Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marda16

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marda16

  1. Bardzo ładny motorek Virago 250 mojego taty został po nim do sprzedania...
  2. Jutro trzeba będzie zajechać do tego ubezpieczyciela z mamą to się okaże co i jak....papiery są już w porządku jest zrzeczenie na mamę a motocykl wystawiłem na tablicę to Virago xv250 ...
  3. Ok,to wszystko jest zrobione przepisane na mamę sądownie tylko gdy zmarł w zeszłym roku to mama zapomniała w tym wszystkim o kontynuacji OC za motor a oni nic nie przysłali do opłat jak to jest w przypadku auta....
  4. Witam,po moim ojcu został motor Yamcha do sprzedaży ale skończyło się ubezpieczenie w 07.2013r. a także przegląd czy nie będzie problemu ze sprzedażą jego ?
  5. W 2010r. płaciłem z założeniem coś 700-800zł
  6. A więc B8 ze 120KM silnikiem z multi można śmiało brać pod uwagę przy zakupie,dzięki
  7. Witam,piszesz tu olinek2 że benzynka różni się programem między mocą 120KM a 160KM ,więc jak bym kupił B8 z silnikiem 120 ale z multi to też wystarczy wgrać program i do jakiej mocy przy multitroniku?
  8. U mnie pokazuje średnio trasa 7,4-7,6 automat + klima włączona nic nie wywalałem:grin:
  9. Mam wystawione na allegro do Awo na jedno koło Szprychy z nyplami Awo Simson (4179897643) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  10. Hej,w środę rano robię trasę Wałbrzych- Ustronie Morskie, którą trasa jechać Cottbus-Berlin-Stargart Szczeciński czy na Gorzów Wlkp.i Szczecin z tym że przed Gorzowem są jakieś roboty na drodze czy to coś poważnego? mapa pokazuje podobny czas dojazdu....
  11. Widzę że teraz te skrzynie nie mają ustawienia na SPORT...jak w B7
  12. marda16 odpowiedział(a) na karelnati21 temat w Lubuskie
    jaki masz przebieg?
  13. Kolega Mat dobrze radzi ja też założyłem Eibachy i jest super a też chciałem coś od S-lina pokombinować ale za dużo zachodu i niewiadomych...
  14. na forum u naszego Tomka (TOM77)
  15. marda16 odpowiedział(a) na griga-st temat w Audi A4 B8
    Używam raz w roku Wurtha na parownik i mam spokój z klimą ODGRZYBIACZ KLIMATYZACJI WURTH (4136948242) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  16. Przy 210tyś. objawy były takie że niekiedy przy odpalaniu było słychać metaliczne dźwięki,po za tym nic...
  17. Jeżdżę tydzień po wymianie dwumasy Luka i wszystko idealnie ....
  18. W moim ponad 210km olej wymieniony przy 190km i spokój cały czas ,a mam go 4 rok i następne B8 też będzie z automatem także polecam ,na sporcie przyzwoicie idzie nie wiem jak w B8 czy coś modyfikowali w skrzyni...
  19. Kiedyś kupiłem nówki opony do Vectry C Toyo letnie bieżnik jodełkowy i tak szumiały że po miesiącu sprzedałem
  20. marda16 odpowiedział(a) na marek89 temat w 1.9TDI
    Jeśli mechanik miał na myśli uszczelniacze pompowtryskiwaczy to bardzo wątpię żeby one miały wpływ na coś takiego jak opisujesz,sam wymieniałem uszczelniacze ale takich objawów nie miałem
  21. Miałem takie i w tym samym rozmiarze w Vectrze C dobrze mi się sprawowały,ciche...
  22. Też obstawiam 3 lub 4 lub oba równocześnie...nie ma innej pocji.
  23. Fajne autko i skrzynia także pasuje,ale twoja żona chyba jeszcze nie jeździła automatem stąd pewnie ma jakieś zasłyszane obawy,u mnie żona woli pojechać moim automatem niż swoim machać wajchą i pedałami przerabiać
  24. o zabezpieczeniach w aucie nie będę pisał... a wycieraczka z Q5 jest lepsza, jest o tym wątek na forum
  25. Witam,możecie polecić jakieś stopery do dywaników welurowych uniwersalnych bo w clio żony nie ma ich a także mocowań w podłodze a dywaniki się przesuwają ,czy kupić pierwsze lepsze z allegro i nie będzie różnicy macie jakieś doświadczenia z tym ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.