą pompę.
  12. SHELL jest chyba sponsorem Audi w Le Mans, mam niunie z Niemiec i ostatni przeglad miała 13 tysi temu i juz był zalany Shell wiec chyba Castrol juz wypada
  13. dzięki sprawdze. A jesli chodzi o odbieranie rozmów z kierownicy?
  14. U mnie jest sytuacja podobna, pojawia sie ksiazka na Navi ale miedzy zegarami nie ma nic:( Kiera tez multi i jedynie co mozna z niej robic to rozlaczac rozmowy,nawet z odbieraniem jest problem. Przycisk MODE tez niewiele moze ,po wcisnieciu jest jakis komunikat po niemiecku i tyle. Da sie jakos tak zrobic zeby to z sensem działało ? (głównie chodzi mi o ksiazke na FISie i odbieranie rozmów)
  15. U mnie w mojej niuni B7 Avancik jest 223.000 i sprawdzony z książką i po VINie,roczek 2005
  16. sedi odpowiedział(a) na sedi temat w Audi A4 B6/B7
    rozumiem ze z allegro to raczej ciezko o orginał,a gdzie kupic ewentualnie?I jaka temp.swiatła? te beda dobre? http://www.allegro.pl/item786354819_zarowka_zarnik_xenon_d1s_philips_35w_gwarancja.html
  17. sedi odpowiedział(a) na sedi temat w Audi A4 B6/B7
    Dzieki juz sie dokopałem:) Ale wielkie dzieki,żarniki rozumiem DS1,co sądzicie o Philipsie?
  18. sedi odpowiedział(a) na sedi temat w Audi A4 B6/B7
    dzieki,gdzie opcja SZUKAJ to wiem wpisuje ksenon i szukam...[br]Dopisany: 21 Październik 2009, 19:45_________________________________________________znalazłemale o żarówce postojowej a dalej lipa...
  19. sedi odpowiedział(a) na sedi temat w Audi A4 B6/B7
    może złe słowa wpisuje:/
  20. sedi opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam, Zauważyłem ostatnio że czasmi na sekunde gasi sie i zapala prawy ksenon,czesto na nierównościach,miał ktoś oś podobnego?
  21. sedi odpowiedział(a) na sedi temat w 2.0TDI
    a jak poznac czy jest longlife?
  22. sedi opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam, Do dziś wydawało mi sie to pytanie banalnie proste ale dziś mi gość zabił klina w ASO Audi. Zawsze wymieniałem co ok.15 tys km a kolo powiedział ze jak sie zapali inspekcja to dopiero wtedy sie wymienia, a Wy koledzy jak robicie?
  23. witam, mam pytanko jako ze nie mam dostepu do VAGa, czy da sie odczytac wersje BT z tego co sie wyswietla na telefonie? U mnie to jest AUDI UHV 0386. Dzięki i pozdrawiam
  24. dzięki Madas za pocieszenie,widzę że mamy podobną konfigurację A sprawdza sie to pod VAGiem?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.