Treść opublikowana przez carfit
-
[RS4 B7] Dzis odebrałem RS4
jest tempomat :> zobacz na zdjęciu z boku wnętrza, przełącznik niżej kierunkowskazów
-
[RS4 B7] Dzis odebrałem RS4
Fotki z wnętrza :> http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/fbd1aeccd3c3d7ca.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/170eff1b7c5b558f.html i z tyłu http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3540fd2d568bd8dd.html
-
[RS4 B7] Dzis odebrałem RS4
nigdy nie mów nigdy NIGDY!!! :> A tak poważnie, czy mógłbyś uzasadnić dlaczego ?
-
[RS4 B7] Dzis odebrałem RS4
starzeje się
-
[RS4 B7] Dzis odebrałem RS4
nigdy nie mów nigdy [br]Dopisany: 01 Grudzień 2008, 20:01_________________________________________________ teraz trudno powiedzieć bo opony zimowe a to bardzo zaburza pogląd na hamulce nie jeździełem więc trudno mi powiedzieć
-
[RS4 B7] Dzis odebrałem RS4
Nie można mówić że RS4 nie jedzie, to naprawde subiektywne wrażenie. Auto jest bez turbiny i nie ma tego charakterystycznego kopa, natomiast on bardzo równomiernie rozwija moc i dlatego nie daje tego wrażenia :gwizdanie:natomiast widać po predkościomierzu że naprawde jest szybki. Ale demonem prędkości to napewno nie jest.
-
Dobrzy chiptunerzy
Kolego powiem Ci tak : Możesz jechać gdziekolwiek gdzie Ci się podoba to Twój wybór i Twoje auto Znam doskonale firmę Kocar , bo z nimi współpracuje w temacie SUBARU. Naprawdę są zajebiści, przynajmniej nie opowiadają Ci bajek, miałem parenascie diesli i wszystkie podkręcone, i wszysscy bz wyjątku ściemniają ! Jak pojedziesz do Kocara możesz być rozcxzarowany wynikami, ale oni mówią prawde , ze np. coś z silnikiem nie ok itd.. Pojedziesz gdzie indziej coś tam pogrzebią zrobią pomiar na hamowni ( pod Ciebie ) , to naprawde jest łatwe i Ty w duchu będziesz happy ! Owszem będzie coś lepiej a;e do ideału bedzie daleko
-
[RS4 B7] Dzis odebrałem RS4
Lepiej bym tego nie ujął :>[br]Dopisany: 30 Listopad 2008, 21:41_________________________________________________ wow, nie wiedziałem dziękuje
-
[ALL B7] Zmieniać tarcze na seryjne czy typu EBC ?
Panowie temat hamulców to rzeka ......... Musicie sobie najpierw odpowiedzieć na kilka pytań, czy chcecie poprawy skuteczności hamowania , czy chcecie zlikwidować problem z faidingiem tarcz . Jeśli chodzi o pierwszą opcje , to jedynym słusznym rozwiązaniem jest zastosowanie większych tarcz, zacisków przewodów w stalowym oplocie, dobraniem odpowiednich klocków itd. Niestety jest to dość drogie, często wiąże sie z koniecznościa zastosowania innych kół. Nie wierzcie w rewelacyjne działanie tarcz/klocków EBC , Zimmerman itd. kompletna bzdura. Jeśli macie problem z faidingiem , zastosujcie tarcze z serri BREMBO RACING dodtakowo hartowane w kąpieli olejowej, praktycznie gwarantuje że ich nie pogniecie. Brembo MAX , nic tu nie da ! są slabe i dobre do opla calibry Jak ktoś chce naprawde poprawy działania skuteczności to założyć zestaw AP Racing, Alcon, Stoptech itp. Taroxa / D2 / Ksport omijąc szerokim łukiem , szkoda kasy. Jeśli chcecie zostawić seryjne zaciski to tylko BREMBO RACING, i do tego klocki typu FERODO PERFORMANCE, DS2500, lub Endless, Carbone Loraine, Pagid, Mintex itp. Ale najważniejszą rzeczą jest prawidłowy ich montaż , nie wyobrażam sobie zakładanie nowych dobrych tarcz bez pomiarów bicia pasty ! nie może przekroczyć 0.02 mm, a tarcze w górnym obwodzie 0,07 mm, jeśli e wartości są większe trzeba szukać przyczyny, należy równiez często wymieniać płyn hamulcowy, czym lepszy typu DOT 5.1 tym częściej, max co pół roku ! Dobrze jest załozyć przeowdy w stalowym oplocie, znacznie poprawia czucie pedału hamulca Pamiętajcie o jednym jak ktoś Wam chce sprzedać zestaw tarcz za 500zł, typu EBC, ZIMMERMAN to naprawde zapomnijcie o jakości , to się nie nadaje do niczego, lepiej kupić oryginał
-
[RS4 B7] Dzis odebrałem RS4
Dzięki wielkie, myślałem że można w jakiś sposób wykorzystać fabryczny czytnik DVD, ale widze że on chyba tylko jest do nawigacji ;(
-
[RS4 B7] Dzis odebrałem RS4
Przyrzekłem sobie że to będzie jedyna chyba auto którego nie będe modyfikował, chce zostawić wszystko seryjne, do tej pory każde moje moje auto było coś grzebniete unowocześnione itd. Tego auta nie chce nijak przerabiać malowac, itd. Jedynie to chce wgrać polskie menu i nawigacje, moze zainstaluje TV bo nie ma. A tak BTW orientuje sie ktoś z Was czy można DVD oglądać ?[br]Dopisany: 30 Listopad 2008, 20:35_________________________________________________ Miałem okazje jeździć R8, i potwierdzam jest mega szybkie ! ale to zasługa przede wszystkim niskiej masy w porównaniu z RS4. Subaru STI SPRT , nie jest mega szybkie , ale na torze ujawnia swe zalety, jak go uzbroisz w slicka , nawet R8 nie bedzie miało szans
-
[RS4 B7] Dzis odebrałem RS4
Tzn tak :gwizdanie: seria + slick zmiażdży RS4 jestem tego pewien, ja mam swoje STI 450 KM wiec wiadomo że szybsze , ale bede porównywał z STI z wersją SPRT 320 KM na cywilnej oponie, ja mam już zimówke założoną i tu mogą sie wyniki trochę przekłamać bo STI ma letnie.
