Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Płocho

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Może ktoś poszukuje... Honda CB600F 2011r przebieg 5tys!! więcej na pw
  2. Dzięki za odpowiedź, w takim razie mogę dalej rozglądać się za pakietem s line Bylem jakiś czas temu w ASO, zapytać się o zaślepkę na hak do mojego obecnego zderzaka bo słabo wygląda ta dziura... niestety nie występuje nic takiego:facepalm: pzdr
  3. Pozwolę podpiąć się pod temat. Moje a4 zostało doposażone przez poprzedniego właściciela w ORI hak, który czasem może się przydać lecz jednocześnie chciałbym założyć zderzak od S line. Tutaj moje pytanie: czy trzeba ciąć (czego nie zrobie:wink:) czy jest przewidziany otwór na hak ? pzdr
  4. Jeśeli szukasz Enduro to najlepiej kupic wlasnie yamahe. Na wybor pojemności wplywa sporo czynnikow, wiec sie dobrze zastanów. Dobrze ze szukasz swiezego motocykla. Jeżeli ktoś porównuje awaryjność i eksploatacje wrki z exc to powinien wiedzieć ze yamaha jest tańsza w zakupie ORI części niż ktm. Silnik WRki( m.in zawory) wytrzymuje dużo więcej niż EXC-r. Prawdopodobnie się zdziwisz, gdy wsiądziesz na WRke, ponieważ zupełnie inaczej oddaje ona moc niż YZFa
  5. Mnie dach się mega podoba, jestem ciekaw jak będzie wyglądał jeszcze z czarnymi szybami z tyłu:decayed: O tempomacie już poczytałem, jak i o innych "sztuczkach" jakie robi Grześ. Myślę, że na kilka się skuszę pzdr
  6. Kobieta i mężczyzna baraszkują w łóżku... Nagle słychać pukanie do drzwi... - Och, to na pewno mój mąż! Na co mężczyzna w panice wskakuje pod łóżko! Po chwili jednak wyłazi spod niego i otrzepując kurz mówi: - No, żono..., oboje mamy zszargane nerwy...
  7. ciekawy filmik, mam nadzieje ze jeszcze nie bylo:wink: Encounter /// uliczne starcie - YouTube
  8. Dzięki Panowie za miłe słowo:hi: Niestety wykresu z MTM nie posiadam, gdyż to zrobił już poprzedni właściciel. Z tego co wyczytałem podnoszą moment do 380Nm, ale jak to dokładnie wygląda u mnie to nie wiem. Generalnie moc oddawana liniowo i dostępna praktycznie w każdym zakresie. pzdr
  9. Fotki będą jak się pogoda poprawi
  10. Witam Wszystkich, Za namową kolegi z Tego forum :-) postanowiłem, że też pokażę moją furmankę żeby pokazać efekty rezania -2.0 tdi q -170km -wirus MTM na 205km -MMI ( 2g czy 3g )? -kola zima 16" ( tak wiem... ) W planach kilka modów: -Koła na lato! -fotele s-line -przyciemnienie szyb z tylu a dalej to już samo pójdzie... ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting
  11. Mnie niestety też czeka wymiana całego zestawu( koło dwumasowe, docisk, tarcze, łożysko). Orientuje się ktoś ile taki zabieg może kosztować (+/-)?| pzdr
  12. Mam na imię Piotr i jeżdżę oczywiście Audi A4 w wersji s-line :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.