Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sedi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sedi

  1. tak pomyslalem chociaz filtra paliwa nie wymieniam ale pozostałe tak to zaleje a potem dopiero po 3-4 tys tak bedzie dobrze? P.S.Jak sie wkleja obrazki ?Bo próbuje i cos mi nie idzie,pojawia sie img i tyle a patrzyłem w POMOCy i nie mogłem znalesc ale to chyba tak jasne ze ja tylko nie wiem :>
  2. zaskodzic nie zaszkodzi ale zeby sie nie nauczył A tak nawiasem to jest STP do wtrysków - Diesel,zgadza się? http://cokupic.pl/opinie/STP-Formula-do-czyszczenia-wtryskiwaczy-diesel---250-ml/124cf02c5ebbc77b
  3. w ten weekend wymieniam olej i filtry(oprócz paliwa bo wymieniany był 5tys temu) i tak sie zastanawiam,bo ostanio lałem STP i zrobiłem prawie 900 km i sie zastanawiam czy nie zalac jeszce raz teraz profilaktycznie na czystych filtrach i oleju,co myslicie?
  4. a moze ktos sie z Was orientuje po jakim przebiegu i czasie w Nemczech jest druga wymiana rozrządu?
  5. a nosisz sie z zamiarem spredania?
  6. spoko,moze mi sie uda zmienic w piatek,wymieniacie kompletny rozezad (paski wieloklinowe,wielorowkowe) czy zalezy od stanu i podstwaowy zestawik?
  7. to Audi było ze wszystkim w ASO nawet z wymianą piór wycieraczek więc serwis jest tylko ASO a głównie ponad 90% autobany i teraz mam 225tys i sie zastanawiam czy na weekend do tesciów objade (500km)
  8. Witam, Mam pytanie, pierwszy raz rozrzad był wymieniany przy 120tys,kiedy powinien byc drugi raz?
  9. ale w temaciku jest :> a tak poważnie to juz wymienie obie
  10. Bo w sumie spodziewałem sie efektu za pierwszym razem no ale jak mówicie to poczekam te 3 tysie km. A jeszcze jedno ,teraz bede robił wymiane oleju ,filtra pow. i oleju a paliwa nie bo wymieniałem 5 tys. temu to moze po tym zabiegu zalac?
  11. to niby oznacza ze czego nie ma?
  12. Witam, Zalałem STP i zrobiłem 800km i ciut lepiej i pytanko czy ponawiac kuracje przy nastepnym baku czy odczekac tak jak zalecaja 5tys km i dopiero wtedy,co polecacie?
  13. A wersja C jakie ma funkcje?
  14. dzieki wielkie i sorki za źle sformułowane pytanko,pozdrawiam
  15. to wiem ze ta norma jest dobra,chodzi mi o to czy jakbyły inne parametry oleju a teraz beda inne czy nie bedzie róznicy w działaniu silnika?
  16. jeszcze jedno małe pytanko,obecnie mam zalany jeszcze Shell 5W-30,teraz zakupiłem Motula z norma 505.01 ale 5W-40 mozna nim zalac?Silniczek jak w opisie. Pozdrawiam
  17. Witam, Mam pytanko,w swojej Audi posiadam następujący model modułu bluetooth 8PO 862 335 C i chciałby w związku z tym zapytać czy to jest jakiś w miare dobry moduł i ewentualnie gdzie moge znalesc jakie funkcje posiada. Pozdrawiam
  18. które wybrać?Jest jakas roznica czy to i to to samo: http://www.allegro.pl/item824138086_vw_passat_b5_audi_a4_oslona_silnika_skrzyni_spinki.html http://www.allegro.pl/item796047350_oslona_silnika_skrzyni_spink_audi_a4_vw_passat_b5.html http://moto.allegro.pl/item798827759_oslona_silnika_skrzyni_spinki_audi_a4_avant_diese.html
  19. to wiem ale chce wiedziec czy jest jeden plastik w podwoziu czy wiecej?
  20. Witam, Mam wielką prośbę ponieważ zostałem grzecznościowo poprszony o zakup osłony na skrzynie w B5.Chodzi oczywiscie o ta w podwoziu. I teraz tak, czy wystepuje osobno osłona skrzyni i silnika czy to jest jeden plastik? Dzieki serdeczne
  21. pierwszy post, pierwszy post... No ale w pierwszym poście są trzy normy wypisane szanowny kolega a różnica w cenie jest prawie 60zł,wiec pytanie nie dokonca bez sensu
  22. Witam, Rozmawiałem z p.Maćkiem w Krakowie (polecany odnośnie MOTULa) i powiedział że do mojego silniczka wystarczy w zupełności norma 505.01,taki zalewaliście?
  23. Hmmm,autko kupiłem z Niemiec. W niemczech w ASO gość wymieniał co 50 tys,jest w książce i po VINie wiec nie sadze zeby była sciema ale to mój drugi Multi i jesli wymiana oleju tylko Sopa,on wie jak to robic a wiekszosc to rzeźbiarze. Jak bedziesz miał jakies pytania pisz na PW.Pozdrawiam
  24. A4 B7 2005r. Przebieg 225.000 Olej co 50 tys Problem ZERO poki co Skrzynka miazga

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.