-
[RS4 B7] Dzis odebrałem RS4
Witajcie , jeszcze raz dzięki za gratulacje Zrobiłem, tym autem 500km i naprawde jestem zadowolony, super auto na co dzień, właśnie czegoś takiego szukałem. Dzwięk rzeczywiście super choć mógłby być troszkę głośniejszy, bo w środku mało słychać , a na dodatek ma opcje podwójnych szyb wiec jest bardzo cicho w środku. Ale mam jeszcze cholernie głośnego STI , to jak mi zabraknie dzwieku to się na chwile przesiąde :evil:Skoro jesteśmy przy Subaru STI, to powiem Wam szczerze STI to śmieć w porównaniu z RS4 STI napewno daje większą frajdę z jazdy jest bardziej nerwowe i wymagające, RS4 natomiast bardziej komfortowe a zawieszenie i układ kierowniczy dosłownie zabija To auto kupiłem od Leszka Kuzaja i powiedział mi wprost, że jest to jedno z najlepszych aut jakim jeździł, zawieszenie / napęd doskonale sie sprawuje w Polskich warunkach . Pomimo opon 255/35R19 praktycznie nie czuje kolein :shocked:dla mnie to fenomen W srode bede na torze w Kielcach to porównam czasy, sam jestem ciekawy :gwizdanie:, ale myśle ze lekko dłubniete STI bedzie szybsze , zobaczymy zdam relacje No i jeszcze jedno , spalanie przy średnio dynamicznej jeździe na trasie 18 litrów , w Subaru przy takiej samej jexdzie minimum 25-30 l/100 km
-
[RS4 B7] Dzis odebrałem RS4
Tak nie da się ukryć :>
-
[RS4 B7] Dzis odebrałem RS4
ciesze sie ze Wam sie podoba, chyba zostanem fanem Audi
-
[RS4 B7] Dzis odebrałem RS4
alcantara możliwe choć zawsze wydawało mi sie że alcantara jest bardziej gładka, miałem siedzenia w Mondeo Titanium z alcanary,a to mi wygląda na zamsz ma sporo dość dużych włosków, tak jak w Porsche GT3 ,ale kłócił sie nie bede O znalazłe zdjęcie w necie mam identyczną , wg. mnie to zamsz http://images26.fotki.com/v959/photos/2/201040/5181782/DSC00285-vi.jpg
-
[RS4 B7] Dzis odebrałem RS4
Nie mam jeszcze ,w środku chyba standart Recaro , Navi , i dywaniki z logo rs4 za 2400 :shocked:chyba kogoś pogieło kto to zamawiał kierownica zamszowa , lodówka , zmieniarka, grzane fotele przód i tył, samościskające fotele, to jest naprawde bajer
-
[RS4 B7] Dzis odebrałem RS4
Narazie z telefonu bo tylko takie mam http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ce7356858e841ba0.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a99d3ef1a24c0d5c.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d7801077d8a70041.html[br]Dopisany: 28 Listopad 2008, 22:38_________________________________________________ SI nadal lubie, ale nijak STI ma się do RS4 :gwizdanie:
-
[RS4 B7] Dzis odebrałem RS4
Auto jest mega, jeździłem naprawde różnymi szybkimi autami , ale zakochałem się w RS4, jutro wkleje zdjęcia Zawieszenie perfekcyjne, układ kierowniczy rewelacja, hamulce ceramiczne dają rade , powiem szczerze nie myślałem że Audi RS4 to tak dobre auto foty http://carfit.fotosik.pl/albumy/554044.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich forumowiczów