Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marda16

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marda16

  1. Jako że klocki i tarcze powoli kończą żywot więc zakładam ciut mocniejsze hamulce przednie czyli 320 z 3.0 TDI z zaciskami po regeneracji. Tarcze Rotingery z klockami EBC zakupionymi dzięki Marcinowi z forum (Dzik) i zobaczę jak to będzie hamować ?
  2. Witam, mam uszkodzony kawałek osłony termicznej pod autem wielkości 10-15 cm przez kunę ,ona odgina uszkodzony kawałek i wisi mi ta otulina za metalem koło rury wydechowej. Czym to można zakleić żeby się nie odkleiło od temperatury może są jakieś maty itp.ktoś może to naprawiał ?
  3. Spokojnie ci wejdą miałem takie 18" 8J z et 47 tylko oponki były 225/45.
  4. 200 tyś.km i czas na wymianę dwumsy bo auto drżało przy przyspieszaniu , do tego jeszcze mechanik słyszał lużne już sprężynki w dwumasie których to ja już nie słyszałem , po wymianie auto jak nowe ?? Pierwsze zdjęcie stary zatarty dwumas jak stwierdził mechanik . Na drugim nowy już założony.
  5. To się chwali ? Jaki rozmiar opon czy ten co pisałeś wcześniej 235/40 ?
  6. Jest 1ba ale sprężyny wymienione na niższe Eibacha 35/30 a na dachu bagażnik bazowy, wożę rowery lub narty bez kufra
  7. Tak zawieszenie seryjne 1ba a co do drogi to wesoło nie było ale mam tylko 10km. do pracy także spokojnie można dojechać .
  8. Wczoraj założone koła letnie na sprężynach Eibacha 35/30 Felga MAM 19x8J ET30 oponka Michelin Pilot Sport 4 225/45/19 ? Odczucia po 18-tkach 225/45/18 na ET 47 stabilniejsze auto, lepsze prowadzenie, dobry komfort.
  9. Nowe koła 19" wjechały na sezon letni już ☀️? Poprzednie koła 18-tki do sprzedania. ?
  10. Witam, czy ktoś jeździ w B8 na kołach 235/40/19 lub 225/40/19 ? Pytam o odczucia z jazdy i czy wszystko w nadkolu ok.
  11. Dobrze myślałeś bo 235 to minimum do felgi 8.5" żeby opona dobrze wyglądała.
  12. Witam, czy nie podejdzie bo będzie obcierać i nie zmieści się,czy za duże przekłamanie prędkości ?
  13. Witam,u mnie odwrotnie jak u większości bo opony już kupione i do nich chcę dobrać felgi , wiem że koła będą przekłamywać prędkość itd. ale nie chciałem profilu mniejszego jak 45. Zawias mam eibach 35/30 Opony 225/45/19 felgi 19" 8J ET 30 myślę że to bezpieczny rozmiar żeby koła nie wychodziły poza obrys. Proszę o potwierdzenie i inne sugestie przed zakupem felg.
  14. U Chińczyka tam najtaniej ?
  15. Coś nowego na nowy rok po dłuższej przerwie VID_20210105_163750.mp4
  16. W tym roku też zauważyłem że prawe lusterko drga podczas jazdy ,przy oglądnięciu drugiego także ledwo się trzymało .Więc odkleiłem obydwa i przykleiłem na taśmę dwustronną 3m i jest ok.auto z 2011 roku czyli po tylu latach one się odklejają , widziałem też że tam było malutko oryginalnego kleju.
  17. Sprawdzałeś może już je we mgle ?
  18. Hej,i jak się sprawują te żarówki do tej pory ?
  19. Panowie u mnie problem ze skrzynią rozwiązany pracuje tak jak ja tego chcę a nie jak ona, ? a więc pisałem do Bartka (Bart-s ) polecił zrobić adaptację skrzyni ,po zrobieniu adaptacji problem znikł ?
  20. Fajne autko gratuluję wyboru , powiedz jak z jakością i wykonaniem tych pływających kierunków lusterek i jak się spisują ledy do wnętrza ? bo też myślę nad zakupem ...
  21. Witam, muszę oddać xenony do regeneracji bo mam zakopcone już soczewki w lampach i nie wiadomo co tam jeszcze się dzieje pewno też odbłyśnik jest do regeneracji bo bardzo słabo świecą , gdzie oddajecie lampy do regeneracji żeby to w miarę było dobrze zrobione a także cenowo ?
  22. Mam już w drugim Audi taki zestaw sprężyny Eibacha + amorki 1ba w sumie 6 lat jazdy i żadnych skutków ubocznych nie miałem ,także podzielam pogląd kolegi Glimazz w pełni ...
  23. Ja nic z tym nie robiłem ,jak ciepły jedzie od razu jak zimny przy ruszaniu z garażu lub cofaniu to wiem że nie ma ochoty na jazdę i pedał gazu go nie interesuje za bardzo :)
  24. Nikt nic ....czy jak dokupię rękaw od B7 to go wpasuję bo do B8 nie ma używanych w sprzedaży?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.