Jump to content
IGNORED

[B6 AVF] Kilka pytań odnośnie bluetooth i navi rns-e

Recommended Posts

Moj telefon laczy sie sie przez bluetooth z ori navi i navi dzwoni razem z telefonem ale nie wiem co zrobic zeby ksiazka telefoniczna pokazala sie na fisie miedzy zegarami???

Czy da sie zmienic jezyk gadaczki z niemickiego na angielski ?Wyswietlanie mam juz po angielsku ale mowi do mnie po niemiecku :angry:

Jak moge wykorzystac ori nakladke czarna pod telefon ktora przyczepia sie do panelu na konsoli centralnej ???

masz kierownice multi?

tak mam [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2008, 21:43 _________________________________________________

masz kierownice multi?

poradzisz co moge zrobic z ta kiera multi i bluetooth

U mnie jest sytuacja podobna, pojawia sie ksiazka na Navi ale miedzy zegarami nie ma nic:( Kiera tez multi i jedynie co mozna z niej robic to rozlaczac rozmowy,nawet z odbieraniem jest problem. Przycisk MODE tez niewiele moze ,po wcisnieciu jest jakis komunikat po niemiecku i tyle.

Da sie jakos tak zrobic zeby to z sensem działało ? (głównie chodzi mi o ksiazke na FISie i odbieranie rozmów)

...

Da sie jakos tak zrobic zeby to z sensem działało ? (głównie chodzi mi o ksiazke na FISie i odbieranie rozmów)

Nie jestem pewien czy to rozwiąże problem, ale upewnij się, że numery telef. masz zapisane również na karcie SIM, a nie tylko w pamięci telefonu.

--

Pozdrawiam.

Sławek

Ja dodam że fajną sprawą jest autoryzowanie połączenia bluetooth i juz nie trzeba za kazdym razem się łączyć i potwierdzać połączenia.

A z tymi kontaktami na karcie SIM - zaraz idę to sprawdzić :naughty:

Wszystko zależy od tego jaki jest moduł BT :naughty: są takie BT które nie wyświetlają kontaktów :hi:http://www.a4-klub.pl/smf/b6b7_instalacja_fabrycznego_modulu_bluetooth-t32362.0.html