Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marda16

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marda16

  1. marda16 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    widzę że na Allegro są chińskie po 120zł na pewno się ich nie będę tykał lepiej dołożyć 120zł do zamiennika Valeo i spokój będzie na jakiś czas
  2. marda16 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Silniczek tylnej wycieraczki mam do wymiany bo przecieka ,wczoraj rozebrałem przeczyściłem była rdza i wżery dałem smaru lecz nic to nie dało, czy może poprawili te silniczki w poliftach czy zostaje poszukać zakładać jak najnowszy ?
  3. Dokładnie 3G ale tylko Basic a tak to coś tam się trochę robi ,wczoraj przy zakładaniu neonów wyszło że cieknie z silniczka wycieraczki tył i trzeba będzie go wymienić mimo ze go rozebrałem i przeczyściłem ponoć to wada fabryczna bo mój nie pierwszy.
  4. Dziś zamontowane Neony z modułami kierunków dzięki pomocy kolegów z forum na sprzedaż mam moje ledy wystawione w dziale sprzedam
  5. Piszesz że poprosiłeś o sprawdzenie softu skrzyni i oni wgrali nowy , to było przy okazji gratis ? i w jakim aso robiłeś Audi czy VW ?
  6. Lotka to przypadek z Allegro myślałem o s-line w sumie
  7. Końcówki chrom Zawartość dodana 47 minutes later Graty na lifting tyłu czekają -Nowy dyfuzor ,zderzak do malowania i lotka RS do malowania ...
  8. Hej,jestem przed wymianą tylnego zderzaka na polift sline ,stąd mam pytanie czy przed malowaniem zderzaka przymierzałeś go do karoserii, czy tylko malowałeś i po założeniu wszystko było idealnie spasowane ?
  9. marda16 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    pewnie na pierwszym miejscu stawiają wygodną obsługę auta a później reszta
  10. Dwa sezony na letnich Bridgestonach 18'' nic złego nie powiem, wręcz przeciwnie polecam http://www.oponeo.pl/dane-opony/bridgestone-re050a-225-45-r18-91-w-gz#135432957
  11. marda16 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    tez myślę że dużo, za lakier ich 200zł mówił ,chyba będę szukał dalej lakiernika ale bez auta bo jak myślą że jak się audi podjedzie to nie ma się na co wydawać pieniędzy taka myśl mnie nachodzi albo podjadę żony clio ....
  12. marda16 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zderzak tylny polift S-Line skompletowany + spoiler na klapę, byłem u lakiernika z kabiną za te 2 elementy 800zł na może trochę mniej powiedział czyli 700-800 ,samo lakierowanie bez szpachlowania bo ładne części i bez demontażu i montażu ,jak myślicie nie za dużo troszkę ?
  13. dzięki Grześ...
  14. dzięki ,są tylko czarne czy inne też ?
  15. Witam jak w temacie nie mogę znaleźć nr. kratki dyfuzora zderzaka tył B8 kombi lifting S-line na allegro też tych kratek ich nie ma chodzi o tą z tego dyfuzora http://allegro.pl/audi-a4-b8-s-line-lift-spojler-dokladka-zderzaka-i6689908584.html?utm_source=criteo&utm_medium=cpc&utm_campaign=raty
  16. marda16 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    te w aukcjach są do przodu tak, do tylnego też one pasują ? mam tylny...
  17. marda16 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    muszę kupić od Audi oryginał po nr,części ,jak nie to od czego pasuje na pewno ?
  18. marda16 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    tu chyba najwazniejsze do trzymania są te dwie łapki z otworami tak ,jeżeli kupię nowy to łatwo odkleję stare mocowanie ?
  19. marda16 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kupiłem zderzak polift sline i w dwóch mocowaniach PDC są takie uszkodzenia tzn.brak ścianki zaczepu co poradzić na to na jednym się nie będzie chyba PDC trzymał ?
  20. marda16 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    podziękował
  21. marda16 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Muszę dokupić jeszcze dwa wsporniki zderzaka tył polift sline kombi ten z aukcji będzie pasował ,jakie sa ich numery ? http://allegro.pl/audi-a4-b8-8k0-lift-slizg-mocowanie-8k9-807-453-b-i6751743008.html
  22. B7 ma poprawioną skrzynię od połowy 2006r. maiłem ją w B7 z 2007 r. i do sprzedaży przy 240tyś nic się nie działo teraz w B8 też multi... przebieg 160tyś i nic się nie dzieje także wszystko zależy jak użytkowana i serwisowana
  23. marda16 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    jak ma upatrzone fajne felgi 8j to może zakładać oponki 225...
  24. marda16 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    letnie mam 8j z ET 47 i 225/45/18 jest ok, trochę lepiej by było 8.5j w tym temacie jest więcej informacji

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.