Treść opublikowana przez sedi
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
tak pomyslalem chociaz filtra paliwa nie wymieniam ale pozostałe tak to zaleje a potem dopiero po 3-4 tys tak bedzie dobrze? P.S.Jak sie wkleja obrazki ?Bo próbuje i cos mi nie idzie,pojawia sie img i tyle a patrzyłem w POMOCy i nie mogłem znalesc ale to chyba tak jasne ze ja tylko nie wiem :>
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
zaskodzic nie zaszkodzi ale zeby sie nie nauczył A tak nawiasem to jest STP do wtrysków - Diesel,zgadza się? http://cokupic.pl/opinie/STP-Formula-do-czyszczenia-wtryskiwaczy-diesel---250-ml/124cf02c5ebbc77b
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
w ten weekend wymieniam olej i filtry(oprócz paliwa bo wymieniany był 5tys temu) i tak sie zastanawiam,bo ostanio lałem STP i zrobiłem prawie 900 km i sie zastanawiam czy nie zalac jeszce raz teraz profilaktycznie na czystych filtrach i oleju,co myslicie?
-
[B7 BLB] Druga wymiana rozrządu - kiedy?
a moze ktos sie z Was orientuje po jakim przebiegu i czasie w Nemczech jest druga wymiana rozrządu?
-
[B7 BLB] Druga wymiana rozrządu - kiedy?
a nosisz sie z zamiarem spredania?
-
[B7 BLB] Druga wymiana rozrządu - kiedy?
spoko,moze mi sie uda zmienic w piatek,wymieniacie kompletny rozezad (paski wieloklinowe,wielorowkowe) czy zalezy od stanu i podstwaowy zestawik?
-
[B7 BLB] Druga wymiana rozrządu - kiedy?
to Audi było ze wszystkim w ASO nawet z wymianą piór wycieraczek więc serwis jest tylko ASO a głównie ponad 90% autobany i teraz mam 225tys i sie zastanawiam czy na weekend do tesciów objade (500km)
-
[B7 BLB] Druga wymiana rozrządu - kiedy?
Witam, Mam pytanie, pierwszy raz rozrzad był wymieniany przy 120tys,kiedy powinien byc drugi raz?
-
[ALL B5] Osłona silnika i skrzyni
ale w temaciku jest :> a tak poważnie to juz wymienie obie
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
Bo w sumie spodziewałem sie efektu za pierwszym razem no ale jak mówicie to poczekam te 3 tysie km. A jeszcze jedno ,teraz bede robił wymiane oleju ,filtra pow. i oleju a paliwa nie bo wymieniałem 5 tys. temu to moze po tym zabiegu zalac?
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
to niby oznacza ze czego nie ma?
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
Witam, Zalałem STP i zrobiłem 800km i ciut lepiej i pytanko czy ponawiac kuracje przy nastepnym baku czy odczekac tak jak zalecaja 5tys km i dopiero wtedy,co polecacie?
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
A wersja C jakie ma funkcje?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
dzieki wielkie i sorki za źle sformułowane pytanko,pozdrawiam
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
to wiem ze ta norma jest dobra,chodzi mi o to czy jakbyły inne parametry oleju a teraz beda inne czy nie bedzie róznicy w działaniu silnika?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
jeszcze jedno małe pytanko,obecnie mam zalany jeszcze Shell 5W-30,teraz zakupiłem Motula z norma 505.01 ale 5W-40 mozna nim zalac?Silniczek jak w opisie. Pozdrawiam
-
[ALL] Pytanie o model modułu Bluetooth
Witam, Mam pytanko,w swojej Audi posiadam następujący model modułu bluetooth 8PO 862 335 C i chciałby w związku z tym zapytać czy to jest jakiś w miare dobry moduł i ewentualnie gdzie moge znalesc jakie funkcje posiada. Pozdrawiam
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Piechol, dzięki
-
[ALL B5] Osłona silnika i skrzyni
które wybrać?Jest jakas roznica czy to i to to samo: http://www.allegro.pl/item824138086_vw_passat_b5_audi_a4_oslona_silnika_skrzyni_spinki.html http://www.allegro.pl/item796047350_oslona_silnika_skrzyni_spink_audi_a4_vw_passat_b5.html http://moto.allegro.pl/item798827759_oslona_silnika_skrzyni_spinki_audi_a4_avant_diese.html
-
[ALL B5] Osłona silnika i skrzyni
to wiem ale chce wiedziec czy jest jeden plastik w podwoziu czy wiecej?
-
[ALL B5] Osłona silnika i skrzyni
Witam, Mam wielką prośbę ponieważ zostałem grzecznościowo poprszony o zakup osłony na skrzynie w B5.Chodzi oczywiscie o ta w podwoziu. I teraz tak, czy wystepuje osobno osłona skrzyni i silnika czy to jest jeden plastik? Dzieki serdeczne
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
pierwszy post, pierwszy post... No ale w pierwszym poście są trzy normy wypisane szanowny kolega a różnica w cenie jest prawie 60zł,wiec pytanie nie dokonca bez sensu
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Witam, Rozmawiałem z p.Maćkiem w Krakowie (polecany odnośnie MOTULa) i powiedział że do mojego silniczka wystarczy w zupełności norma 505.01,taki zalewaliście?
-
[ALL] Multitronic - obiektywne dane ?
Hmmm,autko kupiłem z Niemiec. W niemczech w ASO gość wymieniał co 50 tys,jest w książce i po VINie wiec nie sadze zeby była sciema ale to mój drugi Multi i jesli wymiana oleju tylko Sopa,on wie jak to robic a wiekszosc to rzeźbiarze. Jak bedziesz miał jakies pytania pisz na PW.Pozdrawiam
-
[ALL] Multitronic - obiektywne dane ?
A4 B7 2005r. Przebieg 225.000 Olej co 50 tys Problem ZERO poki co Skrzynka miazga