Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marda16

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marda16

  1. Termin w ASO odwołałem po przeczytaniu artykułu http://www.autocentrum.pl/newsy/newsy/volkswagen-gate-akcja-serwisowa-a-osiagi/21007/
  2. Jestem zapisany do ASO w następnym tygodniu ale mogę jeszcze zrezygnować ,,,
  3. o to ,o to chodzi właśnie
  4. Witam,dostałem zawiadomienie o akcji serwisowej Audi na modyfikację oprogramowania diesli w tym mojego 2.0 TDI ,zastanawiam się czy ktoś kto jest po poczuł różnicę pracy silnika lub ma to wykazane po hamowni (moc,spalanie itp) ?
  5. szkoda,dzięki...
  6. Hej,zakładał ktoś fotele z B8 do B5 bo gościu dzwonił do mnie i się pytał czy mu będą pasowały ale ja nie mam pojęcia,trzeba było by chyba pomierzyć ?
  7. Nic więcej nie potrzebujesz wszystko będzie pasować bo ostatnio przerabiałem ten temat u siebie...
  8. 1. Oczywiscie ze trzeba kodować , dodatkowo kalibracja G85 2. Poduszka nie ma CP zakładasz i tyle Łopatki musisz zakodowac w module kierowniczym 16 Przycisk NAVI dział tylko w POLIFCIE a co masz w AUCIE ? RADIO / MMI ? moze kodowanie pozostanie Navi 3g BASIC MMI kolor w starej kierownicy nie było rysunku tego przekreślonego głośniczka w nowej jest
  9. Hej,po montażu nowej kierownicy po lifcie funkcja łopatek nie działa bo w starej nie było czyli muszę zakodować,a jeszcze 1- doszedł przycisk Navi którego też nie było i teraz nie działa 2- rolka po wciśnięciu na wyciszenie głosu mówi funkcja nie aktywna też tak mieliście co zrobić ? może przełożyć stare przyciski ? była ta http://allegro.pl/audi-a4-b8-a5-a6-kierownica-multifunkcja-skora-i5104369827.html teraz ta http://allegro.pl/kierownica-multifunkcja-s-line-audi-a4-a5-q5-lift-i6158638192.html
  10. kolega chciał opinie tych co wymienili ,aczkolwiek jest to pół środek...
  11. Nie ma problemów nadal ,,,miałem w B7 założone Eibachy i teraz mam w B8 przy amorkach 1BA także wszystko ok zakładaj. W B7 miałem 17 teraz mam 18 koła.
  12. Handlarz wysłał mi taki z tej aukcji http://allegro.pl/audi-a3-a4-a5-a6-a7-q3-airbag-poduszka-kierowcy-i5095424755.html tu znalazłem byłą jego aukcja z numerem http://archiwumallegro.com.pl/audi+a3+a4+a5+a6+a7+q3+airbag+poduszka+8vd880201d-9_5095424755.html
  13. Witam,może ktoś sprawdzić czy poduszka podejdzie do B8 ?
  14. Witam,czy jest możliwość odróżnienia,sprawdzenia czy okrągły airbag w kierownicy do Audi jest nieregenerowany bo nie chciałbym takiego kupić ?
  15. marda16 odpowiedział(a) na seba65310 temat w Audi A4 B8
    Witam,też mam pytanie czy od Q7 po lifcie taka jak w linku pasuje do B8 ? http://allegro.pl/show_item.php?item=6266243332&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62
  16. Olej w Aso wymieniony ale objawy dalej zostały jak przedtem,teraz zostaje jedynie zrobienie jakichś logów ustawień i porównanie ze wzorcem bo przy wymianie oleju oni tego nie robią...
  17. Witam,umówiłem się w ASO na wymianę oleju w skrzyni multitronic 20 tyś km.wcześniej niż przewiduje to ASO z powodu opóźnienia przy ruszaniu i cofaniu na zimnym silniku. Czytałem gdzieś na forum że przy wymianie oleju robi się też adaptację lub sprawdza parametry skrzyni bo chciał bym żeby poprawić jej pracę.W B7 czy zimna czy ciepła nie było żadnego problemu z ruszaniem itp. a tu w B8 takie cuda. Czy tak jest że robi się razem adaptację z wymianą czy to osobna sprawa bo Pani w serwisie na moje pytanie o to powiedziała że im przy wymianie komputer potrzebny jest tylko do ustalenia temperatury oleju i nic poza tym ?
  18. Ok,dzięki ,,,jeden kierowcy będzie elektryczny pasażera manualny...
  19. demontowałeś coś ?
  20. ale fotele weszły + boczki ?
  21. Witam,czy dam radę i jeżeli tak to w jaki sposób mogę przewieść komplet foteli od A4 B8 w A4 B8 kombi,może ktoś przewoził i udało się zapakować jakoś ?
  22. Takie jak twoje 16-tki mam na zimę na lato takie... http://a4-klub.pl/index.php?/topic/321912-po-b7-teraz-b8-tez-multitronik/
  23. Dzięki ,czyli trzeba kupić graty i robić a i jeszcze jedno gdzie kupić części chyba na forum będzie najtaniej i pewniej ?
  24. Witam,mam teraz 155tyś km.ale od jesieni świszcze z przodu któraś rolka, czy czeka mnie już wymiana rozrządu czy jeszcze wymienić rolkę ?
  25. Witam,żony Clio IV 2007r, 70 tyś.km przy przejeżdżaniu przez policjantów na drodze skrzypi przód,macie jakieś doświadczenia z tymi objawami bo ja podejrzewam że trzeba wymienić gumy mocujące stabilizator na nowe ?Dzięki za opinie...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.