Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

CYCEK997

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez CYCEK997

  1. Pozdrawiam kolegę w srebrnej B5 na blachach RKL na ul. Warszawskiej ok godz. 8
  2. Pozdro dla pacjenta w szarej/grafitowej B6 AVANT widzianego na rondach koło autostrady w Rudnej ( koło godz 23:20). Przepuszczałem cię
  3. CYCEK997 opublikował(a) temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    Niedawno kupiony, jutro chyba wpadną nowe numery
  4. to zapewne był tomekhxc
  5. troche nie w pore no ale.. DARKFOL - przyciemnianie szyb rzeszów, mielec, tarnobrzeg, stalowa wola, kolbuszowa, nowa dęba, hadykówka robilem u nich polecam i godna cena ja też u gościa robiłem i jestem w 100 % zadowolony, Tanio, szybko, profesionalnie
  6. ciemne b5 Rzeszów ul. Lwowska koło godziny 21 24.02.2012 (to był piątek ) (KNS 32... ) naklejka klubowa na klapie (wyprzedzaliśmy się na wzajem )
  7. kolego PRODI55 ja mam 95 przed liftem ale już naprawione i wszystko hula jak fabryka pisze. tak jak kolega Magicbattle pisał to była wina manetki :hi:
  8. dzięki wielkie kolego w poniedziałek biorę sie za sprawdzenie manetki
  9. Długie działają i przy zamykaniu i otwieraniu kierunki też błyskają
  10. bezpieczniki sprawdzone i wymieniony włącznik awaryjnych i dalej to samo
  11. Koledzy mam taki problem gdyż w mojej niuni zepsuły się kierunkowskazy, ale awaryjne działają bez zarzutu. gdy włączę kierunkowskaz obojętnie który przekaźnik w przerywaczu za włącznikiem awaryjnych wariuje, co może być przyczyną takich objaw Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA ODPOWIEDZI :hi:
  12. Można by ogarnąć jakiegoś spota
  13. Żyjemy jeszcze
  14. koledzy jak możecie to wrzućcie jakieś zdjęcia z tego spotkania niedzielnego ogólnie spocik był OK tylko mogliśmy wcześniej to zrobić i zrobić przejazd po mieście a później się do zdjęcia ustawić. przynajmniej ja tak myślę
  15. można koło bogacza albo koło stadionu w klb. podejżewam że w niedziele tam żadnych aut nie będzie bo chyba się nie szykuje żadna impreza na stadionie
  16. Ja również wstępnie potwierdzam. Ale myślę że pojawię się napewno. Pozdrawiam wszystki klubowiczów z czterema magicznymi kółkami
  17. Koledzy ja proponuję tego spota o 16. ja wstępnie też się łapie
  18. Koledzy na spocik w RKL ja też sie łapię bo mam nie daleko. Jeśli by coś nie wyszło to można się całą ekipą z RKL wybrać do rzeszowa. Mi to nie przeszkadza, jak będzie bliżej ustalona data to ja bardzo chętnie. może namówię kilku kumpli którzy nie są w klubie a mają nasze kochane Aczwóreczki. Jak będzie bliżej ustalona data to proszę o wiadomość na PW. Pozdro dla wzystkich
  19. o to właśnie chodzi że blokada jest wyłączona. Jak wyciągnąć linkę żeby zobaczyć czy jest urwana??
  20. Koledzy mam problem. Mianowicie nie mogę otworzyć od środka tylnych lewych drzwi. Zdjąłem tapicerkę i linka jest zahaczona o klamkę. Możliwe jest to że linkę urwało przy zamku??? POMOCY
  21. Witam wszystkich koneserów AUDI A4. Pozdrowienia dla was.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.