Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sedi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sedi

  1. brakuje mu chyba stabilizacji :gwizdanie: chyba ze przeoczyłem Ogólnie obiektywy w tych zakresach ogniskowych są dla amatorów w zupełności wystarczające, pozostaje kwestia najważniejsza a mianowicie optyka a co do Sony to się nie wypowiem. Pozdrawiam
  2. jarko, sokolnh zgadzam się w 100% z Wami,sam jestem teraz w innej sytuacji ale zawsze jak mam możliwość staram się być i nie można dyskredytować tych którzy nie zawsze lub co tydzień nie mogą się stawić na spociku - chyba nie taka jest idea tego forum... Pozdrowienia dla Wszystkich bez wyjątku
  3. Mój tez lada moment i teraz caly czas w pogotowiu dołączam się do przyszłych ojców w pogotowiu,termin tuż tuż ale małemu też coś nie śpieszno
  4. Wszystkiego Najlepszego
  5. dzięki Panowie za spota
  6. a nie wiesz czy bedzie jakis VAG?
  7. david wiesz juz cos o godzinie spota?
  8. witam Panów Ponawiam prośbę, weźmie ktoś VAGa na dzisiejszy spocik?Będę przewdzięczny
  9. mam prośbę,pytałem wcześniej ale zaginął mój post chyba ,weźmie ktoś VAGa na spota?Będę wdzięczny
  10. Witam Mam prośbę weźmie ktoś VAGa na spocik?
  11. jedno jest takie że białe widać chyba podkład i raczej pasta nie usunie tego
  12. a znasz jakąś inna alternatywe?
  13. Witam, Mam pytanie,czy ktoś to stosował na rysy i jakie wrażenia? http://moto.allegro.pl/item1002442466_kredka_fix_it_pro_na_rysy_simoniz_reklama_tv.html Pozdrawiam
  14. Rysiu jest nie do podje...
  15. Weź sobie kolego 520XL,fajne radyjko w porównaniu z 510 w 520 jest regulacja mocy sygnału tzw. RF GAIN, dobrze sprawdza się przy długich antenkach
  16. Mam jeszcze jedno pytanko,jak mam mocowanie ISO FIX to wystarczy sam fotelik w tym systemie czy musi być jeszcze baza? :gwizdanie:
  17. Koledzy, Zdrowych i Rodzinnie ciepłych Świąt pełnych Radości i odpoczynku życzy Wam Wszystkim sedi
  18. jak wyłączysz ANL będziesz miał taki efekt a jak włączysz efekt "dodawania gazu" zniknie,ANL to filtr
  19. Klubowe A4 B7 sedan czarny chyba z dwururką, fioletowy parking podziemny Galeria Bonarka koło 15.00.
  20. ja się fatalnie czułem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.