Treść opublikowana przez marda16
-
Multitronic w A4 B8 2.0TDI szarpie
ile masz przejechane od ostatniej wymiany oleju w multi ?
-
Multitronic w A4 B8 2.0TDI szarpie
Witam,B8 kupiona dwa miesiące temu, zauważyłem że przy ruszaniu trochę zachowuje się nerwowo,ruszanie bez gazu ok. toczy się równomiernie, dalsza jazda też bez zarzutów, aktualny przebieg 140 tyś km,ostatnia wymiana oleju w multi według książki przy 121 tyś km, czy coś jest nie tak z nią bo w poprzednim B7 multi tak nie było ?
-
Schowek na okulary nie domyka
Schowek na okulary to porażka jest za płytki na większość okularów
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam sąsiada...
-
Porównanie włącznika szyb B8- Q3 A6 A7 A8 chrom
jesteś pewny co do tych pojedynczych że pasują ? bo one mają inne numery http://allegro.pl/4h0959855a-wlacznik-przelacznik-szyb-audi-a6-a7-a8-i5146430932.html a tu do B8 A5 Q5 http://allegro.pl/a4b8-a5-q5-przelacznik-szyby-chrom-8k0959855b-i5305643472.html
-
Porównanie włącznika szyb B8- Q3 A6 A7 A8 chrom
Witam,proszę o info czy włączniki chromowane szyb od A6 A7 A8 i Q3 o nr.4H0959855A podejdą do B8 2011 z wyglądają na takie same ?
-
Czy są te same boczki drzwi przy zwykłych i sportowych fotelach ?
Witam,jedno pytanie odnośnie tapicerki,czy przy wymianie zwykłych foteli (naleśników) na materiałowe sportowe(w kratę) trzeba tez wymieniać boczki drzwi czy może są one z tego samego materiału ?
-
Wymiana lewarka automatu w B8 na poliftowy
Witam,piszę bo nie znalazłem podobnego tematu a mianowicie chciałbym wymienić lewarek biegów automatu na poliftowy jak się zabrać żeby coś nie uszkodzić i było sprawnie może jest jakiś schemat ?
-
Zawieszenie seryjne 1BA w A4 B8, a zestaw Eibach Pro Kit -35/-30mm
Hej,mogę też podzielić opinię o lepszym zachowaniu (prowadzeniu)się auta i wyglądzie tylko po zmianie zwykłych sprężyn na Eibach Pro-kit bez zmiany amorków.W b7 po wymianie jeździłem kilka lat i nic złego się nie działo z zawieszeniem same +++ teraz po przesiadce na B8 mam zamiar powtórzyć tą czynność
-
Kabel vcds 1130 nie łączy z komputerem
jak kupowałem go to na forum było o nim że obsługuje B8 więc co teraz polecasz nie za drogiego ale żeby wystarczył na jakiś czas ?
-
Kabel vcds 1130 nie łączy z komputerem
Witam,mam kabelek vcds 1130 z poprzedniej B7 i teraz po kupnie B8 nie chce się w ogóle łączyć z kompem auta . Kabelek jest z 2010r. syn podpowiada że nic już nie ma na płytce z programem i trzeba nowy program,czy to jest to i skąd wezmę nowy program,może ktoś podeślę jakiś link do pobrania takiego programu ?
-
Jak rozpoznać jaką mamy nawigacje MMI ?
Witam,od niedawna mam B8 z 2011r, z navi MMI 3G Basic jak rozpoznam z którego roku mam wgrane mapy ?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Więc koło 235/40/18 będzie miało mniejszą średnicę od 225/45/18 i wizualnie będzie duża różnica bo się zastanawiam już tylko nad tymi dwoma rozmiarami opon,przy czym 235/40 dużo więcej odbiega od wzorca ?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
powiedz mi jeszcze w DE stacje kontroli czy policja sprawdza koła ?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
czyli co u jednych 225/45/18 wygląda dobrze a u innych źle ?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
kurcze przeskakuje z rozmiaru na rozmiar i dalej nie wiem na jaki się zdecydować po waszych opiniach myślałem na początku o 225/45 a wy piszecie że za wąska do felgi teraz myślę o 235/40 lub 245/40 ale ta będzie dla mnie za szeroka chyba na 8J ...
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
czyli zostaje 235/40/18 i 245/40/18 do wyboru...przy ET 47 obie opcje będą pasować
-
Czerwone tablice celne - mogę wrócić do Niemiec ?
Byłem w piątek po felgi w DE i akurat żadnej kontroli nie miałem aczkolwiek dzień wcześniej dzwoniłem na granice do Świecka i się informowałem u naszego celnika jaka jest sprawa i on nie widział przeszkód dlaczego nie miałbym przekraczać granicy tam i z powrotem na celnych tablicach także nie potrzebnie się zastanawiałem ale wiadomo jak to jest niekiedy z takimi rzeczami i przepisami lepiej się upewnić niż się później tłumaczyć Niemcowi ...
-
Gorsza jakość rozmowy telefonicznej w B8 niż w B7
MMI 3G
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Felgi kupione takie jak w tej aukcji http://allegro.pl/felgi-18-oryginalne-audi-a4-a3-a6-a8-tt-s-line-i5235727803.html i teraz będę się zastanawiał jaki rozmiar opon do nich dobrać, rozważam trzy bo przy feldze szer.8J chyba będą najbardziej odpowiednie i jeszcze jedno która opona z tych trzech będzie wyższa ? 1- 225/45/18 2- 225/40/18 3- 235/40/18
-
Gorsza jakość rozmowy telefonicznej w B8 niż w B7
no własnie nie wiem o co chodzi, Nokia 515
-
Gorsza jakość rozmowy telefonicznej w B8 niż w B7
Witam,mam teraz B8 dlaczego jakość rozmowy przez telefon przy zestawie głośnomówiącym jest gorsza niż poprzednio w B7 z zestawem głośnomówiącym, różnica tylko jest taka że teraz rozmowy są przez bluetooth a w B7 telefon był podpięty do systemu głośnomówiącego czy to jest przyczyną ?
-
Czerwone tablice celne - mogę wrócić do Niemiec ?
nie tak tu chodzi o zdjęcia bo te przychodzą do kraju czy na żółtych czy na czerwonych blachach ,sam płaciłem mandat na żółtych jak wracałem do Polski już w Polsce ale chodzi o kasę większą za czerwone...
-
Czerwone tablice celne - mogę wrócić do Niemiec ?
jak jechałem do kraju zakupionym autem przed granicą stała niemiecka policja jak tylko mnie zobaczyli na celnych od razu za mną i kontrola papierów,od kwietnia się przepisy zmieniły o wywozie aut ,teraz tylko na czerwonych i oni jak widać pilnują tego skrupulatnie kiedyś na żółtych nie miałem żadnych kontroli...
-
Czerwone tablice celne - mogę wrócić do Niemiec ?
no własnie nie wiem nigdy nie wracałem na nich niby to są wywozowe..