Treść opublikowana przez marda16
-
Po B7 teraz B8 też multitronik.
Jako że klocki i tarcze powoli kończą żywot więc zakładam ciut mocniejsze hamulce przednie czyli 320 z 3.0 TDI z zaciskami po regeneracji. Tarcze Rotingery z klockami EBC zakupionymi dzięki Marcinowi z forum (Dzik) i zobaczę jak to będzie hamować ?
-
Uszkodzona przez Kunę osłona termiczna w A4 B8
Witam, mam uszkodzony kawałek osłony termicznej pod autem wielkości 10-15 cm przez kunę ,ona odgina uszkodzony kawałek i wisi mi ta otulina za metalem koło rury wydechowej. Czym to można zakleić żeby się nie odkleiło od temperatury może są jakieś maty itp.ktoś może to naprawiał ?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Spokojnie ci wejdą miałem takie 18" 8J z et 47 tylko oponki były 225/45.
-
Po B7 teraz B8 też multitronik.
200 tyś.km i czas na wymianę dwumsy bo auto drżało przy przyspieszaniu , do tego jeszcze mechanik słyszał lużne już sprężynki w dwumasie których to ja już nie słyszałem , po wymianie auto jak nowe ?? Pierwsze zdjęcie stary zatarty dwumas jak stwierdził mechanik . Na drugim nowy już założony.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
To się chwali ? Jaki rozmiar opon czy ten co pisałeś wcześniej 235/40 ?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Jest 1ba ale sprężyny wymienione na niższe Eibacha 35/30 a na dachu bagażnik bazowy, wożę rowery lub narty bez kufra
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Tak zawieszenie seryjne 1ba a co do drogi to wesoło nie było ale mam tylko 10km. do pracy także spokojnie można dojechać .
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Wczoraj założone koła letnie na sprężynach Eibacha 35/30 Felga MAM 19x8J ET30 oponka Michelin Pilot Sport 4 225/45/19 ? Odczucia po 18-tkach 225/45/18 na ET 47 stabilniejsze auto, lepsze prowadzenie, dobry komfort.
-
Po B7 teraz B8 też multitronik.
-
Audi A4 B8 z kołami 235/40/19 ?
Witam, czy ktoś jeździ w B8 na kołach 235/40/19 lub 225/40/19 ? Pytam o odczucia z jazdy i czy wszystko w nadkolu ok.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Dobrze myślałeś bo 235 to minimum do felgi 8.5" żeby opona dobrze wyglądała.
-
B8 czy 225/45r19 wejdzie?
Witam, czy nie podejdzie bo będzie obcierać i nie zmieści się,czy za duże przekłamanie prędkości ?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Witam,u mnie odwrotnie jak u większości bo opony już kupione i do nich chcę dobrać felgi , wiem że koła będą przekłamywać prędkość itd. ale nie chciałem profilu mniejszego jak 45. Zawias mam eibach 35/30 Opony 225/45/19 felgi 19" 8J ET 30 myślę że to bezpieczny rozmiar żeby koła nie wychodziły poza obrys. Proszę o potwierdzenie i inne sugestie przed zakupem felg.
-
Po B7 teraz B8 też multitronik.
-
Po B7 teraz B8 też multitronik.
-
Wypadło szkło w lusterku
W tym roku też zauważyłem że prawe lusterko drga podczas jazdy ,przy oglądnięciu drugiego także ledwo się trzymało .Więc odkleiłem obydwa i przykleiłem na taśmę dwustronną 3m i jest ok.auto z 2011 roku czyli po tylu latach one się odklejają , widziałem też że tam było malutko oryginalnego kleju.
- żarówki do halogenów A4 B8
-
żarówki do halogenów A4 B8
Sprawdzałeś może już je we mgle ?
-
żarówki do halogenów A4 B8
Hej,i jak się sprawują te żarówki do tej pory ?
-
multitronic opóźnienie podczas ruszania 2-3 sekundy
Panowie u mnie problem ze skrzynią rozwiązany pracuje tak jak ja tego chcę a nie jak ona, ? a więc pisałem do Bartka (Bart-s ) polecił zrobić adaptację skrzyni ,po zrobieniu adaptacji problem znikł ?
-
A4 B8 Daytona Gray 2.0 190 KM RS Look ?
Fajne autko gratuluję wyboru , powiedz jak z jakością i wykonaniem tych pływających kierunków lusterek i jak się spisują ledy do wnętrza ? bo też myślę nad zakupem ...
-
Gdzie zregenerować xenony ? A4 B8
Witam, muszę oddać xenony do regeneracji bo mam zakopcone już soczewki w lampach i nie wiadomo co tam jeszcze się dzieje pewno też odbłyśnik jest do regeneracji bo bardzo słabo świecą , gdzie oddajecie lampy do regeneracji żeby to w miarę było dobrze zrobione a także cenowo ?
-
Zawieszenie seryjne 1BA w A4 B8, a zestaw Eibach Pro Kit -35/-30mm
Mam już w drugim Audi taki zestaw sprężyny Eibacha + amorki 1ba w sumie 6 lat jazdy i żadnych skutków ubocznych nie miałem ,także podzielam pogląd kolegi Glimazz w pełni ...
-
multitronic opóźnienie podczas ruszania 2-3 sekundy
Ja nic z tym nie robiłem ,jak ciepły jedzie od razu jak zimny przy ruszaniu z garażu lub cofaniu to wiem że nie ma ochoty na jazdę i pedał gazu go nie interesuje za bardzo :)
-
Przeróbka oparcia kanapy S-line pod narty
Nikt nic ....czy jak dokupię rękaw od B7 to go wpasuję bo do B8 nie ma używanych w sprzedaży?