Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bthd

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. mam podobny problem ciągle 3 kontrolki Check ABS i trójkąt i błąd P2108 czy wymiana przepustnicy coś pomoże?
  2. dordźcie załaczam zdjecia był przyjacielem przez prawie 11 lat od lipca 2008 ale juz dużej nie bede go męczył co podobnego jakościowo? a co w wersji ekonomik ... bede wdzieczny za pomoc a4 2,5TDI pozdrawiam
  3. Tak chciałem chociaż z 1cm bardziej i byłoby git ale sensu już cięcie ponowne raczej nie ma więc muszę nauczyć się z tym żyć [emoji23] wytapane z sm-N910C
  4. Tez w końcu pogoda i mycie się zgrało to proszę jak u mnie wyszło Nie jestem do końca zadowolony pan tłumikarz zrobił swoje i "napis widać. ..." ale myślałem że przywyknę. .. ale to jednak widać. .. Podrzucę jeszcze sposób montażu dla planujących a jak wyglądało przed znajdziecie parę postów wcześniej wytapane z sm-N910C
  5. Gdzieś to można zakupić czy to Twoje dziecko? Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
  6. Ja mam wersję 4 i jak komuś wieś tańczy to może sobie po 5 pseudo przeciwmgielnych montować o gustach się nie dyskutuje Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
  7. Ładne rzeczy! Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
  8. super dzięki wielkie juz dotarły do mnie powiem z w ręku robią wrażenie ! naprawdę nie są małe! powiem że sklep załatwił dostawę piorunem!
  9. U mnie wydech jest oryginalny taki już kupiłem zderzak tez juz taki był .... w końcu musze te "dziury załatać"
  10. Super wyszło! mógłbyś zbliżenie z boku jak to z bliska wygląda czy musiałeś dodawać jakieś przedłużki aby tak wyszło? ja mam trochę inny zderzak ...
  11. zamówione 90.... Wegor mogłbys fotke wrzucic troche z biliska fifek i moze jak to od spodu wygląda?
  12. amaradaar powiedz musiałeś cos ucinać końcówki czy wydłużać czy jest akurat aby wystawała poza obrys tak jak u Ciebie?czy ciąłeś kocówki tłumika tak jak zaznaczałem na zdj ?
  13. ja sie skłaniam chyba jednak do 90 niby nie mam typowego zderzaka od s4 ale otwór ma średnice 11cm i nie wiem czy 100mm to nie za duża końcówka nie chcę przesady u amaradaara efekt jest taki jaki bym chciał osiągnąć
  14. mówisz o wymiarze przy tłumiku czy na końcu rozumiem że trzeba przyjąć wymiar w pkcie 1 resztę odcinamy?
  15. jakie wymiary montażowe masz u siebie - nie wiem jak mam to sprawdzić czy 100 bedzie już za duża wg Ciebie? moze przymierzałeś?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.