Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marda16

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marda16

  1. Witam,jak w temacie mam jeszcze wykupione ubezpieczenie do 15 maja na czerwone tablice celne,czy mogę pojechać na nich do Niemiec na 1 dzień ?
  2. ok,dzięki,czyli w sumie mogło by być troszkę mniejsze ET coś koło 35 wtedy może by nie wystawało
  3. masz jakieś zdjęcia jak to będzie wyglądać i czy masz zamiar obniżać coś bo teraz na 1ba to chyba kiepsko wygląda ?
  4. Witam, mam na oku koła 245/40/18 ET29 felga 8,5J sprawdzałem według kalkulatora 0.1 % czyli tu jest ok. ale czy nic nie będzie ocierać mam 1BA póżniej obniżę na -30 ?
  5. 225/45/17 i nie będziesz żałował w B7 takie miałem po 16-tkach i było ok. zawieszenie nic nie odczuło po zmianie
  6. czyli jak będzie ET ok.45 to felga będzie na równo lub trochę schowana ?
  7. myślałem że 235 żeby było góra a ty piszesz o 245 ,auto ma 143KM więc demonem mocy nie jest B7 miałem z tym silnikiem i miałem 225/45/17 jeździło się dobrze...
  8. Witam,też mam pytanie chcę kupić felgi 18'' i myślę do nich o oponach 225/45 czy lepiej 225/40 a może 235 jaka będzie różnica w wyglądzie i komforcie auta ?
  9. Tą wymianę kratek można zrobić na aucie czy trzeba ściągać zderzak ?
  10. Witam, pytanie - auto kupuje w Niemczech z komisu siostra która ma firmę w Szwajcarii czy jest możliwe że ja odkupuję od niej to auto do Polski a ona odbiera tam podatek VAT ?
  11. U mnie tak było przy padającej dwumasie...
  12. Autko sprzedane do kolegi z forum,ale chyba pozostanę przy marce Audi dalej...
  13. Nieszczęsny silnik BPW ? taki sam jak i inne...
  14. dokładnie tak...
  15. Ja też obniżyłem Eibachami pro-kit i jest git polecam bo jest w miarę komfortowo lepsze prowadzenie i bezstresowo że coś nie będzie tak.
  16. wszystko się zgadza to co mówi ,a cenę to musisz sobie porównać,zobacz też na forum w jakich cenach są one ... ja ostatnio sprzedałem za 320zł ale nie orginał tylko z Austriackiej firmy tuningowej
  17. Dobra cena,kupujesz i jeżeli jest oryginalne mocowanie to są dwie śruby i dookoła taśma,więc najlepiej demontujesz obcinasz śruby i przyklejasz tylko na klej do szyb nie ma sensu wiercić otworów w klapie ...
  18. dokładnie tak...
  19. to jest całość,lotkę zakładasz na górę na klej...
  20. echch... to wszystko było na dwoje babka wróżyła...żadnej widocznej przewagi
  21. ja też kleiłem na klej do szyb 100% pewności dla siebie...
  22. to są anteny po obu stronach...
  23. Przebieg tego np.jest do przełknięcia i na pewno długo będzie hulało auto Audi A4 Avant 2.0 TDI Autom Amb (Xenon,Navi,Kamera) als Kombi in Ahlen

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.