Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marda16

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marda16

  1. Sendit jest ok.
  2. Witam,dzisiaj po włączeniu zapłonu zamiast normalnego grania zestawu jest tylko głośny dźwięk za kierowcą w tylnym słupku bez możliwości ściszenia reszta cicho,co się mogło stać tak nagle,czy mogę sam coś sprawdzić jako że jestem w tej chwili za granicą ?
  3. Witam,mam pytanie czy taka dojazdówka jak w aukcji też pasuje do mojego auta czy to jakaś poliftingowa po 2012r,i nie wejdzie ? http://allegro.pl/dojazdowka-kolo-audi-8k0-a4-a5-a6-a7-allroad-w211-i5693471333.html
  4. Witam,czy te końcówki z linka będą pasowały do mojej Audi 2.0 tdi 143 km ? http://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/audi-a4-b8-auspuffblende/366702748-223-9241
  5. Nie wiem jak jest gdzie indziej ale w DE skąd mam sprowadzone auto system funkcjonuje po wjechaniu do Polski TMC się wyłącza.
  6. Podziękował, teraz jestem za granicą jak wrócę to zdemontuję licznik a do naprawy to chyba komuś oddam bo nie mam sprzętu takiego. Ech,podświetlenie znowu działa samo z siebie,wczoraj wieczorem odpaliłem auto i wszystko świeci
  7. Kolor fajny jak mojej poprzedniej B7 i duży plus za servotronic w obecnej B8 tylko w opisie na ogłoszeniu miałem servotronic a i co to za skrzyneczka narzędziowa w bagażniku ?
  8. Witam,sąsiada
  9. napisz co tam się stało lut się przepalił czy jest jakaś diodka ?
  10. dzięki za info ,już przeczytałem,swoją drogą dziwne rozwiązanie (utrudnienie).
  11. Witam,auto od niedawna u mnie i w trasie do Niemiec chciałem wlać zabrane ze sobą paliwo z plastikowego kanistra z dokręconym lejkiem a tu zonk lejek nie chce wejść, palcem naciskam na metalową blaszkę i też nic się nie dzieje,wcześniej w B7 nie było problemów z tym o co chodzi ? hallo,nikt nie dolewał ?
  12. Witam,czy sam mogę coś zrobić i jak żeby wymienić podświetlenie w liczniku, mrugało chwilę i przestało podświetlać temp,wody?
  13. Na wymianę oliwy w multitroniku i drobne rzeczy które są nowe i tańsze niż u handlarzy.
  14. To co on myśli szpachlować to, czy wymieniać na używane części ?
  15. Potwierdzam przedmówcę,ostatnio się pytałem o koszt malowania zderzaka w serwisie Audi jest to 1000 zł od elementu ...
  16. marda16 odpowiedział(a) na MichalPoti temat w 2.0TDI
    Też ostatnio myłem i wszystko ok. W B7 też miałem szmaciane nadkola.
  17. Dużo aut ma przelakierowane zderzaki ze względu na częste zarysowania przetarcia itp.sam dwa miesiące temu kupiłem auto z De i tylni zderzak miało lakierowany ale to się dowiedziałem z historii auta w serwisie Audi bo nie było to zauważalne (biały kolor),aczkolwiek z innymi kolorami są widoczne różnice między zderzakami a resztą nadwozia (plastikowy zderzak) reszta nie...ogólnie nie ma się czym przejmować.
  18. Białasek bo nie wystarczyło na kolor... Kierownica nowa i lewarek poliftowy założone...
  19. faktycznie jak tak patrzę to wersje Ambition mają już sportowe siedzenia...
  20. Witam,auto osobiście zakupione w DE dwa miesiące temu z przebiegiem 138 tyś km.z udokumentowaną ks.serwis. kolor ibisweiss. 2.0 TDI 143 KM CAGA MULTITRONIC 2011r. Nie wiem jaka to wersja wyposażenia nie było w opisie auta podane. Z głównych rzeczy : Xenon Parctronic p+t Navi 3G Basic MMI kolor Nagłośnienie Bang & Olufsen Czarna podsufitka Klima jednostrefowa Tempomat Czujnik deszczu i świateł Grzane lecz zwykłe stołki Pakiet światło- ledy środek Pakiet chrom Pakiet schowek Zawieszenie standard 1BA Na razie zrobione... Zakup oryginalnych nowych alufelg 18''+ opon Bridgestone Potenza RE 050A 225/45/18 Wymiana oświetlenia tablicy na ledowe Wymiana gałki na poliftową pikowaną Wymiana włączników szyb na chromowe W planach... Obniżenie sprężynami Eibach Pro-Kit -30 - zrobione Wymiana siedzeń na sport lub S-Line - założone S-line z elektryką Wymiana kierownicy na sportową pikowaną- założona S-line z łopatkami Końcówki wydechu chrom- założone oryginał. Wymienione ledy tylne na neony z modułem kierunków -zrobione. Wymiana maglownicy na servotronic - zrobione 2017- Wymiana tylnego zderzaka na poliftowy S-Line + Lotka klapy + listwy zewnętrzne progów S-Line. 2021 - Doszły kierunki dynamiczne w lusterkach bocznych. Stabilizatory z RS4 p+t Podstopnica + pedały RS4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.