Treść opublikowana przez sedi
-
[ALL B7] Jak wyłączyć airbag pasażera?
no właśnie,troszkę bez sensu.To powinien być standard.
-
[ALL B7] Jak wyłączyć airbag pasażera?
w sumie tak ale myślałem że można jakoś "łatwiej",bo głównie chodzi o sytuację jak żona będzie jechała z maluszkiem a VAGa nie będzie nosiła ze sobą
-
[ALL B7] Jak wyłączyć airbag pasażera?
Witam, Jeśli było to przepraszam ale szukałem tematu odnośnie wyłączenia poduszki pasażera. W schowku nie mam żadnego wyłącznika i pytanko czy da się wogóle wyłączyć air bag pasażera w jakiś inny sposób? Dzięki
-
[Małopolska] Widziany, widziana
a potem nam załatwia "ori" części z aso :polew:
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Wąski,dziś 15.00 wyjeżdżał z pod Inter Cars koło węzła z obwodnicą i ul. Wielicką :>
-
[ALL B6] Problem z parktronikiem po raz kolejny
Bart-S duży problem zdjąć zderzak?VAG pokazuje niby mid-right że coś nie tak
-
[ALL B6] Problem z parktronikiem po raz kolejny
na poczatku tez tak bylo u mnie a potem padl calkowicie .... Wszystkie "cykaja" tak samo,na vagu zero bledow.A wymiana w moim wypadku 4 czujnikow to koszt 500zl witam Was,mam też problemik z PDC ale z tyłu.Sprawdzałem VAGiem i pokazuje że niby jeden z czujników jest padnięty ale co jakiś czas działa,czy jest możliwość że jest zabrudzony lub przytkany? coś się odpowiedź nie wyświetliła
-
[ALL B6] Problem z parktronikiem po raz kolejny
Wszystkie "cykaja" tak samo,na vagu zero bledow.A wymiana w moim wypadku 4 czujnikow to koszt 500zl witam Was,mam też problemik z PDC ale z tyłu.Sprawdzałem VAGiem i pokazuje że niby jeden z czujników jest padnięty ale co jakiś czas działa,czy jest możliwość że jest zabrudzony lub przytkany?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- Biorę udział w konkursie foto... prośba o głos...
głosik oddany- Dziecięce foteliki do samochodów
Mają cztery kółka czy trzy? No i żeby pompowane były i w miarę duże- Dziecięce foteliki do samochodów
ja może lekki OT zrobie a jaki wózeczek polecacie?- [A6 BLB] Umierający BLB i swap ale na co?
jaro 4444 hmm,zainteresowany ale sam tego nie zrobie a koszty jakie?- [A6 BLB] Umierający BLB i swap ale na co?
jaro4444 a jaki koszt takiego spokoju?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wszystkim- [ALL B7] Jaka jest prawda o silnikach
myślę że ta dyskusja przeradza się w rozmowę o gustach a o nich się nie powinno dyskutować Jeździ tych silników mnóstwo po świecie i tak jak tu pisano panuje ogólnoforumowa panika a prawda jest taka że wszystko się może popsuć. Ja mam znajomego co jak słyszy 1.9 TDI to ciśnienie ma ze 300 bo trafił na taki egzemplarz. A co do pracy a właściwie jej kultury to każda marka ma swoje brzmienie,mi osobiście się BMW nie bardzo podoba ale to tylko moje odczucie. Reasumując nie ma co myśleć o złych rzeczach,tylko się cieszyć każdym dniem przejechanym Naszymi wspaniałymi autkami a jeśli komuś przeszkadza zawsze można zmienić. Pozdrawiam Wszystkich Forumowiczów z silniczkami BLB i pochodnymi oraz pozostałych uczestników najlepszego forum w Polsce!- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wąski jak Cię znajdę na tej Drewnianej 11?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jutro 9-13? pod numerem 11,gdzie Cie szukać albo jakiś tel na prv i z góry dzięki- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
odnośnie tasiemki byłem w Casto i lipa nie ma ;( juz nie wiem gdzie tego szukac a ten kociokwik doprowadza mnie do furii :!:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no właśnie byłem w OBI i cisza a na jakim dziale w Casto i jak sie nazywa?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
koledzy,mam pytanko bo musze owinąc tą magiczną taśemką rolete w moim Avancie bo skrzypi i szukam nigdzie nie moge jej znalesc,wie ktoś gdzie mozna kupic i jak to sie nazywa? (ja szukam takiej niby materiałowej) z góry wielkie dzięki- [ALL B7] Jaka jest prawda o silnikach
BLB 2005r,231.000km,multi - odpukać zero problemów- [Małopolska] Widziany, widziana
Bordowy Avancik B5, nr rej KR xxxxx rejon Kurdwanowa i Woli Duchackiej dziś koło 16.00- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
E tam gdzie :gwizdanie: wszystkim dziur jest chyba wiecej niz rok temu- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- Biorę udział w konkursie foto... prośba o głos...