Treść opublikowana przez marda16
-
B8 TrOOOOp
ja jeżdżę na pierwszym rozmiarze dwa sezony i jest ok
-
Chiptuning skrzyni biegów Multitronic
Też mnie korci żeby bezpiecznie dołożyć PS
-
B8 TrOOOOp
Spoiler lotka klapy RS oryginał do Avanta w jakich cenach chodzą ile można dać ? wiem że można powiedzieć że ile się chce
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Czy dyfuzor taki jak w aukcji jest oryginalnie malowany czy jak się kupuje nowy to trzeba go malować ?http://allegro.pl/audi-a4-b8-8k0-lift-s-line-dyfuzor-spojler-zderzak-i5689922951.html i dlaczego nie ma osobno kratki do niego,na allegro nie widzę a nowy to ponad 300 zł ?
-
Uszkodzona przesyłka w transporcie
niekiedy lepiej nie pytać ,niektórzy nie wiedzą co mają sam wiesz chyba
-
Uszkodzona przesyłka w transporcie
Sprawa do zamknięcia, klapę rozpakowałem przy kurierze ( była kartka na paczce po oglądnięciu do przyjęcia lub odesłania) szyba w mak rozbita trzymała ją tylko folia w środku a lotka też nie zachwycała wyglądem nie oryginał plastik falisty i rysy także dobrze że tak się stało bo nie warta swej ceny .Kurier zostawił mi do spakowania i ma zabrać później bez robienia protokołu z mojej strony...
-
Uszkodzona przesyłka w transporcie
jeżeli tak jest to jest to dobra wiadomość , chociaż myślę że jak sami tak hurtowo narozrabiali to powinni udostępnić ją przed opłatą ...
-
Uszkodzona przesyłka w transporcie
pewnie tak jest że słychać szkło ponad to mają drugą też tak uszkodzoną klapę jak moja...
-
Uszkodzona przesyłka w transporcie
Dzwoniłem do sprzedawcy, klapę zabezpieczył bardzo dobrze szybę kocem, folią bąbelkową ,styropianem ,resztę kartonami także mówił ze nic nie powinno się stać jej przy normalnym transporcie , nie było opcji otworzenia przed opłatą ciekawe co kurier jutro powie...
-
Uszkodzona przesyłka w transporcie
trochę ciężki ten temat bo jeszcze się z nim nie spotkałem w praktyce , zobaczę jak wygląda klapa przy kurierze i zadecyduję ,jak przyjmę i lotka będzie ok to zobaczę co będzie dalej może coś się zwróci, a jak i ona uszkodzona albo mi nie przypasuje to niech zabierają... spedytorka mówiła o całym transporcie pouszkadzanym co przyszedł do nich czyli chyba mieli by to na względzie
-
Uszkodzona przesyłka w transporcie
odkręcanie odpada bo przyklejona, szyba pęknięta na pewno a czy lotka w dobrym stanie to się okaże jak zobaczę Zawartość dodana 6 minutes later a wartość nie będzie zaliczana jeżeli wysłał za pobraniem i ubezpieczył ją ? ja jak wysyłam za pobraniem to muszę wpisać wartość ubezpieczenia nie mniejszą jak wartość pobrania..
-
Uszkodzona przesyłka w transporcie
Hej,dziś zadzwoniła Pani z DPD z informacją o uszkodzeniu mojej przesyłki (pęknięta szyba w klapie) w transporcie i że mogę ją jutro po obejrzeniu przyjąć lub odmówić przyjęcia (wysyłka za pobraniem).Ponadto informowała że cały ten transport był jakiś tam uszkodzony. Czy jak już przyjmę klapę i zapłacę to DPD zwróci mi koszty szyby lub jakieś odszkodowanie po spisaniu protokołu ? Najprościej nie przyjąć ale zależy mi na lotce od niej .
-
B8 TrOOOOp
sprzedaje komplety czy można wybrać u niego gdzie się potrzebuje ?
-
B8 TrOOOOp
wtyczki przerobiłem i teraz chyba znowu trzeba będzie wrócić do poprzednich wtyczek i coś inne założyć może podrzuć aukcję z twoimi lampkami ?
-
B8 TrOOOOp
Założyłem do bagażnika 2 lampki ledowe co przychodzą pod fotele bo mi zostały i coś słabo to świeci ,pod nogi wystarczają a tu nie za bardzo zakładał ktoś je do bagażnika ?
-
B8 TrOOOOp
daj info na pw ile i jaki kolor ? nie zakładałeś jej jeszcze ?
-
B8 TrOOOOp
lotkę s-line można jeszcze kupić ale taką od RS to już ciężej
-
B8 TrOOOOp
no nieźle to autko wygląda
-
B8 TrOOOOp
cały czas mowa o zderzaku S-line polift z dyfuzorem
-
B8 TrOOOOp
zgadza się Artur ale wymiana przodu to już większe wyzwanie finansowe ale po neonach na tył to i zderzak by pasowało wymienić ,,, a i druga połówka nie spostrzeże na razie tego
-
B8 TrOOOOp
Hej, jak to wygląda wizualnie jeżeli tylko tylny zderzak wymienię na poliftowy s-line a przód zostanie w przedlifcie standard A4 B8 2011 ? Czy 1000zł za zderzak tylny s-line polift kompletny z pdc do założenia to dobra cena ?
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012
tak, ja też wymieniłem na poliftową z łopatkami ale jeszcze ich nie kodowałem ok,piszesz o manetkach a ja skojarzyłem z łopatkami...
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012
wystarczy bez zapłonu i nic nie kodujesz tylko manetki
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012
Hej,ja kupowałem nową okrągłą z forum od kolegi marcin_023 możesz u niego pytać .