Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] "Klekotanie" na wolnych obrotach


sedi

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie po wielkich poszukiwaniach wyszło że po włączeniu klimy dźwięku nie ma:) kierunek już znalazłem,ktoś mi sugerował że jakieś sprzęgło od kompresora od klimy ale nie znam się na tym:(

PINIOWROCLAW a o co chodzi z tymi gumkami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprzęgiełku od klimy są gumki jak się wytrą to właśnie masz taki dziwny dżwięk .Na forum ktoś to fajnie opisał ale nie pamiętam tytułu .Może ktoś poda ci link ,a jak nie to szukaj :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Cię bardzo kolego sedi:

http://www.a4-klub.pl/smf/b7_blb_nierowna_praca_silnika_i_dziwne_trzaski-t81294.0.html;all=

Tutaj masz wątek dotyczący tych dziwnych odgłosów i chyba tutaj znajdziesz odpowiedź.. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Cię bardzo kolego sedi:

http://www.a4-klub.pl/smf/b7_blb_nierowna_praca_silnika_i_dziwne_trzaski-t81294.0.html;all=

Tutaj masz wątek dotyczący tych dziwnych odgłosów i chyba tutaj znajdziesz odpowiedź.. :good:

tym bardzie ze jak na BLB to 223 tys przelotu to juz dosc duzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na polskie warunki to dużo ale w niemcowni pewnie te 223 tys to mały przebieg nawet w BLB :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem go przy przebiego 220tys. wiec 3tys km zrobione w Polsce ale znam przebiegi w tych autach ponad 350 tys.....

W B7 juz nie sa te silniki co "kultowe" 1.9 wiec uwazam czy to jest BLB czy inny wszystko zalezy od eksploatacji i szczęścia:)

A jakie macie przebiegi w Waszych BLBekach;)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem go przy przebiego 220tys. wiec 3tys km zrobione w Polsce ale znam przebiegi w tych autach ponad 350 tys.....

W B7 juz nie sa te silniki co "kultowe" 1.9 wiec uwazam czy to jest BLB czy inny wszystko zalezy od eksploatacji i szczęścia:)

właśnie to miałem na myśli ... auta w polsce kupione z niemcowni mają mniejsze przebiegi - cud .... więc coś tam czasem wysiada ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madas zgdadzam się z Tobą w 100% a Twoja niunia spoko?

póki co tak ... tylko dużo jeżdżę w mieście 90% i muszę chyba sobie turbinkę dać do przeczyszczenia ... poza tym nic nie szarpie, nie przerywa ... jeździ się bdb .... oby tak dalej .... zmieniłem tylko sprzęgło alternatora ( norma ) ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki masz przebieg?sprzęgło od alternatora - jakie miałeś objawy?Ja musze chyba te gumki od klimy zmienic bo na wył. klimie cos klekota;)

148 tys, kupiłem go jak miał 108 tyś ....

objawy takie że jak skręcisz koła to piszczy jak opętamy ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie tego nie mam ale widzę że malutki przebieg,ja mam 223tys i jezdze nie mam zamiaru sie zastanawiac co sie moze stac bo tak bym jezdzil busem,wysterczy wejsc na mobile i zobaczyc jakie tam sa przebiegi i da sie,teraz mam zamiar zalac ten uszlachetniacz STP i zobaczymy co bedzie,bo na luzie troszke nim buja czasami delktanie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...