Treść opublikowana przez BrunoNH
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki PABLO już jest oki Siema Wąski
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
albo do NS ---------- Post dopisany at 14:26 ---------- Poprzedni post napisany at 14:25 ---------- Dawno mnie nie było na forum, więc nie byłem na bieżąco ---------- Post dopisany at 14:27 ---------- Poprzedni post napisany at 14:26 ---------- Teraz wpadłem na forum bo szukam czegoś do zastąpienia tych blaszek do zamocowania osłony termicznej w koło tłumika ---------- Post dopisany at 14:31 ---------- Poprzedni post napisany at 14:27 ---------- PABLO jak wstawić teraz emotiona, moja blond natura się odzywa i nie mogę sobie z tym poradzić
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Siema koledzy, info o spocie jest nadal aktualne? Może się w końcu wybiorę...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Byłem teraz niedawno w interesach, ale tak napięty harmonogram miałem że 3 dni zleciały jak z bicza trzasnął
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czemu nie dałeś znać jak byłeś w Starym Sączu ? 30 kilosów i bym się pojawił, a tak za późno się zorientowałem... co to telefonów niema...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No ja już od roku nie w Kraku, teraz południe małopolski...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema Panowie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Niedawno się przeprowadziłem z Krakowa do Muszyny i moglibyście mnie wprowadzić w tutejsze zwyczaje itp... Gdzie się spotykacie, o której i jak często? W jak licznym gronie się spotykacie ?? Z tego co wyczytałem to tu się cały czas kłócicie o termin, więc wolę zapytać...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Właśnie zauważyłem, że 13.06 na IBOODZIE był taki jak chciałem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W necie juz znalazlem fajny i chyba taki wlasnie bedzie. Firmy LG ale co tam ten co mam mam tez LG i jestem z niego zadowolony, a nawet bardziej...
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Bawił się ktoś z Was w NV 3D Vision ?? Jak wrażenia ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
PABLO zalatw mi monitor 3D, napewno masz jeszcze jakies kontakty.... :gwizdanie: Czy raczej juz jak Cie widza to sklep zamykaja...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Co tam Pany w ten sobotni poranek [br]Dopisany: 16 Lipiec 2011, 09:44_________________________________________________Właśnie oglądam Siemianowego furaka
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Teraz to widać, że kiedyś było spalone :polew: A różowej nie było.... :gwizdanie:
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Czarny avant na Klasztornej dziś o 20, trąbił ale nie zauważyłem kto kierował bo schowany był za dużym samochodem :gwizdanie: Jak bym miał zgadywać postawił bym na KERCZIEGO bo B8 to chyba nie była wiadomo czyja ....
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki za spocika
-
[Małopolska] Widziany, widziana
22:40 grzegorzeckie srebrne B7 KR 287MX avant Kierownika poznaje ze spotow tylko z widzenia
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
On chyba na wstecznym
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja wole nie być pozdrowionym od Raidena :decayed: Na spota byś przyjechał bo wieki Cię nie było Narazie to bez auta zostalem, w warsztacie stoi, ale jak mi zrobia to sie pojawie...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wyjdz na zewnatrz to zobaczysz z jeszcze blizsza, ba... poczujesz Zaszkodzic to pewnie juz Ci nie zaszkodzi.... :gwizdanie: Bruno co ty pier... Chcesz to sam spróbuj to może dasz radę nam opisać wrażenia jak było Ja to juz przezylem, skutki odczuwam do dzisiaj, no moze nie ja tylko ludzie w moim otoczeniu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wyjdz na zewnatrz to zobaczysz z jeszcze blizsza, ba... poczujesz Zaszkodzic to pewnie juz Ci nie zaszkodzi.... :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ide spac mam juz dosc, tylko sobie w leb strzelic
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie ma ktorys wtryskiwaczy do AFN-a na zbycie albo nie wie kto mogl by miec ?? Ewentualnie moze ktos wie gdzie moge zregenerowac swoje ?? I to samo dotyczy pompy wtryskowej :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Nierówna praca silnika , biały dym z rury , zgasła po tankowaniu
Po podpieciu do kompa wyszlo, ze wtryskiwacze sa walniete i w pierwszej kolejnosci je musze wymienic Poza tym prawdopodobnie pompe szlak trafil i tez nie obejdzie sie bez wymiany Zastanawiaja mnie jeszcze te spaliny, slodki zapach to rzeczywiscie plyn chlodniczy w wydechu powinien byc, nawet nie chce myslec o tym, ze to jeszcze to szlak trafil Poprostu jakas j....... kumulacja Strach pomyslec co tam jeszcze sie rozsypalo, moze juz dosc tych ustrojstw w koncu musi byc lepiej..... No i z tad moje pytanie czy ktos nie ma wtryskow do AFN-a i pompy wtryskowej na zbycie, albo nie wie kto w Kraku mogl by mi to zregenerowac ??? Poki co komp kaze wymienic wtryski, pozniej wyjdzie co jej jeszcze dolega....
-
[B5 AFN] Nierówna praca silnika , biały dym z rury , zgasła po tankowaniu
I tak muszę poczekać do poniedziałku, teraz to wróżenie z fusów, ale oczywiście nie mogę wykluczyć i takiej możliwości....