Treść opublikowana przez sedi
-
Aparat cyfrowy kompaktowy - który wybrać?
a jakis Nikon?Słyszałem że tez dobrej jakości robi zdjęcia
-
Aparat cyfrowy kompaktowy - który wybrać?
Po pierwsze fakt nie bardzo umiem robic zdjecia lustrzanka a po drugie te obiektywy i cała torba mnie przeraża,a co sądzicie o Nikonie?
-
Aparat cyfrowy kompaktowy - który wybrać?
Witam serdecznie, Zwracam sie do Was z prośbą o pomoc w wyborze aparatu cyfrowego ale kompaktowego.Cena do 1500zł.Nie interesuje mnie lustrzanka.Z góry dziękuję za wszystkie propozycje.
-
[B7 BLB] Podgrzewanie lusterek
możliwe że nie masz grzanych lusterek, ja tak miałem i Cuber też. Podpytaj eksperta w tej sprawie czyli Cuber`a bo dzięki niemu nie mam mokrych butów od śniegu podczas biegania do skrobania lusterek. Dzięki CUBER jeszcze raz
-
[ALL B7] Mocowanie fotelika dziecięcego
ISOFIX czy cos innego?
-
[ALL B7] Mocowanie fotelika dziecięcego
Witam, Jeśli było to sorki ale nie mogę znaleść,w jakim systemie jest mocowanie fotelika samochodowego w B7?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale przyznam ze V8 u Kercziego robi wrażenie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki koledzy za spota i za pomoc Jedno lustro już grzeje a na drugie czekam i mam nadzieje ze sie doczekam...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
oki,to do zobaczonka o 18.00 pozdr
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kerczi,da sie ustawić na vagu po jakim czasie sie ma zamknac auto jak ja zapomne?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
potwierdzam przybycie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wiesz co,głównie chciałbym zobaczyc czy te błędy co były ostatnio sie nie pojawiaja no i nie wiem czy mozna ustawic czas po jakim sie ma zamykac samochod gdy ja nie zamkne a do jutra moze cos znajde na forum
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:> Kerczi weźmiesz VAGa?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Instalacja jest a VAGiem nic nie robilismy pod katem lusterek
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber,mam nadzieję że masz reke do nich ,moze sie Ciebie przestraszą Kerczi weżmiesz VAGa?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kerczi,bedziesz jutro na spociku?Jakbyś był to moze w wiekszym gronie się uda podłączyc te lustra.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zdrowych i Spokojnych Świąt dla Was wszystkich drodzy koledzy i koleżanki oraz Szczęśliwego Nowego Roku życzy sedi- [B7 BLB] Który ON używacie? tylko 2.0 tdi !!!
w sumie jak się czyta te opinie to wynika z tego że można lać każde paliwo albo żadnego :> Każdemu coś innego podchodzi,ciekaw jestem od czego to zależy- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
CUBER a ile płaciłeś za ori? i jeszcze nie wiadomo czy mam instalacje podciągniętą- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzięki chłopaki ale to dopiero poświętach,mam nadzieję że do tego czasu nie będzie mrozów bo mnie normalnie....... Maty kupie tylko jakie polecacie?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam wszystkich bardzo serdecznie Mam pytanko,czy ktoś pomógł by w założeniu mat grzewczych do lustereczek?Oczywiście nie za darmo,bo ja w temacie kiepski jestem a musze je założyc bo już mnie trafia skrobanie Z góry dziękuję Pozdrawiam- [B7 BLB] Dziwny dźwięk na wolnych obrotach
u mnie tez sprzegiełko od alternatora było przyczyna- [B7 BLB] Dźwięk z silnika
Witam, Jutro jadę do mechanika i na 90% to sprzęgło od alternatora,po czasie doszło jeszcze przy dużych prędkości czasami migała kontrolka ładowania więc diagnoza się uprościła.- [B7 BLB] Dźwięk z silnika
łożysko też muszę wymienić bo jak skrecam kiera to słysze jakis dzwiek to teraz nie mam pojecia co to moze byc mam nadzieje ze nie mechanizm pompy oleju. A jakie są objawy mechanizmu pompy olejowej? - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!