Treść opublikowana przez BrunoNH
-
Internetowa gra online
Podziekowal :naughty:
-
Internetowa gra online
Ide do sasiada wodke pic, troche mnie juz ta gra znudzila na dzis
-
Internetowa gra online
Nie mogles sobie Marku posiedziec tam gdzie byles jeszcze godzinke albo 2 :gwizdanie:
-
Internetowa gra online
Diabelskie Audi A4 Bo TT jeszcze nie masz :gwizdanie: Takie jak w Twoim avatarku Takie na pewno nie
-
Internetowa gra online
Diabelskie Audi A4 Bo TT jeszcze nie masz :gwizdanie:
-
Internetowa gra online
Co on ma za auto Nie dalem mu rady a mam 2 levce wyzej
-
Internetowa gra online
Almost FIRST :naughty: [br]Dopisany: 14 Sierpień 2009, 22:12_________________________________________________ Jak Ty sie wyrazasz do mojego zawodnika :bicz3: :bicz3: :bicz3:
-
Internetowa gra online
Poszlo Noto graj teraz najlepiej jak umiesz, jakby co to pytaj :gwizdanie:
-
Internetowa gra online
Musisz sie zdecydowac gdzie chcesz jezdzic, u mnie nie bedziesz mial zle
-
Internetowa gra online
A nie chcesz do mnie ??
-
[Małopolska] Widziany, widziana
A czym
-
Internetowa gra online
Bee Gees :polew: :OMG: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :punk: :nabijasie:
-
Internetowa gra online
:rant: :rant: 56 tysi respa juz mialem i brakowalo mi tylko 4 do lidera :rant: :rant:
-
Internetowa gra online
Noto mamy bigos :wallbash: [br]Dopisany: 14 Sierpień 2009, 01:59_________________________________________________Auta tez kupic nie moge bo niema w salonie :mysli:
-
Internetowa gra online
Hahaha. No teraz to mnie rozbawieś kolego. Wiem, że szybko biegasz ale nie masz szans z tymi samochodami. Idź lepiej kupić sobie jakąś brykę i wtedy tu wróć. Inaczej nie mogę wpuścić Cię na tor!
-
Internetowa gra online
:wtf: Dziala Wam gra ???[br]Dopisany: 14 Sierpień 2009, 01:54_________________________________________________A moderator jutro wyjezdza na tydzien :mysli: [br]Dopisany: 14 Sierpień 2009, 01:54_________________________________________________ Bylem prawie pierwszy i musiales popsuc :bicz3: :bicz3: :bicz3:
-
Internetowa gra online
w mailu tam tego nie ma... A to co ?? xracer.pl: Zostałeś wyzwany na pojedynek przez majster_85 i niestety nie udało Ci się go pokonać na torze. Straciłeś też 10% kasy którą miałeś przy sobie. Otrzymujesz od nas immunitet dzięki któremu przez godzine nikt nie będzie mógł Cię zaatakować. Wzrośnij w siłę i odbierz swoją kasę! Pozdrawiamy, xracer.pl tak, ale to nie są takie szczegóły jak tutaj cytujecie... jak Ty atakujesz to masz szczegoly :gwizdanie:
-
Internetowa gra online
chudineze powiedz kto Cie procz mnie objezdza ?? :mysli:
-
Internetowa gra online
w mailu tam tego nie ma... A to co ?? xracer.pl: Zostałeś wyzwany na pojedynek przez majster_85 i niestety nie udało Ci się go pokonać na torze. Straciłeś też 10% kasy którą miałeś przy sobie. Otrzymujesz od nas immunitet dzięki któremu przez godzine nikt nie będzie mógł Cię zaatakować. Wzrośnij w siłę i odbierz swoją kasę! Pozdrawiamy, xracer.pl
-
Internetowa gra online
w mailu
-
Internetowa gra online
z kim tak PUCHAR XRACER
-
Internetowa gra online
Wiedziałem, że Ci się uda. Zyskałeś 5.00 respektu, 3.00 doświadczenia i 5000 zł Noto pokonczylem wszystkie mozliwe wyscigi :evil:
-
Internetowa gra online
pewnie z Chudinem :yes2: [br]Dopisany: 13 Sierpień 2009, 22:53_________________________________________________grippen wyzwales majstra :polew: :polew:
-
Internetowa gra online
To było do przewidzenia. Zyskałeś 1898.552 respektu, 72.976 doświadczenia i 20 zł.
-
Internetowa gra online
Moim zdaniem :no: